Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Tankard
Autor Wiadomość
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Nie 07 Wrz, 2014   Tankard

Większość osób chyba ten zespół zna... Ale przedstawię go tym osobą które go nie znają.
"Tankard (ang. kufel) – niemiecka grupa thrashmetalowa założona w 1982 roku we Frankfurcie przez pięciu kolegów "ze szkolnej ławki" – Andreasa "Gerre" Geremia, Bernharda Rappricha, Axela Katzmanna, Franka Thorwatha i Olivera Wernera.Od 1982 r. działał pod nazwą Avenger. Następnie zmienono nazwę zespołu na Vortex. Od 1983 r. działa pod nazwą Tankard.

Jej pierwszy utwór to "Ray Death", który jest określany przez lidera jako "nudna piosenka o wojnie nuklearnej". Zespół dał swój pierwszy koncert wraz z Sodom i Destruction w 1984. W 1986 nagrał swoją pierwszą płytę "Zombie Attack". Od tego czasu grupa, po kilku przekształceniach, sukcesywnie nagrywa i wydaje płyty, aż do dziś." ~Wikipedia.

Piwosze jak dla mnie wpasowały by się idealnie na Woodstock :> W 2008 byli koledzy z Kreatora więc może w 2015 trochę Thrashu? Jestem ciekaw waszego zdania!



[video]http://www.youtube.com/watch?v=NK6c58ZkJBo[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ggJj5QoboVg[/video]
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 08 Wrz, 2014   

Dawałem ten zespół jako propozycję w zeszłorocznym dziale. Moje zdanie się nie zmieniło - uważam że ich występ na woodstocku byłby genialny.
 
 
 
indiano  
Coś już napisał
I'm a Mountain


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 79
Skąd: Venice
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Jak będzie thrash na woodstocku to będę i ja. A jak nawet nie będzie, to i tak będzie, bo i ja będę. Panie Owsiak, ładnie prosimy.
 
 
praptak  
Coś już napisał


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 56
Skąd: TYCHY
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Chciałbym, ale pewnie pod sceną zadnego circle pita sie nie zrobi, bo banda pozero-hipisów woli skakac w miejcu...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

praptak napisał/a:
Chciałbym, ale pewnie pod sceną zadnego circle pita sie nie zrobi, bo banda pozero-hipisów woli skakac w miejcu...


Albo zrobić ścianę śmierci, zazwyczaj w złym momencie i jeszcze jakąś taką bez mocy :D Czasem zdarzy się też, że publika siada na koncercie, a potem są zadowoleni z tego "jaką to fajną i nietypową akcję zrobili". Chociaż ostatnio circle pity robią się modne znowu ;f
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime