Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Of Monsters and Men
Autor Wiadomość
alanos  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   Of Monsters and Men



Of Monsters and Men - bardzo ciekawa islandzka grupa indie-folkowa, wszyscy znają ich z utworu Little Talks. Myślę, że bardzo wpasowaliby się w nasz festiwal swoim stylem ;)
Możliwe, że ich popularność w Polsce nie jest zbyt proporcjonalna do kosztów, ale wrzucam, bo ich bardzo lubię ;)

https://www.youtube.com/watch?v=0gEVaniPOmU
https://www.youtube.com/watch?v=beiPP_MGz6I
https://www.youtube.com/watch?v=-uXL5JcD3zw
https://www.youtube.com/watch?v=ghb6eDopW8I
 
 
ilwiks  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Ja tam bym się cieszył jakby przyjechali. Lubię ich muzykę.
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

No nie - błagam, nie. Ja rozumiem, że tolerancja, że "bądźmy nowocześni i zaprośmy Mroza/Grubsona" (bez urazy, oczywiście), ale kurde, na dużą scenę ściągać zespół typowo radiowy, zaciągający popem? Zespół, za który będzie trzeba sporo zapłacić i którego nie będzie można wepchnąć na Małą jako ciekawostkę i atrakcję dla nielicznych?
Bardzo mam nadzieję, że Jerzy jeszcze nas trochę lubi i zamiast tego przyciągnie (w końcu) np. Dropkicków.
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 16 Gru, 2015   

Cytat:
No nie - błagam, nie. Ja rozumiem, że tolerancja, że "bądźmy nowocześni i zaprośmy Mroza/Grubsona" (bez urazy, oczywiście), ale kurde, na dużą scenę ściągać zespół typowo radiowy,


Żartujesz prawda? Akurat co do OMAM to akurat zajebiście klimatyczna muzyka, a nie jakiś typowo radiowy zespół, bo jeśli serio wrzucasz do jednego worka OMAM i Beyonce, to nie jest ok.

forysiowa napisał/a:
Bardzo mam nadzieję, że Jerzy jeszcze nas trochę lubi i zamiast tego przyciągnie (w końcu) np. Dropkicków.


Dobra ok, Dropkick bardzo spoko, ale znowu nie róbmy z nich bóstwa i niewiadomo jak wielkiego headlinera imprezy..
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 16 Gru, 2015   

Zespół przyjemny, a zjawiskowy, to różnica. Osobiście Dropkicków uwielbiam i od 3 lat marzę żeby ich tam zobaczyć. Ale szanujmy wzajemnie swoje zdanie - nie zabraniam Ci słuchania zespołu powyżej i lubienia go, jednak po to tutaj są te tematy, po to forum zostało stworzone, żeby wyrażać własne opinie i mam prawo być na nie :) Kończąc mój udział w wątku - mam wielki rozstrzał jeśli chodzi o zespoły słuchane regularnie, bo od jakiejś alternatywy i eksperymentu muzycznego, poprzez punk, ska, aż po ciężki rock i nieraz metal, jednak Of Monsters nie ma dla mnie tego "czegoś". Może i bym się pobujała do ich muzyki w obozie, może nawet bym poszła zrobić zdjęcia, bo na scenie są (chyba, tak słyszałam) dość widowiskowi, ale nie szaleję i wolałabym, żeby ich nie było, jeżeli obecność kapeli tego pokroju miałaby nam zabrać kogoś "cenniejszego".
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 16 Gru, 2015   

Nigdzie nie napisałem że OMAM jest zjawiskowy, bo w gruncie rzeczy to po prostu bardzo prosta a zarazem dość kreatywna i przyjemna dla ucha muzyka. Ja też bardzo lubię DM, zresztą bardzo chętnie podpisałbym sobie ich płyty czy pyknął foteczkę, ale temat dotyczył OMAM więc to w ich kontekście się wypowiadałem. Oczywiście zdanie możesz Swoje mieć, nie zamierzam ani na nie wpływać ani go krytykować, gusta też są Twoje więc kompletnie nic mi do tego. Na tym festivalu jest tyle tysięcy ludzi że nie wiem czy jest możliwość zrobienia line up'u który zadowoli wszystkich, a kwestie zespołów "cenniejszych" to kwestie indywidualne.. Dla Ciebie cenny by był koncert DM, dla mnie Napalm Death, a Jurek uzna że idealnym kompromisem będzie Maryla Rodowicz, potem można sobie tylko gdybać.. Zresztą to darmowy fest, jak bardzo chce kogoś zobaczyć i mi na tym zależy, to płace za bilet, transport i jadę go zobaczyć.. i to jest subtelna różnica pomiędzy organizacją konkretnego koncertu, a oczekiwaniem na line up narzucony z góry..

A na DM masz szanse bo w tych dniach będą bodajże w Danii albo w Niemczech..
 
 
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 07 Sty, 2016   

W tym samym czasie co będzie trwał Przystanek Woodstock pojawią się na festiwalu w Ostravie. Daleko do Kostrzyna by stamtąd nie mieli :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group