Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bracia Figo Fagot
Autor Wiadomość
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 01 Paź, 2015   Bracia Figo Fagot

Byłbym chyba tak samo szczęśliwy jak wtedy gdy dowiedziałem się że Analogsi będą grali pierwszy raz na woodzie. W swoich kawałkach jak i na koncertach zawsze dają z siebie całe 30 %.

Komentarz znaleziony na jutubie na temat BFF :

"Męskoszowinistyczny głos w Polsce. Jedyni ludzie, którzy swoją postawą i twórczością wcale nie próbują nawracać, a wręcz utrzymują mnie w męskoszowinistycznej postawie i jak najbardziej negatywnej postawie dla kobiet, które oszukały mnie i okłamywały już milion razy. Mam nadzieję, że nigdy się nie zmienią i nie zaczną nagrywać klasycznego disko polo. Jakby to się mówi, oby nigdy nie "sprzedali się"."

[video]http://www.youtube.com/watch?v=TfBrjqapblA[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4OWi-xdnfWk[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=zG1-84GCuKM[/video]
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 01 Paź, 2015   

Wiem, że sporo na woodstocku ludzi lubiących ich i biorących to tak bardzo na jaja, że aż zaczyna być dla nich fajne, ale nadal jestem na nie i uważam, że to krok za daleko. Rokroczne pijackie przyśpiewki, głoszące nieustannie, że "o japierdo... lejcie mi wódki" są wystarczająco męczące i mam nadzieję, że na tym się skończy. Ale to tylko moje skromne zdanie :)
 
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 02 Paź, 2015   

poszedłbym!
 
 
bobson125  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 51
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 02 Paź, 2015   

A ja nie,to nie ten festiwal. Mogą przyjechać,ale jako zwykli woodstockowicze i tyle.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 02 Paź, 2015   

bobson125 napisał/a:
A ja nie,to nie ten festiwal.
mógłbyś rozwinąć swoją opinię? czemu to nie ten festiwal? to woodstock hehehe.... prześledź sobie jakie kapele grały w ciągu ostatnich dwóch lat...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 03 Paź, 2015   

To nie ten festiwal, a jak przyjdzie co do czego, to bardzo duże grono osób śpiewa ich piosenki podczas festiwalu. Jak dla mnie mogliby grać.
 
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015   

Ambiwalentne uczucia mam do tej propozycji i co do poziomu jaki prezentują, bo to mało ambitne, ale wiem że sporo osób by się ucieszyło.
Na jakąś małą albo krisznową scenę możnaby ich wsadzić.
Cytat:
Rokroczne pijackie przyśpiewki, głoszące nieustannie, że "o japierdo... lejcie mi wódki" są wystarczająco męczące
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015   

Czasem takie odmóżdżenie jest potrzebne. Inna sprawa, że BFF pewnie nie uświadczymy, bo to jednak godzi w oficjalny image festiwalu - zawsze Owsiak mówi że są przeciwko narkotykom, a często podkreślał także, że uczestnicy bawią się trzeźwo (co w praktyce - jak wiemy - nie jest tak oczywiste). Z tych przyczyn raczej BFF pozostanie na woodstocku w ramach przyśpiewek uczestników.
 
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015   

KazikHansen napisał/a:
Czasem takie odmóżdżenie jest potrzebne. Inna sprawa, że BFF pewnie nie uświadczymy, bo to jednak godzi w oficjalny image festiwalu - zawsze Owsiak mówi że są przeciwko narkotykom, a często podkreślał także, że uczestnicy bawią się trzeźwo (co w praktyce - jak wiemy - nie jest tak oczywiste). Z tych przyczyn raczej BFF pozostanie na woodstocku w ramach przyśpiewek uczestników.

Zawsze mogą supportować np. doktora Yry albo doktora Misio i w ten sposób nie spiewaja swojego repertuaru i masz 2 w 1. Tak zagrali na woodzie np. Titus z T.Love'm.
Albo dobrać tak repertuar by nie promować pijaństwa.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015   

Sorki że to napisze ale... uuuuuuuu, pitolisz i to ostro! jaka poprawność? za niski poziom? czy my na pewno jeździmy na ten sam festiwal?? Szukasz ambitnych tekstów to jedź na festiwal poezji śpiewanej. Przy tym co się odpierdala na woodstocku to BFF to mili,kulturalni i ułożeni goście.
Przepraszam bardzo ale BFF mają bardzo ambitne teskty... slownictwo to całkiem inna sprawa ale piosenki są jak najbardziej życiowe. Nie wiem czy to ja sie zatrzymałem w rozwoju na poziome woodstockowego chuligana czy coraz więcej zniewieściałych osób zaczyna tam jeździć.
ŚMIERĆ, KUTAS I ZNISZCZENIE! ZŁO!
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015   

Prawie byłam na jednym koncercie BFF.

Prawie, bo gwiazdunie spóźniły się jakieś 2 godziny, a było tak mega zimno, że nie dotrwałam...
Poza tym pod sceną dresiarnia, przepychanie łokciami bez patrzenia na to kogo się wypycha spod barierki (niefajnie jest zarobić z łokcia w zęby, bo tacy typowi dresiarze chcieli się wepchnąć).

BFF jest zespołem na tyle kultowym, że gromadzi dość ukierunkowane grono odbiorców - jednych to jara i staje stylem życia, drudzy mają bekę, a trzecich odrzuca. A co się z tym wiąże, znów na Woodstocku może być dużo ludzi przypadkowych - z kostrzyńskich okolic, skoro koncert byłby za darmo i mogliby robić rozróby.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015   

Mazu napisał/a:
BFF jest zespołem na tyle kultowym, że gromadzi dość ukierunkowane grono odbiorców - jednych to jara i staje stylem życia, drudzy mają bekę, a trzecich odrzuca. A co się z tym wiąże, znów na Woodstocku może być dużo ludzi przypadkowych - z kostrzyńskich okolic, skoro koncert byłby za darmo i mogliby robić rozróby.
Twoje argumenty do mnie nie trafiają bo to samo mogę powiedzieć o wielu innych kapelach które grały na woodzie... np. Prodigy czy grubson. Myślę że dresiarstwo sie nie jara BFF. Miałaś pecha i trafiłaś na taki koncert... co do rozrób to podobne obawy były co do Analogsów choć myślę że BFF mają o wiele mniej złości i agresji w tekstach. Nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem że spóźnili się na koncert - zachlali pałe pewnie do czego się publicznie przyznają. Idąc twoim tokiem rozumowania to każda sławniejsza kapela ma "ukierunkowane grono odbiorców" i w konsekwencji może to prowadzić do rozrób w takim miejscu którym jest darmowy woodstock.
 
 
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Marudziliscie ze Prodigy przyciągało dresiarnię. BFF przyciągnie ich znowu tylko na mniejszą skalę. Jestem na nie. Fajnie grają, ale nie.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

skąd ta opinia że BFF przyciąga dresiarnie?? wytłumaczy mi ktoś to?
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Refleks jak żółw po wylewie...
Ziomy, to nie to miejsce.
Mówimy, że szanujemy siebie - festiwal to miejsce szacunku. Jednak walenie muzyki ,której głównym przesłaniem jest (nawet dla jaj) ciąganie świń do kabiny. - To ja dziękuję.
Nie grają punka na głównej bo będzie agresja, i punki będą robić dym - tak słyszałem.
skoro nie metale i punki to chociaż muzykę hippie. TO prawdziwy duch festiwalu.
Nie tam, zjebane syntezatory i śpiewy o ciągnięciu w kiblu. To jakiś dramat.

Byłem na ich koncertach, chcąc nie chcąc trzy razy. Zawsze to samo towarzystwo.

NIE
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

zokolic napisał/a:
Refleks jak żółw po wylewie...
Ziomy, to nie to miejsce.
Mówimy, że szanujemy siebie - festiwal to miejsce szacunku. Jednak walenie muzyki ,której głównym przesłaniem jest (nawet dla jaj) ciąganie świń do kabiny. - To ja dziękuję.
Nie grają punka na głównej bo będzie agresja, i punki będą robić dym - tak słyszałem.
skoro nie metale i punki to chociaż muzykę hippie. TO prawdziwy duch festiwalu.
Nie tam, zjebane syntezatory i śpiewy o ciągnięciu w kiblu. To jakiś dramat.

Byłem na ich koncertach, chcąc nie chcąc trzy razy. Zawsze to samo towarzystwo.

NIE


Dramatem jest to co napisałeś i powinieneś dostac ostrzeżenie za obraźliwą wypowiedź.
Szanujące się dziewczyny które tego słuchają podchodzą do tego z dystansem bo nigdy nie dały by sie zaciągnąć do kabiny. Myśle że ubliża to tym dziewczyną które faktycznie dają się zaciągać do owej kabiny.
Cytat:
chociaż muzykę hippie. TO prawdziwy duch festiwalu.
- Jezeli miałeś na myśli wood z 69' to się zgodzę ale te czasy mineły i już od dawna hippie nie jest duchem tego festiwalu. Proponuję abyś zgłębił wiedzę na temat tego co się działo w Żarach (uważanych za zdecydowaną większość za kwintesencje woodstocku "nie to co teraz").


Cytat:
Mówimy, że szanujemy siebie - festiwal to miejsce szacunku.


Sam pogowałem pod GŁÓWNĄ sceną do kawałka "pierdolona era techno" Analgsów podczas gdy na tym samym festiwalu grają modstepy,dupstepy i niewiemcojeszczestepy.

A czy BFF ewentualnie by zagrali na głównej czy nie to mi lata - mogą tez grac na malej

W jednym poście piszesz o wzajemnym szacunku oraz o tym że muzyka BFF to "zjebane syntezatory i śpiewy o ciągnięciu w kiblu. To jakiś dramat." tym samym obrażając fanów tego zespołu. Powiało hipokryzją. Bez pozdrowień.
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

ABSOLUTNIE NIEEEEEEEEEEEE <stop>
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

Nie ukrywam, że ich nawet lubię, ale według mnie Woodstock to jest miejsce albo dla absolutnie najlepszych z całego świata, ewentualnie dla zespołów, które mają być najlepszymi w przyszłości. Zespoły bekowe mogą grac na zacieraliach. Z drugiej strony, jeśli w zeszłym roku mogły zagrać domowe melodie, czy jakoś tak, to już wszystko się może zdarzyć..
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

Cytat:
W jednym poście piszesz o wzajemnym szacunku oraz o tym że muzyka BFF to "zjebane syntezatory i śpiewy o ciągnięciu w kiblu. To jakiś dramat." tym samym obrażając fanów tego zespołu. Powiało hipokryzją. Bez pozdrowień.


Uwaga, mówiłem o muzyce. BFF - robi to dla jaj, ale nie każego takie "jaja bawią"
Pozatym:
A co tu kogo obrażać, skoro jak sam wspomniałeś fani tego zespołu mają do zespołu (i siebie samych) dystans. Jeśli czują się obrażeni moimi słowami - ZDAJE SIĘ NIE ROZMYŚLALI NIGDY NA TEKSTAMI TEGO "ZESPOŁU"

Mogę dostać nawet warna, ale nie robię nic złego. Uważam osobiście, że ten zespół pasuje jak świni siodło. W dodatku treści są nieodpowiednie nawet na woodstock.
Jeśli grają dubstepy to na mniejszych scenach i pochodnych, nie róbmy z dużej sceny trzody. - Jaka by nie była.
Nie odbieraj tego tak personalnie, nie chcę cię obrażać, nie byś myślał o mnie jak o najeźdźcy.
Nie chcę by wyglądało to tak, że się kłócimy i jeden drugiego stara się moczyć jak peta w gufnie.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

zokolic napisał/a:
Cytat:
W jednym poście piszesz o wzajemnym szacunku oraz o tym że muzyka BFF to "zjebane syntezatory i śpiewy o ciągnięciu w kiblu. To jakiś dramat." tym samym obrażając fanów tego zespołu. Powiało hipokryzją. Bez pozdrowień.


Uwaga, mówiłem o muzyce. BFF - robi to dla jaj, ale nie każego takie "jaja bawią"
Pozatym:
A co tu kogo obrażać, skoro jak sam wspomniałeś fani tego zespołu mają do zespołu (i siebie samych) dystans. Jeśli czują się obrażeni moimi słowami - ZDAJE SIĘ NIE ROZMYŚLALI NIGDY NA TEKSTAMI TEGO "ZESPOŁU"

Mogę dostać nawet warna, ale nie robię nic złego. Uważam osobiście, że ten zespół pasuje jak świni siodło. W dodatku treści są nieodpowiednie nawet na woodstock.
Jeśli grają dubstepy to na mniejszych scenach i pochodnych, nie róbmy z dużej sceny trzody. - Jaka by nie była.
Nie odbieraj tego tak personalnie, nie chcę cię obrażać, nie byś myślał o mnie jak o najeźdźcy.
Nie chcę by wyglądało to tak, że się kłócimy i jeden drugiego stara się moczyć jak peta w gufnie.


No w tym roku Modestep grał na dużej scenie i moim zdaniem na pewno grali lepszą muzykę niż niejakie "Ciągnij Kabla". Co dla kogo jest trzodą to już kwestia indywidualna. Bracia Figo Fagot na pewno przyciągnęliby pod scenę tłumy, które świetnie by się przy tej scenie bawiły.
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

To jakie tłumy przyciągnęło The Prodigy nie muszę chyba przypominać...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group