Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Closterkeller
Autor Wiadomość
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   Closterkeller

uważam że ten zespół nie pasuje do Woodstocku i by go zjebał bardziej niż Flinta i Steczkowska razem wzięte.

A wy co o tym sądzicie?
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

a ja pamietam ich wspaniały koncert na woodstocku :-P i bym się cieszyła jak by znowu zagrali
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

Jak nie pasuje do Woodstocku?? pamiętam jeszcze płytę orkiestrową kiedyś dawno wydana z okazji finału(w 1999 roku bodajże) i na niej Closterkeller z Woodstocku z Żar. Choć nie przepadam to stanowczo stwierdzam ze oni tworzyli Woodstock jak my jeszcze marzyliśmy o pojechaniu nań. Także Aras bez obrazy ale pieprzysz.
  
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

masz racje grali nie raz, no i są częścią historii Woodstocku... ale to wszystko, są słabi koniec kropka. Sama Ortopedoks jest tak słaba jak flaki z olejem (nie chodzi tylko o wokal). Niby super wokal, który tak na prawdę nie jest ani zły, ani dobry, jest przeciętny. między kawałkami to już w ogóle, ja nie wiem jak może ona trzymać kontakt z publiką skoro mówi kompletnie bez emocji, innymi słowy za przeproszeniem zbędnie pierdoli. Stanie i śpiewanie to nie wszystko, zespół musi dawać kopa, Closterkeller kopa nie ma, a już na pewno kopa nie daje wokalistka zespołu. jestem na nie :)
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

Aras666 napisał/a:
są słabi koniec kropka. Sama Ortopedoks jest tak słaba jak flaki z olejem

gdybyś napisał "jak dla mnie" było by wszystko ok, ale nienawidzę jak ktoś ocenia wykonawców stwierdzając fakt, szczególnie jeżeli chodzi o artystów którzy już się utrzymują długo na scenie muzycznej. Oni nie mogą być słabi, mogą się komuś nie podobać ale to tyle. Wolał byś aby na świecie był jeden rodzaj muzyki jedna zespły które się tobie podobają?? może jeszcze same blondynki, same czerwone samochody, ubrania jednaj firmy ...
Tak to wygląda jak ktoś stwierdza że coś jest do d... bo mu się nie podoba.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

dla mnie jest z niej taka artystka jak z koziej dupy trąbka :-)
 
 
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

Ech, aż mnie to normalnie zabolało :-P :-x Gdyby Closterkeller grał na woodstocku to chyba bym się zlała pod siebie ze szczęścia. I ciekawi mnie dlaczego założyłeś ten temat po to, żeby zmieszać Anję i cały Closter z błotem? Po prostu nie rozumiem po co ktoś zakłada temat od tak z zapytaniem, " a co gdyby oni grali bo ja ich nie lubię" , teraz ja założę temat z Gosią A. ktoś inny z Dodą itd. I jestem ciekawa Twoich innych argumentów niż "bo ma kiepski wokal" ( z czym się kompletnie nie zgadzam) i " z niej artystka jak z koziej dupy trąbka". :-)
Swoją drogą znajomy opowiadał jak był na koncercie Closter na woodzie, mówił, że było niesamowicie, do tego jeszcze burza i pioruny wkoło. ;-)
 
 
tyczunia89  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 173
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

nie wiem po cóż ta sprzeczka... Grali w 2008 roku i nie zdobyli bączka więc przez najbliższy czas raczej nie zagrają, swoją drogą dobry dali koncert na woodzie (wtedy byłąm pierwszy raz więc wszystko mi się podobało ;)) ;] no ale cóż o gustach nie powinno się dyskutować...
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010   

Rodzyna napisał/a:
I ciekawi mnie dlaczego założyłeś ten temat po to, żeby zmieszać Anję i cały Closter z błotem?-)


po prostu... chciałem poznać zdanie innych na ten temat

Rodzyna napisał/a:
I jestem ciekawa Twoich innych argumentów niż "bo ma kiepski wokal"


byś przeczytała cały temat dokładnie to byś nie musiała zadawać tego pytania. Ostatnio jeszcze ktoś mi przesłał ich kawałek o grach komputerowych... śmiech na sali. :lol:

i nie stresuj się tak :P
 
 
schlili  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2009
Posty: 18
Skąd: Bielsko ;]
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

a ja się nie zgodzę z autorem tematu!
Moim zdaniem Closterkeller idealnie pasuje do wooda.
Usłyszałam ich po raz pierwszy właśnie na woodstocku 2 lata temu. Koło 2 w nocy grali piosenke 'Zegarmistrz' a wszyscy wkoło trzymali się za ręce.
Idealny klimat stworzony na tą porę!
 
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

A mi się nie podoba :-| Wokalistka nie ma siły przebicia kompletnie o kontakcie z publicznością nie ma mowy.Prezentuje coś w stylu nudnego spokoju w zasadzie można to podciągnąć pod melancholie.Z całym szacunkiem dla tego zespołu niestety wrażenia nie robi.Porównajcie sobie show jakie zrobił Glaca ze Sweet Noise z klimatem który zafundowała Anja...
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

w końcu ktoś po mojej stronie xD
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

spoko aras tez jestem po Twojej stronie. utwor czas komety ktory wykonywala w zarach bodajrze w 97 czy 99 roku byl spoko i tak jakos pasowal do woodstocku ale koncert co byl w kostrzynie to byla lipa totak ful. po drugie mam znajome co mieszkaja w tej samej miejscowosci co ona i mowili ze to zwykla lalunia, ubiera sie na rozowo w krotkie spodniczki ale ile w tym prawdy to juz nie wiem.
 
 
 
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

Aras, zwracam honor faktycznie nie doczytałam dobrze Twojego postu. ;-)
Co do kawałka o grach, no cóż ja to pozostawię bez komentarza, ale każdy zespół ma lepsze bądź gorsze kawałki, czasem nawet bezsensu.

I nie stresuję się :-P

Harry, nie przesadzajmy.. ja wiem, że można nie trawić jakiegoś zespołu bądź jego członka, ale różowe mini...? :mrgreen: :mrgreen:
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

Cytat:
Harry, nie przesadzajmy.. ja wiem, że można nie trawić jakiegoś zespołu bądź jego członka, ale różowe mini...?


ej ja sobie tego nie wymyslilem nie wiem cyz to prawda jest. ale akurat jak był koncert ich na woodstofcku w kostrzynie to kumpela o tym opowiadala. dla mnie Ania sobie moze chodzic w worku po saletrze. mnie to nie obchodzi hehehehe ale poza piosenka czas komety dla ktorej mam poprostu stentyment bo przypomina mi stare woodstocki to ten zespol mnie nie obchodzi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi