Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dziki Woodstock
Autor Wiadomość
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Sty, 2016   Dziki Woodstock

Od wyborów, oraz od informacji o zmianie terminu, gdzie nie gdzie dochodzą mnie słuchy, że Woodstock niby ma się nie odbyć, nawet na tym forum. Szczerze mówiąc to jakoś nie chce mi się w to wierzyć i nie ma co się bać ani islamistów ani PISlamistów, ale na kilku innych forach odzyła idea tzw. Dzikiego woodstocku. Skoro woodstock i tak na 99,9% się odbędzie ale w innym terminie, to co sądzicie o tym żeby i tak go zrobić ale 2 tyg. poźniej przybyc na kostrzyńskie pole, w normalnym terminie woodstocku ? Tak na dziko, bez koncertów ( no chyba że jakas amatorska kapela pokusi się o przyjechanie z agregatem i zagranie koncertu na trawce). Taki nie powtarzalny klimat w dużo bardziej kameralnym gronie. Co wy na to ?
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pią 29 Sty, 2016   

jest juz temat o tym ze moze sie nie odbyc i szkoda robic nowego.
Koncepcja srednia, bez pasazu, duzej ilosci ludzi, naglosnienia to nie bedzie ten sam woodstock jaki 95% nas zna (5% woodstockowiczow moze pamieta ten dziki)
ludzie maja raczej obowiazki, czas, dziki woodstock na pewno bylby o wiele mniejszy.
dobrze ze mowisz o tym odpowiednio wczesnie, tylko trzeba by to naglosnic.
Zdarzylo mi sie w jednym roku zostac na woodstockowym polu 2 tygodnie po jego zakonczeniu i razem ze mna tak dlugo bylo na calym polu moze 3-5 osob po sam horyzont.
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Sob 30 Sty, 2016   

Ogolnie idea fajna z tym ze skoro jest uctok oficjalny to wiekszosc wykorzysta urlop wlasnie wtedy, wiadomo ze sa tacy co maja czas, mozliwosci finansowe i brak zoobowiazan ale nie bedzie juz tego "glodu uctokowego" ktory doprowadzilby do dzikiego uctoku. Tak na marginesie na ""dzikiem uctoku" w 2000r bylo moze 1000 osob. Nie wiem kiedy przyjezdzacie ale np. W weekend przed uctokiem jest zazwyczaj kilkanascie do kilkudziesieciu namiotow i kilometry tasm ogradzajacych na glownym polu ktorych celem jest zajecie miejsca, w lasach aby na 10-20m metrow przy drodze wygrodzone. My nie rozkladamy sie jakos strasznie daleko z duzej sceny zazwyczaj slychac a i tak namioty innych rozkladaja sie przy nas zazwyczaj dopiero sroda popoludnie czwartek rano wtedy jest najwieksza "przyjezdzalnosc" malo jest takich wariatow jak my zeby koczowac po nawet po 12 dni.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 31 Sty, 2016   

Jak chce Ci się pola Woodstockowego bez Woodstocku, to ekipa Skazani na Woodstock organizuje PrzedWoodstockowy Zawrót Głowy (w zeszłym roku było w Boże Ciało) i PoWoodstockowy Zawrót Głowy (we wrześniu). Gdzieś w starych tematach powinno być info.
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 05 Lut, 2016   

W kujawsko-pomorskim niejaki Glut, zorganizował kilka edycji "Mini woodstock " liczba ludzi była iście mała, jak na sam tytuł przystało, ale biorąc pod uwagę tereny, przybyło sporo ludzi.
Miało miejsce kilka edycji, pole błoto przyczepy od ciągnika - scena niezależna. I się skakało jak dzikie małpy, było to ze 4 lata temu, edycji mogło być ze 3 albo 4. Zamknęli to z powodu "braku funduszy" - bo bałaganią i w ogóle syf. Szkoda.
 
 
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Wto 15 Mar, 2016   

Pisze się ktoś na to? 'ja bym została po, ale z doświadczenia wiem że mało kto zostaje.
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   

Ja się nie będę spieszył z powrotem prawdopodobnie, te pociagi to masakra...
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   

Niestety, papiery na studia same się nie złożą :P
 
 
 
Aneliusz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Nowogard
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   

Wie ktoś może czy w tym roku będzie organizowany "Przedwoodstockowy zawrót głowy" ?
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Czw 17 Mar, 2016   

Mazu napisał/a:
Jak chce Ci się pola Woodstockowego bez Woodstocku, to ekipa Skazani na Woodstock organizuje PrzedWoodstockowy Zawrót Głowy (w zeszłym roku było w Boże Ciało) i PoWoodstockowy Zawrót Głowy (we wrześniu). Gdzieś w starych tematach powinno być info.

Robimy i w tym roku w Boże Ciało :D 4-5 dni zabawy :D w zeszłym roku na pierwszym zlocie było w pewnym momencie ponad 100osób - klimat z Woodstocku w pełni oddany :)
 
 
 
Aneliusz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Nowogard
Wysłany: Sob 26 Mar, 2016   

No to świetnie ! W ubiegłym roku niestety nie mogłem wpaść ale w tym na pewno zawitam <rotfl3>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi