Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Tarja Turunen
Autor Wiadomość
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 23 Gru, 2015   Tarja Turunen

Info:

https://www.facebook.com/...156396497415241

Tarja Turunen - fińska wokalistka, obdarzona sopranem lirycznym sięgającym ponad trzech oktaw. Była członkini zespołu Nightwish, w którym działała przez dziewięć lat, użyczyła głosu na pięciu albumach studyjnych grupy. Od 2004 roku jest solistką.

 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Gru, 2015   

Mam co do tego mieszane uczucia. Niby spoko, ale obecnie Nightwish wypada po prostu lepiej (wokalnie również - Floor Jansen jest dużo lepsza niż Tarja).
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

Bocianko! Czy Ty to słyszysz? Tarja przyjeżdża na Wooda.Wreszcie budziesz miała okazję zmierzyć się ze swoją idolką.Powodzenia.
A ja? A ja postoję.Nie mój lot muzyczny.
 
 
Rayno  
Forumowy prawiczek
Czarna Owca


Wiek: 36
Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

Zajebisty początek pewniaków ;))
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

To czekam jeszcze na Chylińską... znowu będzie mocny woodstock i znowu nie będzie dało się słuchać Dużej Sceny.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

Nie byłem fanem Nightwisha nigdy, ale z ciekawości zajrzę :))
 
 
 
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   Re: Tarja Turunen

hahaha tydzień temu prosiłem o Nightwisha, a tutaj taka miła niespodzianka, na pewno zagra kilka starych kawałków.
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią 25 Gru, 2015   

Hm, Nightwish jako zespoł znam i lubie z zaslyszenia. Ciekawi mnie czy Tarja gra wyłącznie swoje zespoły czy też będzie można usłyszeć End of All hope itp.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 26 Gru, 2015   

Elys napisał/a:
Hm, Nightwish jako zespoł znam i lubie z zaslyszenia. Ciekawi mnie czy Tarja gra wyłącznie swoje zespoły czy też będzie można usłyszeć End of All hope itp.


Z tego co się orientuję, to Tarja raczej rzadko gra kawałkii Nightwisha. Możliwe że usłyszała je w wykonaniu Floor Jansen i wyciągnęła właściwe wnioski xd
 
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 17 Mar, 2016   

Najlepsza i tak jest Anette:)
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 17 Mar, 2016   

Najlepsza w czym? W kaleczeniu nagrań Nightwisha? W wyglądaniu tak nijako, że nie widać jej na scenie? To był jeden z niewielu koncertów za który dałem sporo kasy, ale po 3 czy 4 nagraniu (Wish I had an Angel w jej wykonaniu mnie bolało) wyszedłem i...utknąłem w kolejce do wyjścia. Tarja była, jest i będzie najlepsza.
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 17 Mar, 2016   

DJPreZes napisał/a:
Najlepsza w czym? W kaleczeniu nagrań Nightwisha? W wyglądaniu tak nijako, że nie widać jej na scenie? To był jeden z niewielu koncertów za który dałem sporo kasy, ale po 3 czy 4 nagraniu (Wish I had an Angel w jej wykonaniu mnie bolało) wyszedłem i...utknąłem w kolejce do wyjścia. Tarja była, jest i będzie najlepsza.


Pewnie jakbym był jakimś wielkim fanem Nightwisha, to bym tak samo myślał, ale nie jestem, co najwyżej lubię od czasu do czasu posłuchać. Tak więc mogę spojrzeć z boku.

W ogóle takie porównywanie lepsza, gorsza nie ma sensu, zwłaszcza, że Anette nie jest nawet metalową wokalistką, ma inną skalę. Wiadomo, że nie zaśpiewa utworów napisanych dla Tarji jak i odwrotnie. Dla mnie po prostu Nightwish jest bardziej przystępny z jej słodkim głosem niż z operowym Tarji. Zresztą nie tylko dla mnie, bo płyty z nią sprzedawały się najlepiej. Tej Floor to już ciężko mi słuchać, a ich najnowsza płyta z jej udziałem jest według mnie najsłabsza.

Wszyscy jadą po Anette, że nie jest Tarją i bardzo dobrze, że nie jest, bo była by tylko lepszą lub gorszą imitacją.

Solowa twórczość Tarji mało mnie interesuje, więc jeśli się wybiorę to raczej z ciekawości i nie na długo.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Śro 30 Mar, 2016   

Nie jestem mega fanem ale jak będę na woodstocku się pod scenę wybiorę :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group