Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zakaz wprowadzania zwierząt (psów)
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   Zakaz wprowadzania zwierząt (psów)

Skoro jest już ogrodzenie i jeśli by było (choć mam nadzieję że już nie będzie) w przyszłych latach to proponuję wnieść jedną zmianę, zamiast prośby by nie zabierać zwierząt to zakazać tego i wtedy bramki by miały sens.

Nie jest to dotkliwy zakaz dla inteligentnych osób, a jednak pozwoliłby uniknąć cierpień dla mimo wszystko wielu zwierząt, bo to oczywiste że one tam cierpią w tym tłumie, hałasie itd..

Strasznie mnie zabolało gdy stałem na końcu PWK czekając na Analogsów, a nagle jakiś facet stuka mnie i pokazuje dużego psa którego przyprowadził i się położył i żeby uważać na niego, no to wziąłem wszystkim dookoła przekazałem to by uważali, ale oczywiście był tam ścisk i przepychanie, tak że ktoś przypadkiem stanął mu na łapie..

wg mnie to powinna być jedyna selekcja na Wood by nie wpuszczać idiotów ze zwierzętami
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

Popieram. Jak widzę psiaka na polu, jest mi go zwyczajnie żal, bo przecież wszyscy wiemy, że psy maja słuch bardziej wrażliwy niż my. My usłyszymy coś z odległości 25 m, a one z 250 m. Hałas i tłum - to nie są warunki dla zwierzaków. Słyszałam jak kiedyś Jurek Owsiak prosił, aby ich nie przywozić, ale jak widać, nie wszyscy się tym przejmują. Czyżby nie mieli ich z kim zostawić?
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

Popieram to
 
 
 
hermenia  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Jejku, pamiętam jak stałam w kolejce do Lidla, a tam przywiązany czekał na swojego pana owczarek czy tam inny husky. Pies co chwila szczekał i skomlał, a ja miałam ochotę zwyczajnie zabijać za takie okrucieństwo - po jednej stronie Play, który rypał jakąś łupanką non stop, a po drugiej Lidl z beatboxem i masa ludzie przechodzących obok zwierzaka. Dziecko też by tak ktoś sobie normalnie przywiązał na takiej imprezie? <zly> Tak jak gorąco popieram wolność w każdym rozumieniu tego słowa, tak sprzeciwiam się stanowczo zabieraniu ze sobą zwierząt na wooda. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby uważać że pies czy w ogóle jakiekolwiek zwierzę będzie się dobrze bawiło na takiej imprezie...
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

podpisuje sie pod tym nogami i rękami
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Popieram bardzo, nawet rozmawialiśmy o tym w obozie, jednak z drugiej strony, co zrobić z takim zwierzakiem jeśli właściciel nie śledzi newsów woodstockowych i o nowinkach dowiaduje się na miejscu (a takich ludzi jest mnóstwo). Woodstockowe schronisko? Ile zwierzaków zostałoby nieodebranych po woodstocku?:(
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

jak dla mnie to rozwiązaniem byłoby po prostu nie wpuszczanie takich ludzi, jak chcą dawać cierpienie zwierzętom to niech sami cierpią przez zakaz wstępu, lecz niestety znając życie to tacy po prostu porzucili by te zwierzęta..

hhmm może jakieś kary finansowe żeby się nauczyli na przyszłość? tylko czy to jest prawnie wykonalne?
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Niewiedza, że zwierzęciu może zaszkodzić hałas i natłok ludzi to nie niewiedza tylko bezmyślność ;)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

"jednak z drugiej strony, co zrobić z takim zwierzakiem jeśli właściciel nie śledzi newsów woodstockowych i o nowinkach dowiaduje się na miejscu "

Jeżeli ktoś jest na tyle głupi, że posiadając psa nie wie, w jakich warunkach nie powinien przebywać, to po prostu niech wraca do domu. Może metodą kojarzenia kolejnym razem nie tyle zmądrzeje, co się nauczy.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Radosław Lubor napisał/a:
Jeżeli ktoś jest na tyle głupi, że posiadając psa nie wie, w jakich warunkach nie powinien przebywać, to po prostu niech wraca do domu.


też miałem takie podejście, choć gdy winogron napisał o nieodebranych ze schronisk, to w sumie uświadomiłem sobie że masa tych bestii zamiast wrócić potulnie do domu z czworonogami to po prostu porzuciłaby je w lesie by tylko wejść (w najlepszym przypadku przywiązaliby do jakiegoś drzewa i od czasu do czasu poszliby dać im coś zjeść/napić się)..
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Może wtedy znalazłyby normalnego właściciela. To nie są tereny opustoszałe, jakby ktoś zauważył psa przywiązanego w lesie to (mam nadzieję) by to zgłosił. Sam zwracam uwagę ludziom z psami, że bliskość scen może uszkodzić im słuch. To zależy od nas.

Zauważyłem narastające znoszenie odpowiedzialności z ludzi. Jeśli chodzi o utrzymanie porządku, zaopiekowanie się innymi i tak dalej. Nie pozwalajmy na to. Róbta co chceta ma swój ciąg dalszy - róbta co chceta, bo jesteście za siebie i innych odpowiedzialni.
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

clover93 napisał/a:
jak dla mnie to rozwiązaniem byłoby po prostu nie wpuszczanie takich ludzi


czyli jednak bramki są ok? ;-)
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

nexus napisał/a:
clover93 napisał/a:
jak dla mnie to rozwiązaniem byłoby po prostu nie wpuszczanie takich ludzi


czyli jednak bramki są ok? ;-)


Celna uwaga ;) Ale chyba sa inne opcje by gonić ludzi ze swoimi pupilami niż dziurawe ogrodzenia.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

nexus napisał/a:
clover93 napisał/a:
jak dla mnie to rozwiązaniem byłoby po prostu nie wpuszczanie takich ludzi


czyli jednak bramki są ok? ;-)


nie mówię że są ok, ale skoro są to mogłyby coś pozytywnego robić
 
 
Ciastek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

O ile widok kury na smyczy bardziej rozczula niż martwi (nie znam się na kurach aż tak by wiedzieć na sto procent czy hałas wyrządził jej większą krzywdę) tak ilość psów na polu po prostu mnie poraziła. Szczególnie gdy widziałam jak ktoś zabrał to biedne zwierzę pod sam namiot Viva kultura podczas koncertu. Zdecydowanie powinni pomyśleć nad zakazem wprowadzania zwierząt, dla ich własnego dobra :)
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

Ciastek napisał/a:
O ile widok kury na smyczy bardziej rozczula niż martwi (nie znam się na kurach aż tak by wiedzieć na sto procent czy hałas wyrządził jej większą krzywdę


w sumie co do hałasu to nie jestem pewny ale raczej aż tak nie przeszkadza im, o tyle tłum by pewnie zestresował i mogłaby przestać/spowolnić znosić jaja ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group