Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Guns N' Roses
Autor Wiadomość
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Śro 25 Lis, 2015   Guns N' Roses

Guns N’ Roses – amerykański zespół hardrockowy, założony w Los Angeles, w stanie Kalifornia w 1985 r. Oryginalny skład, w którym zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Geffen Records w roku 1986 wyglądał następująco: Axl Rose (wokal), Slash (gitara prowadząca), Izzy Stradlin (gitara rytmiczna), Duff McKagan (gitara basowa), Steven Adler (perkusja). W chwili obecnej Rose jest jedyną osobą z tamtego składu, która nadal pozostaje w zespole – uzupełniają go Ron Thal oraz DJ Ashba (gitary prowadzące), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Tommy Stinson (gitara basowa), Frank Ferrer (perkusja) oraz Dizzy Reed i Chris Pitman (instrumenty klawiszowe). Guns N’ Roses wydali sześć albumów studyjnych, sprzedając ponad 100 milionów egzemplarzy na całym świecie w tym 45 milionów w USA.

Obecny Skład Zespołu
Axl Rose – wokal prowadzący, fortepian (od 1985)
Dizzy Reed – instrumenty klawiszowe, wokal wspierający (od 1990)
Chris Pitman – instrumenty klawiszowe, wokal wspierający (od 1998)
Richard Fortus – gitara rytmiczna (od 2002)
Frank Ferrer – perkusja, instrumenty perkusyjne (od 2006)

I Co powiecie na to bylaby to chyba najwieksza gwiazda w Historii Woodstocku :) Wiadomo ze Gunsi Planuja na rok 2016 powrócic w Orginalnym pierwszym Skladzie :) Trwaja juz Rozmowy na ten temat :) Ale to Bylby Szal jakby u nas Wystapili :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 25 Lis, 2015   

Szczerze? Jak słucham na YT fragmentów obecnych występów w zespole to moim zdaniem niszczy on własną legendę... Axl już głosu praktycznie nie ma i faktycznie powrót Slasha mógłby być jedynym powodem dla którego poszedłbym na ich koncert, bo to jednak byłaby legendarna w oryginalnym składzie :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 25 Lis, 2015   Re: Guns N' Roses

Roni1133 napisał/a:


I Co powiecie na to bylaby to chyba najwieksza gwiazda w Historii Woodstocku :)


Nie zgadzam się z tym. Ogółem przychylam się do tego co pisze jasiek - w obecnej formie to już niestety kicha - a jak dla mnie to nawet stara twórczość nie była jakaś szczególnie porywająca :)
 
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Śro 25 Lis, 2015   Re: Guns N' Roses

Roni1133 napisał/a:
Wiadomo ze Gunsi Planuja na rok 2016 powrócic w Orginalnym pierwszym Skladzie :) Trwaja juz Rozmowy na ten temat :)

Z tego co wiem to na razie tylko plotki, żaden z muzyków byłych i obecnych jeszcze nie wypowiedział się oficjalnie w tej sprawie.
Jeśli jednak do powrotu na prawdę dojdzie (na co bardzo liczę) to myślę że mogłoby to trochę przerosnąć możliwości Woodstocku, jeśli chodzi o ilość osób.
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 25 Lis, 2015   

Jaaasiek napisał/a:
Jak słucham na YT fragmentów obecnych występów w zespole to moim zdaniem niszczy on własną legendę... Axl już głosu praktycznie nie ma

Z bólem serca muszę się zgodzić. Zespół uwielbiam i można powiedzieć, że tak brzmiało moje dzieciństwo - już od lat przedszkolnych. Teraz, gdybym miała okazję uczestniczyć w koncercie, myślę, że nie byłoby dobre to dla stosunku jaki mam do tej, jakby nie było, legendy. Cytując klasyka, "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym", a oni chyba zapomnieli, że jechanie za wszelką cenę na dawnym dobrym imieniu aż po grobową deskę wcale nie robi im dobrze.
Inna sprawa, że mógłby być chlew pokroju Prodigy, albo i większy. Wiadomo, mamy wtedy inne towarzystwo, ale gimnazjalistki piszczące do widok Axla, sądzące, że nadal wygląda tak jak na seksownych fotkach z lat świetności i uznające czerwoną bandanę za ostatni krzyk mody, z wtórującymi im tatusiami pod pięćdziesiątkę to chyba trochę zbyt wiele skrajności.
Pomysłu nie popieram, niech sobie jeżdżą z trasą, niech robią kasę na prawdziwych fanach, którzy może pamiętają świetne koncerty z pierwszym składem, kiedy faktycznie był po prostu składem początkowym i dlatego chcą poczuć we włosach wiatr młodości. Woodstock? Mamy "gwiazdy" w lepszej kondycji, nieco bardziej niszowe, których trzeba wyczekiwać z niecierpliwością, niech woniejące trupem Gn'R tego nie blokuje.
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

http://www.terazrock.pl/a...ego-skladu.html :P coraz blizej powrotu :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Roni1133 napisał/a:
http://www.terazrock.pl/a...ego-skladu.html :P coraz blizej powrotu :)


Nie się co ekscytować - jak dla mnie to jeszcze nic nie znaczy :)
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Ojezu, błagam nie.
 
 
 
Pawlosek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Pomijając już że raczej bez szans (gwiazda za dużego kalibru, i dobrze) to zdecydowanie na nie. Aktualnie głos (a raczej jego brak) Axla jest asłuchalny. Obecne guns przypomina jak dla mnie jakiś tribute band i to ze słabym wokalistą. I podróby Slasha na scenie ani nawet oryginalny Slash tego nie zmieni, posłuchajcie sobie koncertów 2014/2015, przecież takie sweet child o'mine, november rain i w ogóle wszystkie "klasyki" są jak już wyżej napisałem są asłuchalne (przynajmniej dla mnie).
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Śro 25 Maj, 2016   

Ja tam bym chciał Gunsów :3
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 27 Maj, 2016   

i tak nie ma szans na nich ;)

poza tym muszę przyznać że już grają tylko przez swoją markę jaką zbudowali kiedyś, gdyby to był dopiero początkujący zespół, to pewnie bardzo mało osób by ich poznało, bo po prostu obecnie są przeciętni
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 15 Cze, 2016   

Axl ma teraz poważniejsze sprawy na głowie niż zbieranie kumpli ze starego składu. Np. wysyłanie żądań do Google o usunięcie jego niezbyt szczupłych zdjęć z wyników wyszukiwania:
https://thenextweb.com/insider/2016/06/08/axl-rose/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group