Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dahomej
Wto 16 Lut, 2016
Owsiak otwarty na uchodźców na Woodstocku
Autor Wiadomość
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
  Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   Owsiak otwarty na uchodźców na Woodstocku

Jurek Owsiak tak napisał w liście do Pudziana we wiadomej sprawie:
"(...)W Frankfurcie nad Odrą - mieście tuż obok Kostrzyna - przebywa kilka tysięcy emigrantów. Powiem Ci tak - jesteśmy otwarci na to, że do nas przyjadą. Jesteśmy na to przygotowani. Będziemy o tym mówili. Jestem na 100% przygotowany, że w super zabawie także z ich udziałem pomogą nam woodstockowicze.(...)" - cytat

stąd

Hm. Gra va banque
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   Re: Owsiak otwarty na uchodźców na Woodstocku

Pudzian rozumkiem nigdy nie wyróżniał się od poziomu prezentowanego przez typowe dresiarstwo, więc jego pogląd na sprawę raczej nie może dziwić.
Podobnie światopogląd Jurasa też jest ogólnie dobrze znany, więc i tutaj nie ma się czego specjalnie dziwić.
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

To też dziwić się nie zamierzam. Zamierzam się cieszyć, że teraz w mojej ekipie jest wielu facetów i zawsze po wizytach w wiosce piwnej późnym wieczorem odprowadzają nas do samego namiotu.

Ale 4 lata temu pojechałam na woodstock sama i zdarzało się, że sama wracałam na kurwidołek w nocy po koncertach. Znałam sąsiadów i w ogóle ale z powodu chorej wtedy głowy nie kontaktowałam się zbytnio z ludźmi.

Dziś po przeczytaniu tej wiadomości nie wiem czy odważyłabym się jechać sama
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

No tak, uchodźcy już teraz wybierają się ze slamsów w Niemczech, na polskie granice szukać zaczepki. Zapraszajmy ich na Woodstock :) Ja w tym roku jadę po raz ostatni. Już nie widzę tam nic dla siebie. Moim wspomnieniem z pierwszego woodstocka jest jedno: WOLNOŚĆ. To co widzę obecnie to MARKETING i AGITACJA POLITYCZNA. Nie interesuje mnie uczestniczenie w czymś takim i to jeszcze z NIELEGALNYMI EMIGRANTAMI EKONOMICZNYMI PŁCI MĘSKIEJ (80%). Dziękuję.
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

ia_nn napisał/a:
Ja w tym roku jadę po raz ostatni.


Ja mam nadzieję, że nie po raz ostatni.

Nie znam cudowniejszego miejsca na świecie. Nie z powodu ostatnich decyzji J.Owsiaka ale z powodu że zwykli ludzie mają tyle do powiedzenia i tyle reguł do ustanowienia samodzielnie.

Bo - ja wiem, że panowie którzy jadą znami wcześniej zginą (lub pójdą do więzienia za zbiorowe zabójstwo parunastu imigrantów) niż pozwolą by zrobiono nam krzywdę.
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Odpowiedz mnie nie dziwi, Juras odczytal/mowil o tej odpowiedzi w trakcie wczorajszej audycji, sluchajc to na zywo to jego postawa w temacie brzmiala w miare neutralnie, za wyjatkiem oczywistego zaproszenia. Samo zapraszanie na wooda immigrantow mnie martwi, ci ludzie ze wzgledu na ich kulture, sa zagrozeniem, wg duzej wiekszosci z tych ludzi kazdy "niewierzacy" zasluguje na smierc, nie wspominajac juz o tym jak traktuja kobiety.

Piwonia napisał/a:
ia_nn napisał/a:
Ja w tym roku jadę po raz ostatni.


Ja mam nadzieję, że nie po raz ostatni.

Nie znam cudowniejszego miejsca na świecie. Nie z powodu ostatnich decyzji J.Owsiaka ale z powodu że zwykli ludzie mają tyle do powiedzenia i tyle reguł do ustanowienia samodzielnie.


Tez mam taka nadzieje, lecz paranoik we mnie mowi zeby zastanowic sie nad tegorocznym wyjazdem dwa razy gdyz cala sytuacja eskaluje caly czas. A jesli chodzi o wolnosc to tak samo jak wyzej pisalem, tym ludzia ona sie nie widzi "wolnosc" ma byc jak oni chca albo w ogole.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Owsika to już ostro pogięło... Życie mu niemiłe?

Mam nadzieję, że ta słynna tolerancja i miłość Woodstockowiczów, ogranicza się do ludzi, a nie do tych "zwierząt", a nielegalni imigranci na Woodzie mieliby powitanie, niczym na meczu piłkarskim.
Zresztą, jak ktoś byłby tak głupi, by zaprosić ciapatego do obozu, to nawet mi nie byłoby żal, że został zgwałcony/okradziony/oby nic gorszego (odpukać!)...
Żeby nie było, nie obrażam tutaj wszystkich muzułmanów, ani wszystkich uchodźców! Oczywiście że są jednostki normalne, które chcą się asymilować i po prostu żyć. Obrażam jedynie tą część, która zachowuje się jak zwierzęta, choćby te z Kolonii. A że tak wygląda większość, to już inna sprawa.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

No, a muzułmańscy uchodźcy to tak się palą do przyjazdu na festiwal muzyki rockowej, że hej...

Ja się boję w tym przypadku bardziej tego, że ludzie o innym kolorze skóry (jak choćby Amir, kumpel od urodzenia mieszkający w Polsce, katolik) będą na "obserwowanym" a wręcz zwiększy się możliwość na zaczepki ze strony wszelakiej maści "narodowych bojowników o czystość rasy" czy zwyczajnie podpitych ludzi, niechętnych imigrantom.
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Piwonia napisał/a:
Dziś po przeczytaniu tej wiadomości nie wiem czy odważyłabym się jechać sama

Piwonia napisał/a:
Bo - ja wiem, że panowie którzy jadą znami wcześniej zginą (lub pójdą do więzienia za zbiorowe zabójstwo parunastu imigrantów) niż pozwolą by zrobiono nam krzywdę.

Głupie szufladkowanie i stereotypy. Każdy pijak to złodziej, a każdy imigrant szuka zaczepki. Skąd w ogóle te chore założenie że to IMIGRANT miałby zrobić ci jakąś krzywdę i dlaczego, a nie polak, których jest tam setki tysięcy razy więcej?
Faceci mają cię bronić przed facetami. Przecież to zjada swój ogon. Kurde, nie rozumiem takiego myślenia. Jakie tu znaczenie ma w ogóle kolor skóry czy narodowość? Polacy cię nie zaczepiają? Gwałciciel i huligan zawsze będzie gwałcicielem i chuliganem, a jaka to różnica czy to będzie polak, arab, żyd, rusek czy murzyn? Polacy też emigrują i mają za granicą opinię alkoholików i złodzieji samochodów na podobnej podstawie.

Jaaasiek napisał/a:
No, a muzułmańscy uchodźcy to tak się palą do przyjazdu na festiwal
muzyki rockowej, że hej...

Ja się boję w tym przypadku bardziej tego, że ludzie o innym kolorze skóry (jak choćby Amir, kumpel od urodzenia mieszkający w Polsce, katolik) będą na "obserwowanym" a wręcz zwiększy się możliwość na zaczepki ze strony wszelakiej maści "narodowych bojowników o czystość rasy" czy zwyczajnie podpitych ludzi, niechętnych imigrantom.


i to jest prawdziwy problem. Dużo się mówi o samodzielnym myśleniu, nieuleganiu mainstreamowi, "świadomości", wyrzucaniu telewizorów, ale to tylko pierdzielenie. Demonizujemy i szufladkujemy nadal, tylko TV zamieniliśmy na )You)tubę (propagandową)

ZŁY MUZŁUMANIN NA KOZIE PRZYJEDZIE DO NAS, ZGWAŁCI, SZABELKĄ GŁOWĘ ZETNIE AAA ODWOŁAJMY ŁUDSTOK

99,9% z was nie miało zatargu z uchodźcami lub nawet ich nigdy nie spotkało (ich faktyczna ilość w społeczeństwie nie przekracza procenta a nawet promila), ale i tak jest do nich wrogo nastawiona bo przecież widzieli śmieszny filmik z brodatym panem ścinającym głowy lub przeczytali jak ktoś tam gdzieś tam kogoś zgwałcił. Ta paranoja osiąga monstrualne rozmiary i naprawdę zaczyna mnie przerażać. I nie wiem kto za tym stoi, to musi być przecież temat zastępczy albo zasłona informacyjna, bo nie wierzę że ludzie są aż tak głupi. To nie jest prawdziwy problem.

Żeby nie było - nie popieram polityki otwartych drzwi i średnio mi się pomysł sprowadzenia ich podoba, ale uważam że popada się w paranoję, na woodstocku bardziej obawiam się rozrób pijanych polaków czy namolnych, zarzyganych, napastliwych i obrzydliwych swojskich panków niż nawet tych 100 czy 200 gości ze Wschodu, co przy ilości tego miliona osób na woodzie jest ilością śmieszną i niezauważalną.
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

Dziwię się Jurkowi Owsiakowi. Niektórzy ludzie muszą przeżyć tragedię na własnej skórze, aby dotarła do nich prawda. Mnie wystarczy to, że znam islam, czytam, oglądam, słyszę co się dzieje. Nie muszę stać się ofiarą, aby wiedzieć, że zapraszanie ICH to zły pomysł. Ale uważam tez, że to nie ważne czy są czy nie są zaproszeni .....oni i tak przyjdą. Przecież to "rzut beretem". Nie, nie jestem histeryczką, po prostu trzeźwo myślę. Ktoś napisał, że bardziej się boi naszych rodowitych awanturników. Nigdy mnie nie spotkało nic złego na festiwalu, a byłam już kilka razy. Nikt mnie nigdy nie zaczepił i czułam się bezpiecznie. Teraz, jak zobaczę imigrantów (a na pewno chodziliby w dużych grupach), będę się bała. Zwyczajnie, po ludzku bała. Oni nas nie szanują, mówiąc baaardzo delikatnie. Wracam w tym roku na festiwal, zobaczę jak będzie. Obym się w swych obawach myliła.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

No popatrz. Mnie w Szkocji okradli polaczki dresiaczki, a ci źli ludzie wyznający Islam pomogli mi z policją i pożyczyli drobinki na komunikację miejską.

Jak ktoś jest radykalny w poglądach i wierze to do niego nic nie dotrze. Ale nie wrzucaj wszystkich muzułmanów do jednego wora. Tak samo jak nie wszyscy uchodźcy z Syrii to muzułmanie.
 
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

Jestem pacyfistką cała gębą. Wiem,że nie każdy jest zły, ale to właśnie tych złych się boję. Bo to, że są i robią co robią, to wszyscy wiemy. Ale jak napisałam...obym się myliła :D
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

Co do Pudziana to walną troszke w swoim stylu , ale postawmy sie w Jego sytuacji , mamy firme transportową , kilku facetów rozpieprza towar z naczepy bo chcą w niej przejechac do Angli , mnie by krew zalala .
Z tym zaproszeniem na Przystanek to też lekka przeginka . Dla nich nasza kultura , forma zabawy to kosmos , calkiem dwa inne swiaty. Dla kogos wychowanego w duchu islamu Przystanek moze sie wydawać wrotami piekieł :)
Swoja drogą imigrancji zakwaterowani u sasiadów z zachodu mają wolny dostęp do przemieszczania sie po strefie schengen ?
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

izabytom1234 napisał/a:
Swoja drogą imigrancji zakwaterowani u sasiadów z zachodu mają wolny dostęp do przemieszczania sie po strefie schengen ?


Niestety jeszcze mają. Większość z nich ma już legalny pobyt w Niemczech co skutkuje tym, że legalnie może przejść przez granicę. Problem z nimi zaczyna mieć województwo lubuskie. Polecam przeczytać artykuł na temat przejść granicznych w Słubicach czy Łęknicy.



BYŁA, JESTEM I BĘDĘ PRZECIW IMIGRANTOM!

Po pierwsze sama mieszkam bardzo blisko granicy z Niemcami. I zarówno ja jak i moi znajomi widzieli grupki islamistów przechodzących przez granice i zaczepiających okoliczynch mieszkańców, wyśmiewając ich i grożąc.

Po drugie
zygmunt napisał/a:
przeczytali jak ktoś tam gdzieś tam kogoś zgwałcił

kolega inaczej by mówił gdyby to spotkalo jego bliskich czy rodaków. Owszem w każdej narodowości zdarzy się gwałciciel, złodziej etc, ale podaj mi przykład emigrantów jakiegoś kraju, którzy w MASOWYM GWAŁCIE W KILKU MIEJSCACH PAŃSTWA dopuścili się takiego czynu a później tłumaczyli się tym,że kobiety były zbyt wyzywająco ubrane <ZIMA?????? WTF???> oraz ze im się należało bo od 4 miesięcy nie mieli seksu. Poza tym nawet gdyby nie była zima nie mają prawa tknąc kobiety.

Po trzecie: nie mam nic przeciwko wyznawcom islamu jako tako. Nie mam nic przeciw jakiejkolwiek religii jako tako. Mam natomiast bardzo dużo przeciwko terrorystom i dźichadzistą którzy niestety niszczą obraz "normalnych" muzłumanów. Niejeden islamista mieszkający od urodzenia w Niemczech czy Anglii wypowiadał się na temat imigrantów. Sami są przeciwko bo wiedzą do czego Ci ludzie są zdoli. Nie chce mi się nawet przypominać co wydarzyło się w Paryżu, o Kolonii czy Hamburgu nie chce mi się nawet myśleć a cały czas słyszy się o co nowych wybrykach imigrantów właśnie. Może i jestem przewrażliwiona ale jeżeli ktoś nie potrafi odczytać aż tak jawnych sygnałów zagrożenia, wybaczcie, ale jest dla mnie debilem.

Co do festiwalu.
zygmunt napisał/a:
Skąd w ogóle te chore założenie że to IMIGRANT miałby zrobić ci jakąś krzywdę i dlaczego, a nie polak, których jest tam setki tysięcy razy więcej?


Właśnie z powyższych przykładów. Skoro im w Kolonii, w środku zimy, kobiety były zbyt frywolnie ubrane to co będzie w lato, gdzie co druga laska chodzi w staniku???
100,200 osób na milion to dla kolegi mało chciałam przypomnieć że w Paryżu była ich 6 na kilkunasto tysięczny koncert i sobie świetnie poradzili. Dla nich takie skupisko ludzi jak na Woodzie to idealna okazja do zorganizowania jakieś akcji.

Po za tym jak Polska przyjmie uchodźców, to co? Będziemy jak Niemcy, którzy już powoli wprowadzają pewne zakazy żeby tylko im się przypodobać? Azyl, azylem, ale jeżeli ja idę do kogoś w gości dostosowuje się do zasad pana domu a nie narzucam mu swoje bo tak i już.
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

zgadzam się, to totalne nieporozumienie, jak na pokojowym przystanku egzekwować spokoju od ludzi? Nie da się, sami ludzie muszą być ogarnięci, a z nimi może być różnie. Znając polską mentalność, to woodstock woodstokiem, ale jak zaczną się rzucać ,to wywiozą ich na widłach.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

Rastagram napisał/a:

Po za tym jak Polska przyjmie uchodźców, to co? Będziemy jak Niemcy, którzy już powoli wprowadzają pewne zakazy żeby tylko im się przypodobać? Azyl, azylem, ale jeżeli ja idę do kogoś w gości dostosowuje się do zasad pana domu a nie narzucam mu swoje bo tak i już.

I na tym polega głównie problem.

Na uległości wobec żądań/wymagań stawianych przez gości.

Co do reszty, to są uchodźcy (ci prawdziwi, uciekający przed wojną z całymi rodzinami) i "uchodźcy" (czyli ci, którzy korzystają z okazji i spieprzają, żeby polepszyć status życia). Dlatego jestem za przyjmowaniem tych najbardziej potrzebujących, którzy raczej są zbyt wystraszeni, żeby robić burdy, ale takiej selekcji pewnie się nie da przeprowadzić.

Ciężko tu złoty środek znaleźć.

Aczkolwiek ja nigdy agresji ze strony muzułmanina nie widziałem ani nie zaznałem, a ze strony tępych polskich kiboli/dresów - niejednokrotnie. Z tym, że mieszkam na południu, a nie przy granicy z Niemcami.
 
 
 
olala00  
Forumowy prawiczek
olala

Dołączyła: 05 Paź 2015
Posty: 21
Skąd: B.
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

W lipcu będą kontrole na granicach, może Was to uspokoi.

Ja sama wypowiedź Jurka zrozumiałam w ten sposób, że on liczy się z ewentualną obecnością uchodźców na Woodstocku i o ile będą się zachowywać właściwie to nie widzi w tym nic złego. Na pewno nie potraktowałam tego jako jakiegoś zaproszenia.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

Popieram to co napisała Ola :)
 
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

Cytat:
Co do reszty, to są uchodźcy (ci prawdziwi, uciekający przed wojną z całymi rodzinami) i "uchodźcy" (czyli ci, którzy korzystają z okazji i spieprzają, żeby polepszyć status życia). Dlatego jestem za przyjmowaniem tych najbardziej potrzebujących, którzy raczej są zbyt wystraszeni, żeby robić burdy, ale takiej selekcji pewnie się nie da przeprowadzić.


No i to jest sedno sprawy, miedzy 50% a 75% azylantów to są właśnie "uchodźcy", zwróć uwage że większość z nich to młodiz mężczyźni, nie kobiety, nie dzieci.

Dodam też że artykuły tego typu nie biorą się z nikąd:

Crime EXPLOSION: Sex Assaults Quadruple, Migrant ‘Problem Groups’ Defy Police Control In Cologne
Cologne: 11,000 “North African” Crimes per Year

Powiedział bym nawet że "mainstreamowe" media raczej są pro immigracyjne więc trudno tu ocenic co jest straszeniem i propaganda a co nie jest.
 
 
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Cieszy mnie to, ze jest tutaj na forum duzo trzeżwo myślacych osób na temat tzw "uchodców".
Dlaczego w cudzysłowie? Z nich tacy uchodzcy jak z koziej dupy trąbka, 90% z nich to męzczyzni a nie zadne matki z dziecmi poszkodowani przez wojne.
Emigranci? Nieee... Przeciez oni sie nie asymilują. O podjeciu jakiejkolwiek pracy nie ma mowy. Niewierny im płaci, niewierny daje mieszkania, to po co robić i uczyć się jezyka.
Zwierzęta? Nieee.... Co prawda mają zwierzęce instynkty, ale nazywanie ich zwięrzetami to obraza dla samych zwierząt. W trakcie zagrozenia wilki/psy/koty itd itp są wstanie obronić swoje stado/małe, czasem i poświecić życie w walce. Te śmieci ludzkiee zawineły dupe w troki zostawiając matki/dzieci/ całe rodziny na pastwe wojny. Gdzie tu obowiązek/honor?
Bakterie? Taaak... Zdecydowanie najblizej im do bakterii. Jedyny cel to mnożenie sie, wyssanie sił witalnych z zywiciela, przezycie kosztem niego. Tyle, ze bakteria nie ma zadnej ideologii...
Oni mają - nazywają ten wirus prawem szariatu - odsyłam do gugli.

Zapraszając ich Owsiak sam sobie strzelił w stope. Są dwie opcje - albo nie wie kim są ci ludzie, albo jest tak przezarty przez "tolerancje", ze przysłoniła mu zdrowy rozsądek.
Przeciez te bakterie gdy zobaczą zdrowe, piękne ciała naszych dziewcząt (jak ktoś wspomniał - co druga dziewoja w staniku, szortach), to wiadomo co takiemu przyjdzie do głowy, a wytłumaczeniem bedzie, ze 4 miesiące nie uprawiał seksu.
Inna cywilizacja/kultura. Dla nich Woodstock jest czymś nie do pomyślenia, wiec mam nadzieje ze zaden z nich sie nie zjawi, i obędzie sie bez ekscesów. A jesli któryś sie pojawi to licze na naszych chłopaków, bo ja na pewno bierny nie zostane na widok agresywnego zachowania. A ze nerwowy człek ze mnie to szybko ujrzą te swoje obiecane dziewice w niebie hehe.
E: Nie chce siać fermentu, ale przypominam, ze mielismy udzial w afganie i iraku, jestesmy niewiernymi psami co nie poznali allaha, wiec nie chciałbym mieć Kostrzyna po Paryżu. Malo prawdopodobne, aleee... no własnie.

Co do Pudziana - Niszczą mu biznes, traci hajs, niszą mu sprzęt bez powodu. To jak ma sie zachowywac? Normalna reakcja... Jakby Ci chate okradali, to byś nie przypierdolił jednemu i drugiemu z kija?

Nie wpuszać nikogp - pierw zajmijmy sie swoimi rodakami, a pozniej obcymi. Kontrola na granicy nic nie da, bo nie wymyślono jeszcze sprzetu który czyta w myslach. Myślec przyszłosciow i nie wpuszczać zadnego z nich. Rzekłem.
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Huba napisał/a:
Zapraszając ich Owsiak sam sobie strzelił w stope. Są dwie opcje - albo nie wie kim są ci ludzie, albo jest tak przezarty przez "tolerancje", ze przysłoniła mu zdrowy rozsądek.


Oczywiście, że wie, tak samo jak Niemcy, Szwedzi i cała reszta, jednak tolerancja jest przecież ważniejsza od bezpieczeństwa. Sam poglądy mam raczej lewicowe, ale no bez jaj, kiedy widzę co robią te zwierzęta (bo dużej części niestety inaczej nazwać nie można), zaczynam rozumieć Pudziana, czy innych narodowców.


Poza tym ten temat aż prosi się o wklejenie klasyka xD

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang