Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
woodstockowe puszki
Autor Wiadomość
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   woodstockowe puszki

W tym roku, oprócz speszjal edyszyn puszki Lecha, będzie specjalna, dostępna tylko na woodstocku puszka coli

obie puszki widać tu

https://www.instagram.com/p/BHRvwvvBlW9/

chociaż wydaje mi się, że to jeszcze nie ten Lech, bo coś bąkali o wzorze dostępnym tylko na woodstocku

https://www.instagram.com/p/BHRx1_eAZHD/ tutaj widać inny wzór, coś jakby japonek i gadżety, które pewnie będzie można dostać za kubeczki. Dla takiego worka to chyba pozbieram trochę tych śmieci :P
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Coca - cola lepsza :D
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

i tak wolę o połowę taniej w tesco zwykłe kupić :D
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

chyba jestem zbyt leniwa żeby chodzić do miasta :D
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Rastagram napisał/a:
chyba jestem zbyt leniwa żeby chodzić do miasta :D


Chcesz powiedziec ze przez cały czas trwania festiwalu nie wychodzisz do miasta?
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Mniej więcej. Ani razu w sumie nie byłam w mieście, nie licząc trasy pole-dworzec.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Ja też nigdy nie chodzę do miasta. na 12 PW w Kostrzynie tylko raz byłem w Tesco i dwa razy wyszedłem po kogoś na dworzec. O, jeszcze raz byłem w McDonaldzie, żeby napełnić icebox lodem, ale to wziąłem taxi, bo przecież z buta bym się pochlastał.
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Zawsze jak ktoś idzie to go proszę o zakupy, poza tym lidl jest na polu. A alkohol w sumie wolę taki rozcieńczony, może w smaku nie jest super ale przynajmniej tak szybko nie sieka.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

O

Fota z konferencji, jakos tak dziwnie wyglada :p cola zdecydowanie lepsza.

Wiadomo, że książ z Tesco czy argus z Lidla to podstawowe źródło picia, ale jedno na pamiątkę można kupić :D i nie wyobrażam sobie woodstocku, bez codziennej, porannej wycieczki do miasta :D
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

winogron napisał/a:
ale jedno na pamiątkę można kupić :D


po koncertach na pewno dużo będzie leżało pustych, to możesz sobie jedną na pamiątkę wziąć za free xD
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

pisałam w temacie o wzornictwie przystanku - więcej fraktali, przepychu i ogria kolorów = lepszy efekt.
Coca Cola się posłuchała, to i ma ładne rzeczy. Szkoda że wrzucili to obrzydliwe, zeszłoroczne logo.
 
 
Gocha  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Puszka Coli wygląda zajebiście i na pewno wyląduje gdzieś na mojej szafie na pamiątkę. :D Kolorki fajne, osobiście do napisu nic nie mam a nawet mi się podoba.
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Kto by się spodziewał, że puszka coli wywoła tyle emocji.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

clover93 napisał/a:
winogron napisał/a:
ale jedno na pamiątkę można kupić :D


po koncertach na pewno dużo będzie leżało pustych, to możesz sobie jedną na pamiątkę wziąć za free xD


A nie raz sie znalazło :D colę projektował chyba Owsiak, dlatego jest klimatyczna
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 02 Lip, 2016   

ia_nn napisał/a:
Rastagram napisał/a:
chyba jestem zbyt leniwa żeby chodzić do miasta :D


Chcesz powiedziec ze przez cały czas trwania festiwalu nie wychodzisz do miasta?


Bo to ona jedna? ;) Ja nie pamiętam bym kiedykolwiek wybierał się po coś do Kostrzyna. A nawet gdybym musiał to ostatnim powodem byłaby wycieczka do miastowego marketu - lepiej parę groszy więcej zapłacić na miejscu niż marnować cenny woodstockowy czas na takie wycieczki. Zresztą jeśli chodzi o przystępność cen to chyba i tak żaden inny festiwal w Europie z Woodem nie może się nawet równać.
 
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Sob 02 Lip, 2016   

aqu32 napisał/a:
Bo to ona jedna? ;) Ja nie pamiętam bym kiedykolwiek wybierał się po coś do Kostrzyna. A nawet gdybym musiał to ostatnim powodem byłaby wycieczka do miastowego marketu - lepiej parę groszy więcej zapłacić na miejscu niż marnować cenny woodstockowy czas na takie wycieczki. Zresztą jeśli chodzi o przystępność cen to chyba i tak żaden inny festiwal w Europie z Woodem nie może się nawet równać.


To prawda, Browary są tanie jak barszcz, żarcie też kosztuje niewiele, miasto jest oddalone setki woodstockowych lat świetlnych od pola. Na każdy wood zabieram tak naprawdę ciuchy, jakieś wino, gorzałkę (wszystko po sztuce jednej max dwie) i gorzką czekoladę :P Tam wszystko co potrzebne do życia jest :)
 
 
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Sob 02 Lip, 2016   

Wszystko ładnie pięknie, tylko nie pokazali tej strony puszki gdzie jest skład i reszta, taki przepych kolorów, że chyba malo czytelne to będzie.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Sob 02 Lip, 2016   

Kinga1804 napisał/a:
Wszystko ładnie pięknie, tylko nie pokazali tej strony puszki gdzie jest skład i reszta, taki przepych kolorów, że chyba malo czytelne to będzie.


albo zrobią taki ch**wy jednolity biały prostokąt i tam wypisane będzie :D
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 03 Lip, 2016   

Kinga1804 napisał/a:
Wszystko ładnie pięknie, tylko nie pokazali tej strony puszki gdzie jest skład i reszta, taki przepych kolorów, że chyba malo czytelne to będzie.


Rozumiem, że informacja o składzie koka koli jest najważniejszym elementem na limitowanej puszce :) Pewnie równie ważnym jak adres producenta tudzież tabela wartości odżywczych wyżej wymienionej koka koli :) Czy wy tutaj piszecie tylko po to zeby pisać i pokazać piękną fotkę z awatara?
 
 
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Nie 03 Lip, 2016   

ia_nn napisał/a:
Kinga1804 napisał/a:
Wszystko ładnie pięknie, tylko nie pokazali tej strony puszki gdzie jest skład i reszta, taki przepych kolorów, że chyba malo czytelne to będzie.


Rozumiem, że informacja o składzie koka koli jest najważniejszym elementem na limitowanej puszce :) Pewnie równie ważnym jak adres producenta tudzież tabela wartości odżywczych wyżej wymienionej koka koli :) Czy wy tutaj piszecie tylko po to zeby pisać i pokazać piękną fotkę z awatara?


nie jest najważniejsza, ale jest ważna, a przy tak oczojebnej puszce ciekawi mnie jak się będzie to czytało.
jest ważna, bo bez niej równie dobrze mogłoby pływać zawartość toików albo błota. Tak samo jak z dopalaczami, które oficjalnie są "do czyszczenia" lub "do kolekcjonowania, nie spożycia", a i tak wszyscy narkomani żrą je równo.
Zresztą, mało to cukrzyków, wege, uczulonych czy innych chorych? Ja tam lubię wiedzieć co pakuję do ryja.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 03 Lip, 2016   

Z całym szacunkiem dla Twojej inteligencji, bardzo proszę przeczytaj skład coca coli przed wyjazdem na Woodstock :) Kurcze blade... ja rozumiem produkty których nie znamy... ale coca cola ?

a oto CZYTELNA etykieta dla tych, żeby zawczasu uniknąć tragedii np związanej z cukrzycą (o zgrozo jak ktoś z cukrzycą nie wie ze coca cola to sam cukier). Etykietą można zakończyć wątek składu.

Sama puszka wygląda super, wpasowuje się w styl woodstockowych gadzetów. Kolorowo, bogato, lekko kiczowato. Na pewno zachowam na pamiątkę tak jak i puszkę leszka.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group