Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Michał Pater (Autostopem na koniec świata)
Autor Wiadomość
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 20 Lut, 2016   Michał Pater (Autostopem na koniec świata)


Info z fejsbuka:
Michał Pater - Magister Historii Uniwersytetu Wrocławskiego, podróżnik a od niedawna jeden z najbardziej niekonwencjonalnych polskich YouTuberów.

Od lat zwiedza świat swoją autorską metodą "W pizdu na krzywy ryj".

Podróżując z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem stara się ukazywać to co pozornie dotąd nam znane, w całkowicie innym(nadzwyczaj realistycznym) świetle.

Z dwoma konserwami, kamerą na kijku narciarskim oraz wielką determinacją cały czas poszukuje nowych wrażeń wchodząc w relacje z rdzennymi mieszkańcami odwiedzanych przez siebie krajów.


Facet ma już na koncie kilka Eurotripów i wypraw po naszych ziemiach, a swoją przygodę z YouTubem zaczął od serii "Autostopem na Kołymę", gdzie z 200zł w kieszeni wybrał się na koniec świata i z powrotem. Obecnie oprócz materiałów z Syberii, możemy śledzić także jego losy z ubiegłorocznej podróży przez Demoludy.
Spotkanie z nim byłoby cholernie fajnym wydarzeniem z kilku powodów. Chłopak jest inteligentny, posiada sporą wiedzę, ma masę ciekawych wspomnień, przebył tysiące kilometrów i poznał setki ludzi. Przede wszystkim jest jednak świetnym motywatorem dla wielu osób. Będąc młodym człowiekiem, udając się na wyprawy z takim ekwipunkiem, pokazuje nam, że do spełniania marzeń potrzeba głównie naszych chęci i samozaparcia.
Dotąd jego podróże zlewały się z terminem Woodstocku, jednak żywię nadzieję, że Michał dzięki rosnącej popularności będzie mógł pozwolić sobie w tym roku na późniejszy wyjazd, a przeto w lipcu znalazłby dla nas chwilę czasu.
 
 
Aneliusz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Nowogard
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016   

Fajna sprawa. Z chęcią bym się wybrał :)
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016   

Nie wynoście youtuberów na piedestał. Jako osoby prywatne OK, niech wbijają na wood, ale zapraszanie ich w charakterze gości ASP to gruba przesada.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016   

Dlaczego nie? Jeśli ma coś interesującego do powiedzenia to jak najbardziej. Gdzieś mam to, czy jest youtuberem, czy nie.
 
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Jeśli ma coś interesującego do powiedzenia


problem w tym, że większość nie ma
 
 
Kasiak  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 16 Lut 2016
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 22 Lut, 2016   

A ja bym się ucieszyła. Śledzę jego wyprawy na youtube (i akurat nie ma dla mnie to większego znaczenia, czy jest youtuberem czy nie). Na jego filmikach przyjemnie się go słucha, opowiada bardzo ciekawie (może też dlatego odnoszę takie wrażenie, że wątek sam w sobie jest dla mnie interesujący), dlatego chętnie posłuchałabym go na żywo :)
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 24 Lut, 2016   

Ja rozumiem, że jutuberzy są głównie kojarzeni z głupimi filmikami dla gimbazy, ale po kiego grzyba generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka?

Hellu napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Jeśli ma coś interesującego do powiedzenia


problem w tym, że większość nie ma


No to Pater się do większości nie zalicza. Gość, który przejeżdża 27000 kilometrów na krzywy ryj przez Ukrainę i Rosję, musi mieć coś ciekawego do powiedzenia. Mentalność ludzi w tamtejszych krajach, podejście jednej i drugiej strony do ich konfliktu, stosunek do Europejczyków, ich codzienne życie i ogólne spojrzenie na świat. Do tego uroki, trudy i sama idea podróżowania autostopem, czyli coś co przecież uprawia lub chciałoby uprawiać tylu Woodstockowiczów. To tylko niektóre tematy, które Michał mógłby poruszyć, bo jestem przekonany, że miałby do powiedzenia wiele więcej. O ile ktoś wybrałby się na spotkanie z nim, nie sądzę żeby się nudził.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 24 Lut, 2016   

Byłem kiedyś na spotkaniu z Piotrem Śliwińskim, gościem, który 7 razy objechał cały świat i powiem, że w ciągu jednej godziny, gdzie opowiedział tylko jedną z wypraw (samej opowieści, foty pomijam), ludzie siedzieli bez ruchu i słuchali.

Jeśli Pater tylko umie opowiadać, to jestem w stanie dać sobie rękę uciąć, że nie zawiedzie.

A Piotra Śliwińskiego również chętnie zobaczyłbym w ASP
https://www.youtube.com/watch?v=t26knZixlkw
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
tvtu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime