Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mrozu
Autor Wiadomość
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 30
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   Mrozu

Cytat:
Kiedy rok temu po raz pierwszy Jurek usłyszał refren "Jak nie my to kto" uznał, że to fantastyczny tekst nawiązujący zarówno do Fundacji WOŚP, jak i do wszystkich, którzy razem z nią działają. Tylko dzięki byciu razem i wspólnej pracy jesteśmy w stanie zmieniać oblicze polskiej służby zdrowia. Od tamtej pory MROZU był z nami na wszystkich ważnych dla Fundacji wydarzeniach - koncercie rozliczeniowym i 23. Finale WOŚP. Tym razem postanowiliśmy zaprosić Mroza na Małą Scenę Przystanku Woodstock i pokazać woodstockowej publiczności jego nowe, muzyczne oblicze. Już wyobrażamy sobie jak z Waszych gardeł wybrzmi "Jak nie my to kto"!


https://www.youtube.com/watch?v=FG1c7NeofXU

a tak na serio to śmiechłem hardo, ja już nie wiem co się porobiło z Owsiakiem i tym festiwalem, nic tylko czekać na Dode
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Jaja jak chuj :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

A jak dla mnie spoko, jego piosenki nie są takie złe, poza tym mała scena, więc nie ma obowiązku tam iść (ale znowu poruszę wątek, że jako scena folkowa była lepsza). Na pewno lepsze to niż Hunter.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Festyn. Tyle mam do powiedzenia.

Dobrze że na małej i dobrze, że mnie tam nie będzie.


Edit: Boże, wyobraziłam sobie że gimbaza na niego głosuje w bączku i trafia za rok na dużą...
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Mrozu to przecież hipsterski folklor nowożytnych czasów :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

cipciak napisał/a:
Mrozu to przecież hipsterski folklor nowożytnych czasów :D


Najlepszy post w tym temacie.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

KazikHansen napisał/a:
Na pewno lepsze to niż Hunter.

Akurat z tym to się zgodzę, przynajmniej jeśli chodzi o ostatnie lata ich twórczości.

Czekałem na tą słabą gównoburzę typu "festyn", chociaż na większej ilości festynów niż Mrozu to grają Dżem, Luxtorpeda czy T.Love ;) Różnorodność muzyki to nie festyn.

Mnie on ani grzeje ani ziębi, pewnie znajdzie garstkę fanów, która wpisze to w swój punkt programu, ale ja ominę. Nie zamierzam natomiast przykładać ręki do biednego hejterstwa, bo komuś się nie podoba jego muzyka, więc trzeba go z błotem zmieszać.

[ Dodano: Śro 04 Lut, 2015 ]
Tym bardziej, że Mrozu się odciął raczej od poprzedniej radosnej twórczości typu "Miliony Monet", no ale przecież wszyscy tylko jeden utwór znają :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Jaaasiek napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Na pewno lepsze to niż Hunter.

Akurat z tym to się zgodzę, przynajmniej jeśli chodzi o ostatnie lata ich twórczości.

Czekałem na tą słabą gównoburzę typu "festyn", chociaż na większej ilości festynów niż Mrozu to grają Dżem, Luxtorpeda czy T.Love ;) Różnorodność muzyki to nie festyn.

Mnie on ani grzeje ani ziębi, pewnie znajdzie garstkę fanów, która wpisze to w swój punkt programu, ale ja ominę. Nie zamierzam natomiast przykładać ręki do biednego hejterstwa, bo komuś się nie podoba jego muzyka, więc trzeba go z błotem zmieszać.

[ Dodano: Śro 04 Lut, 2015 ]
Tym bardziej, że Mrozu się odciął raczej od poprzedniej radosnej twórczości typu "Miliony Monet", no ale przecież wszyscy tylko jeden utwór znają :)


Jak dla mnie to właśnie ostatnie lata twórczości Huntera są tragiczne. Co do twórczości Mroza, to ja nigdy tych milionów monet nie słyszałem.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Wiedziałem, ze tak bedzie, był na WOŚP, na jakimś tam koncercie pod fundacja, kilka filmów na kreciole.tv. To tylko dowód na to, że na woodstocku nadal grają zespoły, które Owsiak lubi i wszystkie "wymagania sponsorów" i sprzedaniu się wooda można wsadzić miedzy bajki.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

winogron napisał/a:
To tylko dowód na to, że na woodstocku nadal grają zespoły, które Owsiak lubi i wszystkie "wymagania sponsorów" i sprzedaniu się wooda można wsadzić miedzy bajki.

Podpisuję się pod tym :)
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

Miliony monet :v ale będzie zaraz shit storm jaki to Woodstock chujowy. No ale to wiadomo nie od dziś.


BennyLBK napisał/a:
śmiechłem hardo
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

Poprawilo mi to humor z rana. :D Sam Mrozu mnie ani ziębi, ani grzeje, choc mam pewien sentyment do jednego utworu ('1000 cośtam'), ale gównoburza w komentarzach:

https://www.facebook.com/...155198996675241

Jest przecudowna. :D
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

No to po całości. <urwanie glowy> Ten wykonawca jako pewniak?? No straszna Lipa. Zaniża średnią <zniesmaczony>
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

harris napisał/a:
Zaniża średnią <zniesmaczony>

średnią czego?Rok temu było to samo z zespołem Piersi.A pod sceną pełno ludzi się bawiło.Mrozu nie mrozu,będzie to samo.I nie gadajcie,że woodstock jest do dupy,bo i tak pojedziecie. <z jezorem>
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

Mrozu na Woodstocku? Bardzo śmieszne.To żart,prawda? Nie? A szkoda.
 
 
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

Niestety, albo i stety Woodstock za bardzo sie skomercjalizował, wiec i miejsce dla "gwiazd" takich jak mrozu gdzies sie znajdzie.

Dla jednych to dobrze, dla innych nie. Zawsze mozna isc na duza scene/hare hare/polazic gdzies czy czilałt przy namiocie, kto bedzie chcial ten pojdzie, wiec nie rozumiem po co tyle gównoburzy.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

Huba napisał/a:
Niestety, albo i stety Woodstock za bardzo sie skomercjalizował, wiec i miejsce dla "gwiazd" takich jak mrozu gdzies sie znajdzie.

Dla jednych to dobrze, dla innych nie. Zawsze mozna isc na duza scene/hare hare/polazic gdzies czy czilałt przy namiocie, kto bedzie chcial ten pojdzie, wiec nie rozumiem po co tyle gównoburzy.


Mrozu jest akurat muzycznie lepszy niż 3/4 kapel co na hare kryszna mają okazję grać, ale co kto lubi.
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Czw 05 Lut, 2015   

Mela napisał/a:
harris napisał/a:
Zaniża średnią <zniesmaczony>

średnią czego?Rok temu było to samo z zespołem Piersi.A pod sceną pełno ludzi się bawiło.Mrozu nie mrozu,będzie to samo.I nie gadajcie,że woodstock jest do dupy,bo i tak pojedziecie. <z jezorem>


Z malutką różnicą że Piersi istnieją przeszło 20 lat i mają naprawdę całkiem poważną dyskografie, a Bałkanica to po prostu pewna odskocznia od ich grania! :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Zespół który wystąpił na woodzie to nie Piersi. Prawdziwe Piersi zostały zmuszone wydać płytę pod nazwą KUKIZ, gdyż basista obecnych Piersi zaczął Kukiza straszyć sądem za używanie nazwy Kukiz i Piersi (została ona legalnie zarejestrowana przez Pawła jeszcze za czasów przed rozłamem w zespole). Obecnie w zespole Kukiza pozostaje większość osób grających w Piersiach przed rozłamem, w zespole Bałkanica z ludźmi mającymi związek z Piersiami są tylko dwie osoby, więc niestety, ale Bałkanica Band było niewypałem.
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Lubię twórczość Mroza i z chęcią bym się wybrała na jego koncert, ale nie na Woodzie. Nie pasuje mi tam kompletnie, ale jak już zostało parę razy wspomniane pewnie znajdzie się grono fanów, które polecą na Małą Scenę. I niech się dobrze bawią. Coraz częściej przy ogłaszaniu pewniaków spotykam się w falą hejtów, a przecież Woodstock to festiwal przyjaźni i muzyki. Więc się pytam, gdzie się podziały te wartości. Nie pasuje? Nie idź. Jest milion innych zajęć, które możesz robić w tym czasie.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 07 Lut, 2015   

Ale badziew! I to ma być na Woodstocku? Really?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi