Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zrobić woodstockową flagę/transparent
Autor Wiadomość
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   Jak zrobić woodstockową flagę/transparent

Chcialabym pomajtac flaga na koncercie T.Love'u (z napisem - Twój stary chce grać w T.Love - to jeden z fragmentów ich piosenek ), ale jestem bezradną, kaleką dziewczynką z dwiema lewymi rękami i nie wiem jak zabrać się za taką flagę.
Znaczy nie tyle flagę, bo pewnie to znaczy, że pisze się coś na kawałku materiału, ale o drzewiec mi chodzi. Bo boję się, że nie utrzymam go, i spadnie komuś na głowę. Dobrze żeby miał z 3-4 metry zeby byl widoczny ponad glowami.
Chciałabym, by moja flaga była widoczna na koncercie i wydaniu dvd.

Myslalam o zaczepieniu flagi do wędki, ale nie wiem czy to dobry pomysł, a nie chciałabym kupować jej zbytecznie.

W zeszłym roku ktoś machał na koncercie Big Cyca flagą z trollface'm była bardzo wysoka, i doskonale widoczna, ale nie wiem z czego była wykonana rurka, na której wisiała. Bardzo zazdroszczę i chciałabym uzyskać podobny efekt, czy możecie mi coś doradzić?
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Jeśli masz problem ze zdolnościami konstruktorskimi, przejdź się do np. stolarza w Twoim mieście i zapytaj czy byłby w stanie ogarnąć Ci coś takiego i za jaką cenę - nie sądzę żeby było to jakieś drogie, zwłaszcza że prawdopodobnie mówimy o drewnie a na bank dostaniesz produkt który będzie się dobrze sprawował. Możesz poszukać też czegoś gotowego pod frazą ""masz flagowy" bo tak to się chyba nazywa, ale tutaj zapewne inny zakres cen..

W skrajnym przypadku jak już będziesz na polu możesz znaleźć za piwko jakiś chętnych ziomków, co pomogą Ci przygotować wszystko ;))
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

A z najprostszych rozwiązań, to zrób drzewiec o te 150cm dłuższy niż zakładasz i możesz po prostu koniec oprzeć o ziemię, wtedy nie będzie takie ciężkie do utrzymania.
Nigdy nie korzystałem z wynalazku wędki więc tu nic nie pomogę, ale wiem, że bambus jest wytrzymały i lekki, więc może coś w tym kierunku.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Lub ogarnij wędkę typu bat, są bardzo tanie, dość lekki i wytrzymałe :) do tego można je złożyć na czas podróży
 
 
mck14  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

z tym wykonaniem drzewca we własnym mieście, to nie wiem czy taki dobry pomysł, wyobraź sobie kogoś w pociągu/samochodzie/tratwie z 4 metrowym drągiem :P
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Tanie baty wędkarskie są do 6 m- ok 40 zł na allegro.
 
 
pakulsky  
Coś już napisał

Wiek: 44
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 56
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

ja kiedyś nakładałem flagę na rurki z namiotu, które dla usztywnienia oklejałem taśmą klejącą. wracałem z koncertu to wkładałem z powrotem rurki do namiotu:)
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Korzystałem z rurek z pawilonu ogrodowego, są sztywne i lekkie. BTW czy kiedyś koło sceny nie leżały gotowe drzewce? Ekipa WOŚP gdy stawia scenę zawsze haratnie parę drzewek. Jak będziesz na tyle wcześnie to możesz się za gotowcami zakręcić.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group