Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy koncert na Woodstocku 2016 !!!
Autor Wiadomość
babel311  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 17
Skąd: Gryfino
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   Najlepszy koncert na Woodstocku 2016 !!!

Emocje powoli opadają wiec mozna zająć sie podsumowaniami :) Prosze o podanie najlepszego oraz najgorszego wg was koncertu na tegorocznym Przystanku.
Jak dla mnie najlepsze 3 koncerty to Romantycy Lekkich Obyczajów. Bring Me The Horizon oraz Kensington. Za wielka radości i ciągły uśmiech na mojej twarzy wyróżniam takze Mołotov. Rozczarowała mnie Appocaliptyca.
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Najlepsze: Hey, Apocalyptica, Tarja. Tuż za podium Oberschlesien, Dragonforce i Decapitated (aczkolwiek jutro to te 3 być może byłyby na podium :P ).
Najgorsze: Dilated People, Grubson i Living Colour (nie wiem czy nagłośnienie nie pykło czy co, ale dramat to był na całej linii - kakofonia dźwięków, ogólnie niemiłe zaskoczenie delikatnie mówiąc, bo spodziewałem się fajnego koncertu).
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Zdecydowanie Decapitated. Po tym co działo się pod sceną inne pogo było jak przytulanie się :) Zespół też jak zawsze zagrał perfekcyjnie. Świetny też był Nocny Kochanek mimo małych problemów z nagłośnieniem. Ten zespół został praktycznie stworzony po to by grać na Woodzie. Mam nadzieje że pojawi się na dużej scenie bo tam jest ich miejsce.
 
 
stasw328  
Coś już napisał

Wiek: 27
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 53
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

The Rumjacks i Finnegan's Hell ;) No i Wiewiórki, ale to już inna kategoria :D
 
 
Golem  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 9
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Tak entuzjastycznej publiki jak na Nocnym Kochanku dawno nie widziałem. Koncert był doskonały, zdecydowanie powinni dostać dużą scenę, choć kameralność krysznowej była bardzo na plus.
 
 
babel311  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 17
Skąd: Gryfino
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Słyszałem dużo dobrego na temat Nocnego Kochanka. Ale nie byłem moze któregoś razu sie uda. A ktos był na Wiewiorstocku , interesuje mnie relacja z koncertu Chorych ?
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Niewiele koncertów w tym roku zaliczyłem, kilka pełnych, kilka częściowo (razem ok. 12), więc ciężko się wypowiadać, ale z tego co widziałem to no 1 byli dla mnie Vintage Trouble, głównie za kapitalny klimat. Mój faworyt do Bączka.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=CzI0WeGi9M4[/video]

Hey też fajnie wypadł. Znajomi chwalili The Inner Circle oraz Dragonforce. A na Małej całkiem fajnie zabrzmieli mongołowie z Nine Treasures.

Przypadkiem byłem na Lacuna Coil - nie wiem czy tak to miało brzmieć, ale nie podobało się ani mnie ani znajomemu, który jest ich wieloletnim fanem. Decapitated - z nimi jak z kabaretem Mumio - fajni w małych dawkach. 2/3 ich koncertu to jak dla mnie za dużo ciężkiego grania i czmychłem spod sceny przed drugim bisem. Grubson się starał, nawet Domowe Melodie zacoverował, ale ogólnie na kolana nie powalił. Żałuję, że nie widziałem Łony - może on, choćby częściowo, by mnie do hh przekonał. Apocalyptica jak dla mnie ok, ale znajomi przeważnie byli zawiedzeni. I jeszcze Luxy - zagrali podobnie jak we Wrocku i niestety ponownie zawód, zdecydowanie nie należę już do ich fanów. Zenek zrobił fajne zakończenie - niestety nie widziałem go na żywo :((
Ogólna ocena - nieco lepiej niż się spodziewałem, ale i tak Line Up okazał się najsłabszym od kiedy tylko na wooda jeżdżę.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Zdecydowanie Vintage Trouble, pobili nawet mojego ukochanego i wyczekiwanego Hey. Szczęka spadła. Dillated People też bardzo pozytywnie.

Z Małej to Łona - kosmos

Kryszna to wiadomo, że Nocny Kochanek :D

zbyt wiele opuściłem, dużo tez słuchałem z górki pod ASP.

Ale tegoroczny skład jak najbardziej na plus.
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

mnie pozytywnie zaskoczył :)) The Hives fajny koncert.
 
 
babel311  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 17
Skąd: Gryfino
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Zdecydowanie Vintage Trouble, pobili nawet mojego ukochanego i wyczekiwanego Hey. Szczęka spadła. Dillated People też bardzo pozytywnie.

Z Małej to Łona - kosmos

Kryszna to wiadomo, że Nocny Kochanek :D

zbyt wiele opuściłem, dużo tez słuchałem z górki pod ASP.

Ale tegoroczny skład jak najbardziej na plus.


Jasiek Łona zawsze na plus jest. Polecam ich koncert ze studia S1 w Radiu Szczecin. Genialna moc i kontakt z publika :)
 
 
vaktor  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 21
Skąd: krapkowice
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Vintage Trouble, The Rumjacks. Moi pretendenci do złotego bączka i myśle, że jest duża szansa na ich pojawienie się za rok.
Chyba pierwszy raz się tak wybawiłem na woodstocku podczas The Rumjacks <z jezorem>
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

vaktor napisał/a:
Vintage Trouble, The Rumjacks. Moi pretendenci do złotego bączka i myśle, że jest duża szansa na ich pojawienie się za rok.

Po tegorocznych doświadczeniach z Modestep trzeba sobie jasno powiedzieć, że szanse na to, by jakikolwiek zagraniczny zwycięzca Bączka z Dużej Sceny mógł go następnego roku osobiście odebrać (na własnym powtórkowym koncercie) są niemal zerowe. A już szczególnie w przypadku Vintage Trouble, kapeli z Los Angeles...
 
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Na dużej Vintage Trouble, Living Colour. Pozytywnie zaskoczyły BMTH i Dilated Peoples. Na małej zdecydowanie Corruption, rozłożyli mnie na łopatki xD
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

z tych co byłem to chyba najlepiej Dragonforce i Hey, w sumie Romantycy Lekkich Obyczajów i FL,
rozczarowanie na Analogsach (byłem z tył i być może trochę wina z nagłośnieniem ale tragedia była z dzięwkami, choć zaraz później w tym samym miejscu bardzo dobrze FL było słychać), oraz Apocalyptica

w sumie ogromnym rozczarowaniem było dla mnie zakończenie, w tamtym roku nie byłem bo nie lubię Bednarka, ale w tym roku jak zobaczyłem że z Kabanosem, to myślałem że trochę więcej jednak będzie tego Kabanosa a głównie gadanie Jurka o polityce.. już wiem że nie ma sensu chodzić na zakończenia..
 
 
poool90  
Forumowy prawiczek
Left Side


Wiek: 33
Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

Za dużo koncertów w tym roku nie zaliczyłem, jednak najlepiej bawilem sie i wyszedłem najbardziej zbolały na Analogsach. Pogo bylo w miare, a najlepsze bylo wspólne wraz z muzykami wyrażanie okrzykami opinii na temat partii rządzącej <rotfl3>
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

clover93 napisał/a:
z tych co byłem to chyba najlepiej Dragonforce i Hey, w sumie Romantycy Lekkich Obyczajów i FL,
rozczarowanie na Analogsach (byłem z tył i być może trochę wina z nagłośnieniem ale tragedia była z dzięwkami, choć zaraz później w tym samym miejscu bardzo dobrze FL było słychać), oraz Apocalyptica

w sumie ogromnym rozczarowaniem było dla mnie zakończenie, w tamtym roku nie byłem bo nie lubię Bednarka, ale w tym roku jak zobaczyłem że z Kabanosem, to myślałem że trochę więcej jednak będzie tego Kabanosa a głównie gadanie Jurka o polityce.. już wiem że nie ma sensu chodzić na zakończenia..


Dokładnie. Zagrali dwa utwory i amen. A Analogsi dali czadu, musiałeś stać gdzieś w dupie widocznie.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

clover93 napisał/a:
w sumie ogromnym rozczarowaniem było dla mnie zakończenie, w tamtym roku nie byłem bo nie lubię Bednarka, ale w tym roku jak zobaczyłem że z Kabanosem, to myślałem że trochę więcej jednak będzie tego Kabanosa a głównie gadanie Jurka o polityce.. już wiem że nie ma sensu chodzić na zakończenia..

Zakończenie było zgodne z przyjętą od wielu lat konwencją - Były 'Buraki' od prowadzącego warsztaty Zenka, potem kawałek stworzony na poczet tej edycji i na koniec wyciskacz łez w postaci "Z tylu chmur". W pewnym momencie dołącza się Juras ze swoim monologiem, a trzeba przyznać, że w tym roku miał o czym mówić, z czego rzecz jasna skorzystał. Mnie się podobało.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Tq419LwO7Gc[/video]
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

Niski ukłon dla Łony,Webbera i spółki za to czym uraczyli licznie zgromadzoną propozycją pod Małą Sceną w sobotę po północy. Podejrzewałem,że budzie dobrze,ale nie przewidziałem,że aż tak. I to był najzacniejszy koncert tego Wooda,moim skromnym zdaniem.
Na Krishnie nie zawiodła Vespa,a na dużej-o dziwo-pozytywnie zaskoczył BMTH.
Większych koncertowych rozczarowań nie zarejestrowałem.Za co ewentualnie mogę przeprosić...
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Hey, Farben Lehre i Kabanos :)
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Hey, The Rumjacks zdecydowanie moje top :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=SWaGEJMtezU[/video]

Jak dla mnie bezapelacyjnie oni - fenomenalny występ. Fajnie się bawiłem też na The Rumjacks, plus za zagranie "wild mountain thyme" (chociaż wolę bardziej tradycyjne wykonania). Tak poza tym fajnie zagrali Vintage Trouble, Dilated People oraz Inner Circle :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime