Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Autobusy na pole
Autor Wiadomość
Kamali  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Włocławek/Poznań
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   Autobusy na pole

Czy ktoś z obecnych tutaj orientuje się może w jakich godzinach kursują autobusy z miasta na pole i odwrotnie? Najbardziej zależy mi na informacji DO której wieczorami. Niech pokój będzie z Wami! :D
 
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Autobusy i inne środki transportu miasto->uctok-> miasto kursują cały czas, a tym bardziej jak pociągi będą przyjeżdżały, zarabiają na tym bardzo dobry hajs, więc na pewno nikt sobie przez te kilka dni przerwy nie robi.
 
 
DesDemona  
Forumowy prawiczek
Małe jest piękne,ale grube zabawniejsze


Wiek: 34
Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Dobrze wiedziec bo w srode o 4.25 bede na miejscu... Jakos wycieczka mi sie nie usmiecha
 
 
 
Kamali  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Włocławek/Poznań
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Znacie nazwy ulic czy charakterystyczne miejsca w których te autobusy się zatrzymują? Jade trzeci raz i nigdy nie zwwracałam uwagi a teraz nagle muszę wytłumaczyć drogę obcokrajowcowi :D
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

albo podchodzisz do taksiarza i mówisz "za 15 pan pojedzie" albo za 20 nie więcej i któryś się zgodzi na bank.
DesDemona napisał/a:
Dobrze wiedziec bo w srode o 4.25 bede na miejscu... Jakos wycieczka mi sie nie usmiecha

czyli jedziesztym z Kato o 19:13, ja chyba też jeśli sie wcisnę tam
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Tym pociągiem TLK, który jedzie aż z Przemyśla, przyjedzie dużo ludzi, bo widać to na forach. Mam więc nadzieję, że mimo przyjazdu o 4.25 jakiś autobus wnet się zmobilizuje na pole. Ja też wtedy przyjadę.
Przy okazji ostrzegam, że autobusy jednak nie jeżdżą zawsze i cały czas, bo w niedzielę koło południa już nic nie można uświadczyć z pola do miasta. Jeżdżą tylko w niedzielę rano. Ja zawsze mam pociągi po południu i mimo mylnych informacji nigdy nie doczekałem się na żaden autobus. Dwa razy trzeba było zamawiać taksówkę, dwa razy ktoś podwiózł z woodstockowiczów. A poza tym niestety pieszo! To najgorszy wariant - człowiek z pełnym bagażem i maksymalnie zmęczony, więc ledwo nogami ciągnie.
W niedzielę w południe jeszcze dużo ludzi schodzi z pola, ale żaden autobus nie raczy ruszyć już dupy! Warto pamiętać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group