Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa nazwa, co o tym sądzicie?
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 08 Mar, 2018   Nowa nazwa, co o tym sądzicie?

Niestety na forum nie ma jeszcze działu na 2018 r., więc dodaję tutaj..

Co sądzicie o nowej nazwie naszego festiwalu?

Może i pomysłowa nazwa, ale jakoś tak szkoda..
Ogólnie atmosfera itd nie powinna się zmienić i większość nadal będzie mówiła że jedzie na wood ale szkoda jednak że na wszystkich gadżetach itp będzie zmieniona nazwa.. jakoś Przystanek Woodstock miał ten klimat a teraz cóż..

A jakie Wasze zdanie na ten temat?
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 08 Mar, 2018   

Z informacji na necie niewiele mozna wywnioskowac odnosnie zmiany nazwy... A jezeli nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o kase ;). Sama nazwa mi sie nie poodba. Brzmi jak dla mnie komercyjnie :) No coz... taki lajf
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 08 Mar, 2018   

z tego co zrozumiałem to jakaś firma przejęła prawa do nazwy Woodstock i chcieli kasę teraz
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Pią 09 Mar, 2018   

Nazwa jak nazwa dla mnie nie robi różnicy,nie jadę przecież do Kostrzyna ze względu na to jak się festiwal nazywa :D tylko dla ludzi,dobrej atmosfery,muzyki i wszędobylskich kolejek :D
 
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018   

Nie podoba mi się. Gdzie jedziesz? Na Pol'and'rock. Kurde, nie brzmi to wcale. Ale trzeba się będzie przyzwyczaić. Chociaż co do mnie, to nie mam pewności. Starych drzew się nie przesadza :) i jak co roku, jadę na Woodstock :)
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018   

Mi sie nie podoba :) Poza tym nie chce mi sie wierzyć ze nazwa "Przystanek Woodstock" jest wlasnością jakiejs zagranicznej firmy. Woodstock festival to niewątpliwie, ale Przystanek Woodstock to jest chyba co innego ? Mam nadzieje ze Jurek pójdzie po rozum do głowy i zakończy w koncu tą degradacje tego miejsca. Przystanek mniej wiecej do wspolpracy z grupą Carlsberg rozwijał się w dobrym kierunku- pozniej zwyciężyła megalomania organizatora. Szkoda, wielka szkoda ! Być może jest to odpowiedz na oczekiwania dzisiejszej młodzieży, dla której festiwal jest kierowany- jesli tak to ok- tylko w tym wypadku powinien mieć przed nazwą cyferkę 1 a nie 24. Tyle w temacie dziękuję.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 14 Mar, 2018   

Ciekawe co teraz z rondem woodstock w kostrzynie xD
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Mar, 2018   

Stanie się pomnikiem przeszłości ...
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 28 Mar, 2018   

ia_nn napisał/a:
Mi sie nie podoba :) Poza tym nie chce mi sie wierzyć ze nazwa "Przystanek Woodstock" jest wlasnością jakiejs zagranicznej firmy. Woodstock festival to niewątpliwie, ale Przystanek Woodstock to jest chyba co innego ? Mam nadzieje ze Jurek pójdzie po rozum do głowy i zakończy w koncu tą degradacje tego miejsca. Przystanek mniej wiecej do wspolpracy z grupą Carlsberg rozwijał się w dobrym kierunku- pozniej zwyciężyła megalomania organizatora. Szkoda, wielka szkoda ! Być może jest to odpowiedz na oczekiwania dzisiejszej młodzieży, dla której festiwal jest kierowany- jesli tak to ok- tylko w tym wypadku powinien mieć przed nazwą cyferkę 1 a nie 24. Tyle w temacie dziękuję.

Prawa tej firmy do nazwy są niestety tak napisane, że zabronione jest cokolwiek co może kojarzyć się z festiwalem w Woodstock, w związku z tym przystanek Uctok/Woodstock/Wódstok nie wchodzą w grę :/
 
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2018   

A Brudstock? Nie trzeba by się martwić o nazwę, gdyby powróciła oddolność. Wszystko dałoby się zrobić. <wanna> wykupić teren na własność itd.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group