Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
KULT
Autor Wiadomość
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   KULT

może w końcu KULT ?:)

Kult – polski zespół muzyczny, grający głównie rock alternatywny, założony w 1982 roku, przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w Warszawie, na bazie zespołu Novelty Poland[2]. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, ale posiada też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.


https://www.youtube.com/watch?v=x3kicEsx7g0
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

Temat wraca co roku, co roku nie ma na to nadziei, ale tak w ramach ciekawostki, polecam przyjrzeć się temu postowi. Nie liczę, że ten post coś konkretnego oznacza, ale może to jakaś wskazówka, że w końcu koncert Kultu na woodzie dojdzie do skutku?

Wspomniany post
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

A mi chodzi coś po kościach, że marzenie się spełni :)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

oj chciałabym :)
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

A ja bym nie chciała. Od zawsze osoba Kazika wywołuje u mnie odpychające uczucia. Miałam nieprzyjemność w katowickim Spodku, jeden z najbardziej nudnych koncertów w moim życiu. Kult się już chyba znudził graniem, mam wrażenie że robią to już tylko byle zrobić i iść do domu.
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

vvv napisał/a:
A ja bym nie chciała. Od zawsze osoba Kazika wywołuje u mnie odpychające uczucia. Miałam nieprzyjemność w katowickim Spodku, jeden z najbardziej nudnych koncertów w moim życiu. Kult się już chyba znudził graniem, mam wrażenie że robią to już tylko byle zrobić i iść do domu.


Skoro wywołuje u Ciebie Odpychające uczucie to jezeli bedą grać nie pojdziesz :)
Myslisz ze zespół który znudził sie graniem co roku rusza w Polske na trasę i gra po okolo 3 godzinne koncerty :)?
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Dokładnie-nie pójdę :) I nie wiem jak się zespół zapatruje na swoją pracę, ja tylko wyrażam moje subiektywne odczucia o ich koncertach.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Ja na Kulcie byłem raz, w Stodole w Warszawie i byłem zachwycony. To jedno z moich "odwiecznych" woodstockowych marzeń!
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

vvv napisał/a:
Kult się już chyba znudził graniem, mam wrażenie że robią to już tylko byle zrobić i iść do domu.


Co roku organizowana jest Pomarańczowa trasa, gdzie zespół gra 3 godziny. Chciałbym się tak nudzić graniem, serio. ;-)))


Wcale bym się nie zdziwił jeśli by chodziło o pojawienie się Kazika na ASP, ale ucieszyłbym się z każdej wizyty któregokolwiek z projektów w których bierze udział, a szczególnie Kultu lub KNŻ-tu. :d
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Co roku to samo pierdolenie. Face it, nie będzie Kultu na Woodzie. Choć byłbym ucieszon gdyby do tego jednak jakimś cudem doszło. A jak się już tak chwalicie kto ile był to ja byłem 9 razy na Kulcie.
 
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Marzenie. Nie zagrają, bo ponoć zawsze mają wtedy wolne. I zawsze jest spina, że będą grać, a później wielkie rozczarowanie... Tak było, jak Owsiak zaczął jedną z audycji od "Hej, czy nie wiecie" - o mało nie dostałam zawału, bo przecież w taki sam sposób ogłosił Skid Row, a jednak z Kultu nic nie wyszło... No i nie wyobrażam sobie ich koncertu inaczej niż trzygodzinnego maratonu, więc musieliby chyba grać jako ostatnia kapela któregoś dnia ;))
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Dahomej napisał/a:
vvv napisał/a:
Kult się już chyba znudził graniem, mam wrażenie że robią to już tylko byle zrobić i iść do domu.


Co roku organizowana jest Pomarańczowa trasa, gdzie zespół gra 3 godziny. Chciałbym się tak nudzić graniem, serio. ;-)))


pieniądz to pieniądz :)) pomarańczowa to 5-6 dych od biletu. dziwne by było, gdyby nagle z niej zrezygnowali.

mam chyba odczucia o zespole jakie mam, bo muzykę jak najbardziej szanuje, tylko wariat by nie docenił ich wkładu w polską scenę. jednakże Kazika nie lubię jako osoby medialnej, odkąd tylko zaczęłam poznawać jako dzieciak muzykę.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

vvv napisał/a:
Dahomej napisał/a:
vvv napisał/a:
Kult się już chyba znudził graniem, mam wrażenie że robią to już tylko byle zrobić i iść do domu.


Co roku organizowana jest Pomarańczowa trasa, gdzie zespół gra 3 godziny. Chciałbym się tak nudzić graniem, serio. ;-)))


pieniądz to pieniądz :)) pomarańczowa to 5-6 dych od biletu. dziwne by było, gdyby nagle z niej zrezygnowali.

mam chyba odczucia o zespole jakie mam, bo muzykę jak najbardziej szanuje, tylko wariat by nie docenił ich wkładu w polską scenę. jednakże Kazika nie lubię jako osoby medialnej, odkąd tylko zaczęłam poznawać jako dzieciak muzykę.


O ile wiem, to na takich plenerowych występach też koncert potrafi się rozwlec do 3 godzin. Ogólnie ze mną nie można obiektywnie na ten temat porozmawiać, bo od 2007 jestem na koncertach Kultu rokrocznie i zawsze uważam że to jeden z lepiej grających zespołów na żywo w Polsce.
 
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

vvv napisał/a:
Dahomej napisał/a:
vvv napisał/a:
Kult się już chyba znudził graniem, mam wrażenie że robią to już tylko byle zrobić i iść do domu.


Co roku organizowana jest Pomarańczowa trasa, gdzie zespół gra 3 godziny. Chciałbym się tak nudzić graniem, serio. ;-)))


pieniądz to pieniądz :)) pomarańczowa to 5-6 dych od biletu. dziwne by było, gdyby nagle z niej zrezygnowali.

mam chyba odczucia o zespole jakie mam, bo muzykę jak najbardziej szanuje, tylko wariat by nie docenił ich wkładu w polską scenę. jednakże Kazika nie lubię jako osoby medialnej, odkąd tylko zaczęłam poznawać jako dzieciak muzykę.



Nikt nie mowi ze mają rezygnować z pomaranczowej , tu chodzi o długość grania , równie dobrze mogą grać 1,5 h, na biletach nie ma gwarancji ze płacisz 50-60 zeta i masz 3 h muzyki :) Myslę ze grają tyle bo chyba ich to jeszcze nie nudzi :)
Napisalaś ze na koncert w Spodku był jednym z najbardziej nudnych koncertów w moim życiu. Czemu ? Złe nagłośnienie ? Dobór setlisty ? co musi sie dziać na koncercie zeby nudny nie był
Ogólnie Kazik osobą słabo medialną jest jezeli porównać z innymi wykonawcami :)
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

izabytom1234 napisał/a:
vvv napisał/a:
Dahomej napisał/a:
vvv napisał/a:
Kult się już chyba znudził graniem, mam wrażenie że robią to już tylko byle zrobić i iść do domu.


Co roku organizowana jest Pomarańczowa trasa, gdzie zespół gra 3 godziny. Chciałbym się tak nudzić graniem, serio. ;-)))


pieniądz to pieniądz :)) pomarańczowa to 5-6 dych od biletu. dziwne by było, gdyby nagle z niej zrezygnowali.

mam chyba odczucia o zespole jakie mam, bo muzykę jak najbardziej szanuje, tylko wariat by nie docenił ich wkładu w polską scenę. jednakże Kazika nie lubię jako osoby medialnej, odkąd tylko zaczęłam poznawać jako dzieciak muzykę.



Nikt nie mowi ze mają rezygnować z pomaranczowej , tu chodzi o długość grania , równie dobrze mogą grać 1,5 h, na biletach nie ma gwarancji ze płacisz 50-60 zeta i masz 3 h muzyki :) Myslę ze grają tyle bo chyba ich to jeszcze nie nudzi :)
Napisalaś ze na koncert w Spodku był jednym z najbardziej nudnych koncertów w moim życiu. Czemu ? Złe nagłośnienie ? Dobór setlisty ? co musi sie dziać na koncercie zeby nudny nie był
Ogólnie Kazik osobą słabo medialną jest jezeli porównać z innymi wykonawcami :)


Nudny był sam koncert, nie porwał mnie, większość przesiedziałam na płycie pod barierkami. Może to klimat Spodka mi się nie spodobał, bo byłam pierwszy raz, i to spotęgowało wrażenie? Jak i ludzi była jedynie połowa płyty, panowała dziwna atmosfera pustki. A wiadomo że rozruszana i liczna publika to jakiś tam procent spory do podsumowania oceny koncertu.
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 30
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Nie 31 Sie, 2014   

stare info ze podobnego typu tematu sprzed paru woodstocków

Cytat:
Info od Piotra Wieteski z forum Kultu napisał/a:
Jak pewnie wiecie z uwagi na coroczne plany wakacyjne Kazika Staszewskiego (który każdego roku rezerwował sobie ok. 1,5 miesiąca na wakacje z rodziną) przez wiele lat nie udawało się zorganizować występu zespołu Kult na Przystanku Woodstock. Pomimo wielu różnych i atrakcyjnych propozycji koncertowych nie zgadzał się on na zmianę swoich prywatnych planów.
Z tego też powodu ani Kult, ani KNŻ dotąd nie występowali na Przystanku Woodstock.

W sierpniu zeszłego roku drogą mailową otrzymaliśmy od ekipy Jurka Owsiaka zapytanie o możliwość występu zespołu Kult na Przystanku Woodstock 2012.
Zareagowaliśmy pozytywnie na tą propozycję, sugerując jednocześnie aby przy okazji tegorocznego Przystanku Woodstock połączyć resztę projektów okołoKazikowych – Kult, KNŻ i El Dupa.
Po przedstawieniu naszych warunków uwzględniających realia i specyfikę występów na Przystanku Woodstock, otrzymaliśmy wstępną akceptację pod warunkiem okrojenia naszych wymagań w wyniku których byliśmy zmuszeni z rezygnacji z występu KNŻ i El Dupy.

Od jakiegoś czasu wykonywałem telefony z zapytaniem co robimy z tym fantem. Niestety nie otrzymywałem jednoznacznych odpowiedzi.
W związku z tym poprosiłem drogą mailową o określenie się czy dalej planowany jest występ Kultu na tegorocznym Przystanku Woodstock, czy też może organizatorzy nie są już tym zainteresowani.
Jest to dla nas o tyle ważne, że Kazik dostosował swoje tegoroczne wakacje specjalnie do terminów Przystanku, cały czas mieliśmy je zarezerwowane na Przystanek Woodstock 2012.

06 marca 2012 otrzymałem odpowiedź, że koncert Kultu na tegorocznym Przystanku jednak nie jest brany pod uwagę.

Nie piszę o tym dlatego żeby się żalić czy coś w tym stylu – ponieważ organizator ma święte prawo zapraszać sobie kogo chce i nic nam oczywiście do tego.
Informuję jedynie po to abyście znali sytuację powodu nieobecności Kultu na tegorocznym Przystanku Woodstock, bo pewnie jak co roku taki temat gdzieś tam będzie poruszany w mediach.


po tym poście chyba łatwo wyciągnąć wniosek, że gdyby Juras bardzo chciał, to by i z hajsem dla nich się dogadał, bardziej chodzi chyba o formę tego szoł

a wracając do wątku koncertów - na żadnym innym zespole się chyba lepiej nie bawiłem niż na Kulcie, no chyba że na KNŻcie <haha>
 
 
antyk  
Forumowy prawiczek
Pora Na Przygodę!

Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 33
Skąd: Blisko Ukrainy :)
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2014   

Fajnie by było posłuchać Kazia, oj fajnie :))
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2014   

Nie sądzę. I w sumie wolę Kult na Jarocinie, oraz na koncertach klubowych. Jakoś tak klimatycznie bardziej podchodzi, niż woodstock.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2014   

TSW06 napisał/a:
Nie sądzę. I w sumie wolę Kult na Jarocinie, oraz na koncertach klubowych. Jakoś tak klimatycznie bardziej podchodzi, niż woodstock.


Co do koncertów klubowych to się zgodzę, co do Jarocina nie wiem, bo nie byłem tam i pewnie nie będę - mimo to uważam że na Woodstocku jak najbardziej by przeszli.
 
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

ech a tu nadal cisza :(
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

fajnie jakby zagrał !!!! ale dla pocieszenia fanów ze Sląska i ogólnie to...dałem wpis w PrzedWoodstockowyZawrótGłowy, Kult gra w Katowicach 29.05 (piątek) za friko, Iza zapraszamy :)

pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group