Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
SKA-P
Autor Wiadomość
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Nie 03 Sie, 2014   SKA-P

to co było to istny rozpierdol, zdecydowanie najlepszy koncert
 
 
Ryba2747  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 40
Skąd: Kępno
Wysłany: Nie 03 Sie, 2014   

Dokladnie ! Najlepszy koncert az sie z zmeczenia juz pozniej skakac nie chcialo. Byla pompa. Kazdy sie usmiechal i bawil i duzo hiszpanow napierdalalo bez sensu do mnie :D ale bylo zajebiscie
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Jestem raczej duży i ciężko mi ta masę w ruch czasem wprawić ale wszedłem na koncert na pierwszym kawałku i wyszedłem po ostatnim zlany potem, wyskakany jak nigdy, z uśmiechem dookoła głowy, Ska-P rozjechali każdy inny występ na dużej, tyle energii to nikt nie miał, było MEGA, jak dla mnie to nieźle zapierdala Złotym baczkiem <rotfl3>
 
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Jeden z najlepszych koncertów tego roku -to na pewno, ale chyba jednak Manu Chao zrobili większy dym skoro nie chcieli nawet zejść ze sceny i improwizowali bez końca rozgrzewając publikę najlepszymi fragmentami swoich utworów ;-)
 
 
Sinus  
Forumowy prawiczek
Mackowatość.


Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Totalna masakra, szczególnie to bezlitosne dokręcanie jeszcze po raz drugi, trzeci i czwarty refrenu, gdy już ostatnie solo na perce sugerowało koniec piosenki... :>
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Największe rozczarowanie tego Woodstocku... bo po Acid Drinkers i Carrantuohill nie miałam już sił i zasnęłam w namiocie. :( Jak ma ktoś jakieś dobrej jakości nagrania, to proszę o wrzucanie.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Poszedłem na chwilę zobaczyć czy może mnie jednak porwie, ale chyba jednak nie porwało :<
 
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Ja się bawiłam niesamowicie! Zmęczona już po kilku wcześniejszych koncertach po Marleyu miałam iść do namiotu, ale pomyślałam, że zostanę. Stanę dalej to tylko się pobujam. Pierwsza piosenka - skaczący ludzie byli już koło mnie, a ja razem z nimi. Chcę ich za rok :D

Lega- Legalizacion !

https://www.youtube.com/watch?v=OurGZr5EGLY
 
 
benek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 25
Skąd: krk
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Była niesamowita moc! Czekałem na ich występ na PW tyle lat, ale ich koncert wynagrodził mi to czekanie z nawiązką. Lepsza zabawa była tylko na Manu Chao.
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Jak dla mnie najlepszy i najbardziej wyczekiwany koncert na PW. Liczyłam na dobry koncert ale to co się działo pod sceną przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jednym słowem było REWELACYJNIE !

P.S. Czy planowane jest wydanie z tego koncertu DVD, bardzo chętnie weszła bym w posiadanie takiej płytki :D
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Najlepszy po Manu Chao. Mega sprawa być na nich. Drugi raz byłem i drugi raz się nie zawiodłem ;))
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Najlepszy koncert tego PW, mogą bączka dostać.
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

bylam na Skindredzie i Marleyu, mialam w planach na SKA-p isc pod namiot i uwazam ze dobrze ze poszlam bo milijon ludzi sie nazbieral. Fajnie sie sluchalo i skakalo pod namiotem ale po raz kolejny zaskoczyl mnie wokalista - za kazdym razem jak go widze mam takie WTF!! Ten ziomek w ogole nie pasuje do tego glosu :D Ale ogolnie koncert na plus
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Byłem, ponoć bawiłem sie jak szalony, nie pamietam nic, ale wierze, ze było zajebiscie xD
 
 
JackTorrance  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 11 Sie, 2014   

ok zaloguje się tylko po to żeby napisać że był to dla mnie najlepszy koncert na którym byłem pod względem zabawy,byłem cały czas pod sceną w pogo,na bisach ledwo stałem już na nogach i targali/rzucali mną jak szmatą mimo to nie chciałem stamtąd wychodzic,byłem w trampkach i do tej pory czuję glany na stopach ale było warto naprawdę,dla tej energii jezdzi się na woodstock,miło byłoby gdyby dostali złotego bączka,będą napewno jednym z głównych faworytów
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 12 Sie, 2014   

Przeskakalam calutki koncert bez wyjątku, mając ochotę na więcej, a na silce padam po 30 minutach <rotfl3> śmiało mogę powiedzieć, ze to jeden z najlepszych koncertów w moim życiu, ale tego byłam świadoma zanim tam poszłam, nie mogło być inaczej :)
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Śro 13 Sie, 2014   

na ten koncert czekałem i się nie zawiodłem... swoja drogą jeszcze na woodstocku nie widziałem aż tak dużego młynu :))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi