Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wątek Rzeczy Znalezionych
Autor Wiadomość
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   Wątek Rzeczy Znalezionych

Witam, jak po każdym przystanku tak i zapewne po tym, wielu z nas wróciło lżejszych o jakieś bardziej lub mniej potrzebne rzeczy. Tak więc jeśli ktoś cos znalazł lub ktoś coś zgubił to to jest odpowiednie miejsce poza biurem rzeczy znalezionych, by tego szukać.

Ja zacznę, po raz pierwszy od 6 lat zdarzyło mi się zgubić plecak. Plecak z nadrukiem RADIO 94, szary zwykły eastpack. W plecaku znajdowała się bluza z kapturem, szara z zielonymi i czarnymi elementami. W zasadzie mała strata, ale jeśli ktoś coś wie to proszę o kontakt na PW :) <wanna> <wanna>
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Ja w tym roku zgubiłem tylko bluze, bo przeszkadzała mi na ky-manie, położyłem ją pod nogami razem z nieotwartym leszkiem i.. zapomniałem zabrać :D
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Zgubiłam jeansową kurtkę po oddaniu krwi w krwiodawstwie Zielona Góra :( ubolewam, bo bardzo ją lubiłam i trochę zmarzłam wracając do domu, bo miałam tylko bluzę..
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

No ja niestety wróciłem bez mojej fioletowej bluzy, zgubiłem ją jakoś albo w obrębie dworca, albo została gdzieś na peronie/ noc z soboty-na niedziele, jakoś koło 3 :D
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

ja niestety zgubiłem plecak w którym były dokumenty kasa zegarek

zalezało by mi najbardziej na dowodzie osobistym jeżeli ktoś znalazł proszę o odesłanie

Dariusz Gołombiewski

Pozdrawiam
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Ja niczego nie zgubiłem na całe szczęście za to znalazłem telefon Samsung galaxy Y (chyba) w środku była karta plusa. Znalazłem go na koncercie Skindred pod sceną stan praktycznie nie naruszony. Jeśli znajduje się tu jego właściciel/ka zapraszam na priv.
 
 
imfar  
Forumowy prawiczek

Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Kraków/Nottingham
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   Latarka

Mi wcięło latarkę - czarna, niewielka, jedna dioda, zasilana jednym ogniwem 18650. Producent i model to: EagTac D25LC2.
 
 
izi
Gość
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   kradzież

Mojemu facetowi ukradli całą nerkę z telefonem , portfelem, dokumentami, zegarkiem i kluczami przez co musieliśmy się włamywać do własnego mieszkania ....
 
 
vernossiel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Zgubiłam 2 akumulatorki firmy Eneloop - białe. Bardzo chciałabym je odzyskać. Miały oznaczenia "1" - dość rozmazane, ale widoczne.
 
 
 
kwiato07  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   Koszula czerwona

Zgubiłem dużą czerwoną koszulę w kratę (chyba firmy SMOG) miała na sobie dużo naszywek (Slayer, GnR....) itd... po co ja to pisze, była zbyt zajebista...
 
 
hybridfan  
Forumowy prawiczek
hybridfan

Wiek: 31
Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Witam w zgubił mi się zielono czarny plecak w przedniej kieszonce były moje okulary karta bankomatowa legitymacja szkolna i legitymacja rencisty/emeryta w środku plecaka same ciuchy . Jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę odpisać. pozdrawiam

Daniel Setla
 
 
sarna91
Gość
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Witam w ostatni dzień woodstocku jak byliśmy na koncercie comy okradli nasz namiot. Na moje szczęście nie byłam do końca spakowana i ukradli mi tylko czarną kosmetyczke w białe kropki. mój chłopak bardziej ucierpiał w tej kradzieży. Z namiotu skradziono już spakowany jego plecak, torbe oraz śpiwór moro kupiony w tesco. Torba sportowa popielato seledynowa firmy chyba 4F(charakterystyczna mała dziurka z jednego boku) w której znajdowało się:

-ok. 6 lub 7 czarnych koszulek( jedna w kolorowe gitary, druga w czaszki, trzecia kupiona w lidlu ac/dc, również nowa koszulka woodstockowa na której był zarys faceta z brodą, z logo supermena chyba żółtym, do tego koszulka czerwona z kuflem piwa) koszulki raczej wszystkie były w rozmiarze M.
-2 pary krótkich spodenek, jedne moro, drugie brązowe
-1 para długich spodni moro
-sztucce
-baterie
-scyzoryk otwierany na przycisk z boku chyba
- flaga woodstockowa lecha zakupiona w tesco
Plecak również był popielato seledynowy( kupiony w biedronce), z przodu miał gumy, napis 35 l. Znajdowały się w nim takie rzeczy jak:
- kuchenka turystyczna( jeden palnik składany plus mała niebieska butla kupiona w tesco) kuchenka była bardzo cenna dla mojego chłopaka ale domyślam się że już się nie znajdzie...
-naczynia turystyczne:2 garczki ze składaną rączką metalowe talerze plus metalowy kubek z uchem
- mala czarna łopatka z drewnianą rączką
-ciemno niebieska kosmetyczka chyba z gillette w której była pasta do zębów, szczoteczka, żel biały isana, antyperspirant czarno seledynowy chyba reksona,
-bielizna
-czarna czapka z daszkiem na której była czacha
- 2 chustki żółta i zgniła zieleń
Jeśli kotś coś wie na ten temat to prosze o info sara6-14@o2.pl
 
 
Fosfik
Gość
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Witam , mi skradziono plecak w różowo brązową kratkę w której były klucze do auta wraz z brelokiem i czerwoną smyczą eurobanku, oczywiście był też alkohol, lecz na kluczach do auta zależy mi najbardziej
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Znalazłem u nas w wiosce forumowej niezbędnik. Jak ktoś zgubił to niech się odezwie na PW i opisze szczegółowo jak wyglądał jego, jeśli opis będzie się zgadzał z tym co mam to wtedy dogadamy się z przekazaniem rzeczy do właściciela.
 
 
johny
Gość
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Mnie okradziono w dzień wyjazdu (niedziela) jeszcze podczas snu ! Ukradli mi telefon Samsung Galaxy S3 mini z pajęczynką na ekranie, ale działał i co najważniejsze i nie typowe, to ukradli mi jeszcze moją dziewczynę - Gitarę Elektro-Akustyczną "ROSARIO" z nielakierowaną przednią stroną warta ok 400 zł
 
 
Anna
Gość
Wysłany: Pią 08 Sie, 2014   

Z Przystanku wróciłam lżejsza o telefon samsung S5610 znak charakterystyczny przycisk nawigacyjny częściowo pozbawiony emalii.
 
 
cytruskowo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Międzyrzecz
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Mnie i mojego chłopaka okradli w pierwszy dzień przyjazdu na Wood czyli w środę . Straciliśmy niestety dwa telefony : czarny KAZAM x5.5 oraz biały Lg l5 . Jeszcze do tego ukradli nam dwa plecaki: Niebieski NIKE popisany cały był oraz ten drugi plecak to był cały szary . Jeszcze ten ktoś był tak bezczelny że wyrzucił wszystkie nasze rzeczy do dołu nieopodal naszego namiotu..
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Ciesz się, że wyrzucił i mieliście w co się przebrać itp.
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

cytruskowo napisał/a:
(...)Jeszcze ten ktoś był tak bezczelny że wyrzucił wszystkie nasze rzeczy do dołu nieopodal naszego namiotu..


To nie bezczelność, to jest standardowe działanie złodzieja namiotowego. Nie bardzo ma czas i nerwy by szperać w namiocie gdzie może zostać przyłapany. Więc w ciągu sekundy zabiera torbę i przegląda ją na uboczu w poszukiwaniu pieniędzy/telefonu/alko. Resztę wyrzuca bo po co ma taszczyć cudze gacie i skarpetki. Dlatego skuteczną bronią jest syf w namiocie i wywalenie wszystkiego z toreb i plecaków
 
 
cytruskowo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Międzyrzecz
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Tak teraz już o tym wiemy . W tym roku to był nasz pierwszy Wood więc nie wiedzielśmy teraz już na przyszły rok będziemy wiedzieć . Tylko szkoda telefonów i alkoholu co był w plecaku .
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

cytruskowo napisał/a:
Tak teraz już o tym wiemy . W tym roku to był nasz pierwszy Wood więc nie wiedzielśmy teraz już na przyszły rok będziemy wiedzieć . Tylko szkoda telefonów i alkoholu co był w plecaku .


Mogę wiedziec, gdzie mniej wiecej byliscie rozbici??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group