Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zagraniczni Woodstockiwocze...
Autor Wiadomość
domunited  
Forumowy prawiczek
Dominik

Wiek: 32
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Józefów
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   Zagraniczni Woodstockiwocze...

Hej!
Nigdy nie byłem na Woodstocku i planuję w tym roku pojechać. Ze mną pewnie będzie moja siostra cioteczna, która jest z za granicy. Czy możecie mi powiedzieć jak tam jest na naszym Woodstocku dla ludzi z za granicy? Np. akademia sztuk przepięknych: pewnie nic nie będzie ktoś rozumiał jeżeli nie zna polskiego? albo filmy co pokazują... mają angielskie napisy??[/list]
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

jeżeli jedziecie tam słuchać wykładów i oglądać filmy to może być kiepsko... Ale z tego co widzę zawsze na Woodstocku jest sporo obcokrajowców i raczej bawią się dobrze :P
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

do mnie do obozu 3 rok przyjeżdża Holender "dżordż" i bawi się co najmniej świetnie :)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

Nie są tłumaczone,ale na Woodstocku filmy i asp to jedna z wielu możliwości. i żaden z zagranicznych,z którymi tam spędzałam czas, nie był nawet tym zainteresowany,a szczególnie Belg z legii cudzoziemskiej i Szkoci,którzy przepili Polaków.
Jest tyle rzeczy do robienia i tak mało czasu,że nawet jak przyjedzie kuzynka to zapomni o oglądaniu filmów.
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

Wiecie niektórzy jadą tam nie pić tylko właśnie skorzystać z innych atrakcji.
Niestety Domunited będziesz musiał robić za tłumacza :-?
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

no ale bez przesadyzmu... filmy można w domu oglądać ale żeby na woodstocku...? :)
 
 
 
Tirana  
Coś już napisał


Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 73
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

wiesz moj brat ze swoja ekipa poznal jakiegos niemca calkiem przypadkiem i chlopak tak im przypadl do gustu,a oni mu ze caly woodstock pili razem mimo ze tamten gdzies mial swoja ekipe,ale nawet do niej nie wracał. Dołoze,zę po polsku nawet slowa nie wydusil :-)
 
 
 
domunited  
Forumowy prawiczek
Dominik

Wiek: 32
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Józefów
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

aha, dobra dziękuję Wam wszystkim za odpowiedź! Na filmach to za bardzo nie zlaezy, tym co napewno by moja kuzynka była zainteresowana to rozmowy z Wajdą czy Buzkiem...
No widocznie będę musiał tłumaczyć! :mrgreen:
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Heh. My mieliśmy Niemca w ekipie. A raczej Niemieckiego Polaka xD
Nie licząc picia i czasem spacerów, spędzał czas w namiocie, z dziewczyną poznaną na Woodstocku, pierwszego dnia, gdy zajechał... Można się tylko domyślić, co tam robili xD

Najlepsze jest to, że nie pamiętam, skąd on się w ogóle urwał Oo'
 
 
 
tyczunia89  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 173
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

ja tam mam w tym roku Austriaka który ma również polskie obywatelstwo ;]
a co do porozumiewania się z obcokrajowcami.. parę głębszych i jakoś to pójdzie ;)
 
 
 
fakir92  
Forumowy prawiczek
W tym roku 4 raz


Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 12
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

Jakoś Niemcy i Niemki wyglądają tam jak emo punki, emo metale itp. I ogólnie wkurw jakoś na nich nie wiem czemu ( może nie lubię tego języka) :roll:
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

A to u nas
fakir92 napisał/a:
emo punki, emo metale itp.
nie ma?

Ja tam normalnych widziałem.

P.S. Język niemiecki jest piękny, jak każdy inny. Wystarczy chcieć go zrozumieć.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

Niemcy to Ciule. nie lubię ich i nigdy nie polubię raczej
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

Niemcy Tom Ch**je Przez Duże CH !!!
 
 
 
dumdidum  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: daal
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

ejejej ! wypraszam sobie ! ;> nie rozumiem jak ktoś może oczerniać ludzi, nawet ich nie poznając.. nie chodzi tu o narodowość ale o bycie człowiekiem ;>
sama zaprosiłam ekipę z Niemiec, mam nadzieje ze bd sie dobrze bawic.. ;> wbrew tym jakie wszyscy mogą mieć o nich zdanie, są naprawdę zajebiści, moi znajomi chociaż mówia w dwóch innych jezykach, od samego ich poznania pytaja sie mnie skąd wzięłam tak fenomenalnych ludzi ?! ;d

więc nie pozwolę ich obrażać ;> nigdy ! ;x
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

Ten pseudo rasizm pozostał we krwi Polskiej od 2giej wojny ;) więc wybacz
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

we mnie pozostanie do konca zycia. niemcy i austria dwie takie same ku..... . I nikt mi nie bedzie mówił czy mam ich obrazac czy nie, niemcy zawsze beda niemcami okradli i schanbili nasz kraj gdyby nie wojna polska wygladala by calkiem inaczej i to teraz w niemczech bylo by tak jak w Polsce wiec mam powody dla ktorych niemcy sa dla mnie zwyklymi kurwami, a to ze sa nowe pokolenia nie znaczy ze w nich nie plynie ta sama krew co w tych co nas zniszczyli!!!
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

Nie lubię szwabów jak... już nie powiem co. Starałem się do nich przekonać, ale niestety. Może kiedyś.
 
 
dumdidum  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: daal
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

też tak mówiłam do póki ich nie poznałam. oni nie traktują Polaków tak jak było to w czasach wojny. Pytaliśmy się ich o to wszystko, o ich spostrzeżenia, przodków. wszystko się wyjaśniło. ja szanuję ich, oni szanują mnie. to mi wystarcza. a to co robili ich przodkowie, to już nie nasza wina. od nas zalezy jak potoczą się nasze dalesze losy i w jakich stosunkach będziemy ;) nie mam zamiaru się tutaj z nikim sprzeczać, bo nie ma to największego sensu. Jednak ja zawsze na początku poznaję ludzi, niezależnie od tego skąd pochodzą, dopiero potem ich oceniam :)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

no właśnie..zgadzam sie z przedmówcą..najpierw się poznaje ludzi a później ich ocenia..
czemu oni mają odpowiadać za błędy przeszłości, swoich przodków?
 
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

Cytat:
czemu oni mają odpowiadać za błędy przeszłości, swoich przodków?


Bo ci "przodkowie" jeszcze żyją i mają się nieźle. Zwyczajnie nie wierzę w to, że te masy, które uwierzyły Hitlerowi i jego idei wychowały swoje dzieci i wnuki w duchu tolerancji. Wystarczy posłuchać niemieckiego hymnu narodowego w wykonaniu kibiców na stadionie piłkarskim. To co, Oni nam w twarz, że uber alles, a ja mam mówić, że deszcz pada? Tolerancja to piękna idea, ale w dzisiejszych czasach zwyczajnie szafuje się tym określeniem. Pod płaszczykiem szerokopojętej "tolerancji" zaczyna się forsować projekty/pomysły, nad którymi w ogóle nie powinno się dyskotować.

Widzę tu pewien paradoks, bo wola przebaczenia z naszej strony, jest większa, niż starania o nie strony niemieckiej. Macie k...a przykład pomocy niemieckiej i starań tegoż kraju o pokój między zwaśnionymi narodami:

Kod:
http://www.wykop.pl/ramka/405200/smieci-zamiast-darow-czyli-niemiecka-pomoc-dla-powodzian/


Nie namawiam do nienawiści. Do agresji. Miłujmy się między sobą i płódźmy dzieci, ale uważam, że zapominanie o całej sprawie jest niemożliwe. Tyleż kwestii zostało nierozwiązanych... Niech przekabacona idea tolerancji nie przysłania zdrowego rozsądku - o to apeluje. Monitorujmy sytuację, a rzeczy nazywajmy po imieniu. Przykładem jest dziejszy Wschód. To, co się tam dzieje powoli przypomina mi pewien zlekceważony motyw za zachodnią granicą, w czasach przed IIWŚ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group