Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Parking
Autor Wiadomość
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Śro 18 Lip, 2018   Parking

Siemanko człowieki, doszły mnie słuchy, że w zeszłym roku parkingi w okolicach pola i w Kostrzyniu kosztują nawet 100zł/dzień prawda to? Macie ew. jakieś rady?
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Śro 18 Lip, 2018   Re: Parking

Chester napisał/a:
Siemanko człowieki, doszły mnie słuchy, że w zeszłym roku parkingi w okolicach pola i w Kostrzyniu kosztują nawet 100zł/dzień prawda to? Macie ew. jakieś rady?


Ja na parkingach parkowałem w 2012, 2013 i 2015 roku i zawsze płaciliśmy 20-30 zł za dzień, nie pamiętam dokładnie.
W tym roku mają być po 20 zł
http://polandrockfestival...ndrock-festival
Jeśli gdzieś wołają więcej, albo chcą kasy za samo przejechanie gdzieś dalej, to znaczy że trafiłeś na jakiś dziki parking, nawet organizatorzy mówią że w takich przypadkach można dzwonić na policję (próba wyłudzenia, czy coś takiego)
Co do rad: jeśli nie masz zamiaru ruszać samochodu do niedzieli to wjedź na Pole Malinowskiego, jest za darmo, no i masz samochód koło namiotu, jedyny minus to kroki przy wyjeździe w niedzielę rano.

PS. w Kostrzynie a nie w Kostrzyniu
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 18 Lip, 2018   

W zeszlym roku miejskie parkingi byly po 15zl/dzien,a na prywatnym 50zl krzyczeli,wiec parkuj na miejskich i nie daj sie naciac,lepiej piwko kupic za zaoszczedzone peeleny .
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Nie 22 Lip, 2018   

Dzięki wielkie, pamiętam w 2014 parkowaliśmy koło cmentarza i udało się totalnie za free, ale słyszałem, że się pozmieniało, więc chciałem zapytać. Sorka za 'Kostrzyniu' ahahaha ;)
 
 
Psychol  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Wysłany: Śro 25 Lip, 2018   

Ja byłem raz samochodem 2 lata temu jak dobrze pamiętam to za parking płaciłem 15 zyla/doba chcesz to Ci mogę jeszcze zdjęcie biletu wstawić bo chyba gdzieś mam, a parkowałem na tym polu na skrzyżowaniu jak jest przelot i wjazd na pole Wood'a
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group