Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The bill - helikopter
Autor Wiadomość
neufrin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Białystok
  Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   The bill - helikopter

Siema,
poszukuje nagrania (mam nadzieję, że ktoś to nagrał) jak w pewnym momencie pod sceną pogo zamarło przez huk wykonany przez helikopter, który zanurkował w dół na wysokość sceny, a później odleciał dosłownie 2m nad jedną z wież z nagłośnieniem. w pewnym momencie myśleliśmy, że zginiemy <zdziwiony> . Ktoś wie co to był za śmigłowiec i co on właściwie zamierzał? Pamiętam, że był niebieski.
Pozdro.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Hah, nie wiem co to było, ale widziałem tę scenę z wioski piwnej. Jedyną moją reakcją było "o ja *cenzurowany_wyraz*". I wyraz ulgi po chwili. Nie wiem, czy to zamierzona atrakcje, ale z daleka wyglądało to koszmarnie przez chwilę.
 
 
mck14  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

byłem na tym koncercie w pogo, ale nic takiego nie zauważyłem. chętnie bym zobaczył to nagranie
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Widziałam spod Małej Sceny... Też się przeraziłam i miałam nadzieję, że to tylko popisy (choć w najgorszym możliwym czasie i miejscu).
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

A to nie ten policyjny co miał latać ciągle? :P
 
 
 
G.R.E.G  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krosno
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Jurek mówił ze sceny ze ten przelot był nielegalny bo żadne maszyny nie mają prawa latać nad naszymi głowami ze wzgledow bezpieczenstwa.I ten incydent jest zgłoszony na policje.Wydaje mi się ze ktoś prywatnym helikopterem zrobił sobie popis nad naszymi głowami.Mam nadzieje ze dorwą tego debila.Ja dzień pozniej tez chyba widzialem ten sam helikopter ale latał wtedy na wyzszej wysokosci nad lasami za głowna scena.
 
 
aigor  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 16
Skąd: Włodawa
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Jest kilka nagrań z The Billa. Jak ktoś pamięta przy jakiej piosence to było niech napisze. Ja wtedy byłem w błocie ale cały koncert byłem w błocie więc nic mi to nie mówi, ale helikopter pamiętam.
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

sluchalam tego koncertu upajajac sie (upijajac? :D) w wiosce u Rutka - bylo ok. Incydentu z helikopterem nie widzialam ale slyszalam jak Jurek wlasnie mowil potem ze to bylo nielegalne i bedzie zgloszone. Wrzucajcie nagrania jak macie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group