Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Afromental
Autor Wiadomość
Greenboy1993  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Śliwice
Wysłany: Pon 24 Lis, 2014   Afromental

Wiem, wiem co niektórzy pomyślą... ale najpierw posłuchajcie nowszych kawałków, a potem powiedzcie sami. Łatwo zauważyć, że o samym zespole trochę ucichło pomijając Tomsona i Barona w the voice. Dlaczego? Bo zmienili styl i to kompletnie. Zespół gra na światowym poziomie i myślę, że na PW mogliby zrobić niezłą furorę i zapewnić nam świetną zabawę. Posłuchajcie i powiedzcie co o tym myślicie? :)

PS. tylko nie piszcie że zżyna z LB itp. bo to nudne ;p

[video]http://www.youtube.com/watch?v=xz-TlcO3yd0]https://www.youtube.com/watch?v=xz-TlcO3yd0[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=2eJYjeL_lpg]https://www.youtube.com/watch?v=2eJYjeL_lpg[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NW88GbdQj9E]https://www.youtube.com/watch?v=NW88GbdQj9E[/video]
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 24 Lis, 2014   

Greenboy1993 napisał/a:
Zespół gra na światowym poziomie

nie no nie popadajmy w tego typu skrajności...

Co do tych nowych nagrań, to nie wiem co to jest nie to rapcore, ni to jakiś hardcorowy pokroju Bakflip twór ani nie wiem sam to w ogóle jest... jak dla mnie typowe "ujdzie w tłoku". Nie kręci mnie po prostu takie granie, może tak to ujme..


BTW.
Skąd: Śliwice / Kujawsko pomorskie? :> Mam ziomeczka w wiosce o nazwie "Laski" :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 24 Lis, 2014   

Ech, nawet po zmianie stylu jest średnio, powiedziałbym wręcz słabo. Chociaż znając życie, to Jurek w końcu ich zaprosi, bo prawie zawsze na wooda trafia coś, co mi się nie podoba :D
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Aż mnie zabolało muzyczne serce,kiedym przeczytał,ze ktoś proponuje tu ów pocieszny ensemble jako ewentualnego kandydata na woodstockową scenę.Nawet przez chwilę pomyślałem,że Greenboyowi pomylił się Afromental z Rudimental...Ale nie.I szkoda.
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Nie wydaje mi się żeby był to najlepszy pomysł, ale pewnie jakby się pojawili to znalazło by się paru chętnych żeby iść na koncert.
Osobiście bym nie poszła. Nie przepadałam za chłopakami wcześniej, teraz teraz też mi się nie podobają.
 
 
 
Greenboy1993  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Śliwice
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

No rozumiem, że Wam się nie spodobało. Ja też może jakoś nie uwielbiam i nie słucham namiętnie tego zespołu, ale jednak chłopaki dobrze grają na żywo. Ja zawsze na PW lubiłem właśnie tą różnorodność, chociaż czasami była to przesada... Szczerze to wolę właśnie taki zespół w miejsce jakiegoś wypełniacza z telewizyjnego show...
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Greenboy1993 napisał/a:
. Szczerze to wolę właśnie taki zespół w miejsce jakiegoś wypełniacza z telewizyjnego show...


To że ktoś był w talent show nie musi oznaczać że jest słaby.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Rastagram napisał/a:
Greenboy1993 napisał/a:
. Szczerze to wolę właśnie taki zespół w miejsce jakiegoś wypełniacza z telewizyjnego show...


To że ktoś był w talent show nie musi oznaczać że jest słaby.


Większość kapel z talent show, które trafiło na wooda jest słaba.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 26 Lis, 2014   

Jestem przeciw. Chociaż goście, patrząc z punktu widzenia realizatora dźwięku, świetnie brzmią, grają bardzo dobrze na instrumentach i do tego zero fałszu w wokalach. Jednak moim osobistym zdaniem brakuje im czegoś, czego szuka się w atmosferze Woodstockowej. Zespół na pewno nie jest słaby na scenie, ale mimo wszystko nie pasuje mi na Woodstock.
KazikHansen napisał/a:
Większość kapel z talent show, które trafiło na wooda jest słaba.

To, że te kapele nie podobają się Tobie, to nie znaczy, że są słabi :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 26 Lis, 2014   

Ale ja bardziej nawet mówię o poziomie grania. Takiego Eneja czy Raggafayi nie rozpatruję jako zespołu z talent show, bo oni dostali się na woodstock zanim wzięli tym udział (mimo że ich muzyka mi się nie podoba, to nie mam im nic do zarzucenia). Zresztą Bednarek też mi specjalnie nie przeszkadzał. Bardziej jak mówię o tych kapelach, to mam na myśli chociażby takie Eris is my Homegirl (które gra beznadziejną muzykę i na żywo brzmi beznadziejnie) czy inne Ukeje.
 
 
 
toitoilover  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 32
Skąd: wro
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   

Afromental do wooda psauje jak pięść do nosa chłopaki wydają się zbyt czyści ;) już wole pląsać u krysznowców
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   



Ps. Po sobocie boje sie afrogangu :P
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   

 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   

Yava wypowiedzial sie za krolika haha :d
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Muszę odszczekać to co powiedziałem. Po tym co wczoraj zobaczyłem na Life Festiwalu w Oświęcimiu to mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że goście idealnie pasowaliby na Wooda. Pisałem, że czegoś mi brakuje na scenie a wczoraj zobaczyłem istne szaleństwo rockowe. Fantastyczny koncert.

Myślę, że niejeden otworzyłby szeroko oczy ze zdziwienia i zmienił opinię po usłyszeniu tego koncertu, bo dla mnie to oni pasują do Woodstocku bardziej niż chociażby taki Sabaton.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime