Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nickelback
Autor Wiadomość
Niereformowalny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 5
Skąd: Kłodzko
Wysłany: Czw 26 Lut, 2015   Nickelback

Nickelback – kanadyjska grupa muzyczna wykonująca muzykę z pogranicza rocka i hard rocka, ze względu na swoje brzmienie często porównywana z takimi zespołami jak 3 Doors Down, Puddle of Mudd czy Creed. Zespół został założony w 1995 roku w małym miasteczku Hanna w prowincji Alberta w Kanadzie przez wokalistę i gitarzystę Chada Kroegera, basistę Mike Kroegera, gitarzystę Ryana Peake oraz kuzyna, perkusistę Brandona Kroegera.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Może jakimś ich wielkim fanem nie jestem, ale mają w swoim repertuarze kilka nutek, które wydaje mi się idealnie pasują do klimatu Wood'a ;) nasuwa mi się jeszcze pytanie, czy są "osiągalni" cenowo ;d


co sądzicie ?

Tak nawiasem witam ;) (dziewiczy post;p )
[video]http://www.youtube.com/watch?v=j6wykMMsyz8[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=BB0DU4DoPP4[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Q0VRj2uw9L0[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=76RbWuFll0Y[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=4OjiOn5s8s8[/video]
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 26 Lut, 2015   

Jak dasz pincet tysięcy i powiekszysz teren kilkukrotnie, to moze przyjadą. To samo z 30STM.
 
 
toitoilover  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 32
Skąd: wro
Wysłany: Czw 26 Lut, 2015   

ahahahaha nie.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 26 Lut, 2015   


Myślę, że ten popularny obrazek wyczerpuje temat.
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Pią 06 Mar, 2015   

mają kilka fajnych kawałków i ogólnie zespół niczego sobie;) ale ja osobiście na nie niee
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 07 Mar, 2015   

Chyba najbardziej znienawidzony band w historii muzyki ;-D W sumie nie ogarniam ani fali, ani powodów tego hejtu, ale byłaby z pewnością niezła beka na forach, gdyby kiedyś na woodzie się zjawili.
 
 
 
Skowron  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 62
Skąd: Oława/Wrocław
Wysłany: Sob 07 Mar, 2015   

Nigdy nie rozumiałem skąd ten cały hejt na Nickelback. Sam nie przepadam za ich muzyką, ale nie rozumiem czemu ich wszyscy tak nienawidzą. Osobiście ich występ byłby dla mnie kompletnie obojętny...
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Sob 07 Mar, 2015   

Generalnie nie należy on do moich ulubionych zespołów. Jestem na nie. Nie pasuje mi na Woodstock i nie widzę ich na żadnej scenie
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 07 Mar, 2015   

Mam wyjebane :) Nawet nie wiem co to za zespół, ale chyba nastolatki uważają to za ciężką muzykę ;p
 
 
matuch  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Sob 07 Mar, 2015   

nadają się, na support Mroza <haha>
 
 
Niereformowalny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 5
Skąd: Kłodzko
Wysłany: Nie 08 Mar, 2015   

aqu32 napisał/a:
W sumie nie ogarniam ani fali, ani powodów tego hejtu,


Podobnie przecież jest z Mrozem, tak czy siak niektórzy pójdą na jego koncert. Na Łzy też ponoć narzekali a koncert wypadł całkiem całkiem:)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 08 Mar, 2015   

Nie wspominając o fali hejtów wszystkowiedzących tru- i sru- metalowców i punkowców (akurat chyba największa wrogość z tych klimatów leci w stronę np. Mroza), którzy tak cisnęli po Qemists, że "dresy się zjado" i "będzie powtórka z Prodigy". Jak się okazało potem koncert był jednym z najlepszych na Woodstocku 2012.

To jest prosta zasada hejt to gówniarska forma wyładowania frustracji, że zespół, który się komuś nie podoba, "zabiera miejsce " temu, któremu "się należy" wg hejtera. Typowym okazem hejtu takich osobników jest określanie wszystkich artystów i gatunków, których nie lubią jako "gówno". No cóż, należy tylko współczuć.

Ja Nickelbacka szczerze nie trawię, ale po raz kolejny powtarzam, że jest to festiwal gdzie o artystach decydują jego twórcy, nie "wszystkowiedzący" internauci. Jurek raz powiedział to prosto "Nie podoba się - nie przyjeżdżaj".
 
 
 
Skowron  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 62
Skąd: Oława/Wrocław
Wysłany: Nie 08 Mar, 2015   

Ech jak już offtopujemy o hejterstwie to pozwolę się sobie wypowiedziedzieć. Zauważyłem że największymi hejterami wśród wszystkich subkultur to właśnie ci tru-metale i kinderpunki. Mimo że sam słucham też metalu, punku i muzyki pokrewnej to jednak nienawidzę tych subkultur strasznie. Wszyscy mają się za słuchaczy jedynej słusznej muzyki a jak ktoś słucha czegoś innego to ma gówniany gust i koniec. W dodatku mega ignorancja o której wspomniał Jaaasiek. Tylko ogłoszą jakiś zespół który nie gra metalu i zaraz komentarze lecą że komercha i techno nawet nie usiłując zagłębić się w temat.

Teraz wracając nieco do tematu... Może mi ktoś wyjaśnić skąd ta nienawiść do Nickelback?
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 11 Mar, 2015   

Są zajebiści a przy okazji zawsze brzmią na miano światowej kapeli. Ja osobiście strasznie lubię i na taki koncert z chęcią bym się zabrał ;))
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 11 Mar, 2015   

Jeśli chodzi o brzmienie na koncercie to się zgadzam, aczkolwiek trzeba przyznać, że wielką robotę wykonuje tutaj realizator dźwięku :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group