Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd z dziewczyną na Woodstock - pytania..
Autor Wiadomość
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
  Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   Wyjazd z dziewczyną na Woodstock - pytania..

Mam do was kilka takich, może z pozoru dziwnych pytań..
Otóż na Woodstock jadę drugi raz, rok temu pojechałem skromnie, bo w trzy osoby, ja i dwóch kolegów. Tym razem chcę też wziąć moją dziewczynę, którą znam właśnie nieco ponad rok i w poprzednie wakacje, gdy się poznawaliśmy nawet nie myślałem o tym, żeby ją wziąć, a teraz ona mnie namawia i generalnie wyszło na to, że się zgodziłem i jedzie. :)
No i tutaj moje dylematy.. jak to jest jechać z dziewczyną na Woodstock?
Obawiam się wszechobecnych freehug'ów i tym podobnych, tego że będę z nią szedł i nagle tłum nawalonych i dobierających się kolesi zacznie się do niej tulić, klepać ją, całować, narzucać się. Nie chcę wyjść na kretyna i powiedzieć wtedy jej czy jemu cokolwiek, w końcu niech ma trochę wolności. :) Ale z drugiej strony ona jest bardzo wierna i wiem, że najpewniej może tego nie chcieć, już teraz mi mówi, że mam tam wszędzie z nią chodzić, bo się boi, że ktoś do niej się dobierać będzie.. no, a jak tak, to co? Nie chcę wyjść na idiotę czy kogoś kto nie wie co w takiej sytuacji zrobić. Jestem pewny siebie, zawsze byłem, ale kiedyś miałem podobną sytuację, przez którą akurat kompletnie nie wiem jak się w takich momentach zachować..

Też kilka innych spraw - co gdyby ona szła gdzieś sama? Wtedy nikt jej nie zaczepi, nie obrazi, nie zacznie się dobierać do niej? Chcę, by była bezpieczna. Ona nie jest zbytnio asertywna, nie potrafiłaby się zachować.

No i ogółem jakieś rady dotyczące pobytu z dziewczyną? I też ta milsza strona - jak tam najmilej spędzić czas z dziewczyną? :) Myślałem, żeby w nocy wymknąć się na jakąś górkę, nocny koncert, czy po prostu w jakieś fajne miejsce, żeby sobie poleżeć i porozmawiać. Na pewno są tutaj ludzie, którzy z opowiadań albo autopsji potrafią odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, a nawet coś dodać od siebie - byłoby super. :)

Aha, no i wiem, że trochę moja wypowiedź jest bez sensu i składu ułożona, poza tym brzmi dziwnie i ciotowato, ale piszę to na szybko, bo nie mogę się doczekać Woodstock'u, a to jest jedyna rzecz, która mnie męczy, a chcę w pełni pozytywnie nastawiony czekać. :>
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Kolego nie bój się, nikt się nie rzuci na Twoją dziewczynę i nie zacznie jej macać! Krzywdy także nikt jej nie zrobi - gdyby ktoś ją nagabywał, obrażał czy był nachalny, to jestem pewna, że ludzie będący obok zareagują.
Jedyne co Cię będzie chamować to to, że nie powinieneś się schlać, bo dziewczyna może się obrazić jak będziesz gdzieś leżał, zamiast fajnie się z nią bawić.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Gaja99 napisał/a:

Jedyne co Cię będzie chamować to to, że nie powinieneś się schlać, bo dziewczyna może się obrazić jak będziesz gdzieś leżał, zamiast fajnie się z nią bawić.


I dlatego nigdy nie zabieram dziewczyny/żony na PW. Mam słuchać jazgotania, że za dużo piję, że w moim wieku nie wypada świecić gołą dupą, albo takie tam to dziękuję. <rotfl3>
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Gaja99 napisał/a:

Jedyne co Cię będzie chamować to to, że nie powinieneś się schlać, bo dziewczyna może się obrazić jak będziesz gdzieś leżał, zamiast fajnie się z nią bawić.


I dlatego nigdy nie zabieram dziewczyny/żony na PW. Mam słuchać jazgotania, że za dużo piję, że w moim wieku nie wypada świecić gołą dupą, albo takie tam to dziękuję. <rotfl3>


A po czo masz brac drewno do lasu?
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

boksu napisał/a:
_Szajba_ napisał/a:
Gaja99 napisał/a:

Jedyne co Cię będzie chamować to to, że nie powinieneś się schlać, bo dziewczyna może się obrazić jak będziesz gdzieś leżał, zamiast fajnie się z nią bawić.


I dlatego nigdy nie zabieram dziewczyny/żony na PW. Mam słuchać jazgotania, że za dużo piję, że w moim wieku nie wypada świecić gołą dupą, albo takie tam to dziękuję. <rotfl3>


A po czo masz brac drewno do lasu?


Chłopak tu się martwi, że mu ludzie będą laskę podrywać, a ja mam pisać, że jadę na Woodstock podrywać?? No weź. Nie chciałem chłopaka straszyć. Wiesz, że ja mam nieodparty urok i żadna nie jest w stanie mi się oprzeć.
 
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

A co, to prawda, że łatwo poderwać dziewczynę na Woodstock'u?
Słyszałem od ludzi rok temu na miejscu, że dziewczyny podczas kilku tych dni się rozluźniają i są po prostu łatwe. :) Nie wiem, ja sam byłem pierwszy raz, zszokowany tym wszystkim co tam się dzieje, nawet nie rozmawiałem z ludźmi zbyt dużo niestety. :(
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

udohs, to trzymaj ją z daleka ode mnie. Jadę na PW na kawalerski :P

Nie no, żartuję. Z doświadczenia powiem Ci, że nie masz się czego obawiać. A jeśli, jak napisałeś, jest wierna - to tym bardziej.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Jak dziewoja jest ogarnięta to krzywda jej się nie stanie, a jak spotka ją jakaś nieprzyjemność to tak zwana kontrola społeczna zadziała. Rozumiem, że się martwisz, ale napisałeś temat tak, jakbyś myślał, że woodstock to spęd spoconych, napalonych gwałcicieli, a kobity dostają małpiego rozumu i dają na lewo i prawo <rotfl3> . Nawet jak ją spotka kilka freehugsów to przecież nic się nie stanie, trochę zaufania man :)

Ale z drugiej strony, miałem przyjemność być na woodstocku z dziewczyną i bez dziewczyny i ta druga opcja jest przyjemniejsza :) Nie chodzi nawet o to, że można podrywać inne, że męska wolność i tak dalej, ale po prostu się człowiek tak nie martwi o nią, może sobie iść gdzie chce, wypić ile chce, spać gdzie chce a potem nie będzie słyszał kazania. I nie trzeba wstawać o 5 rano i iść z nią do tojka.. :D W każdym razie zapewniam, że Twoja kobita będzie cała i zdrowa :)
 
 
marbod  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 31
Skąd: Na wschód od Renu
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

winogron napisał/a:
prostu się człowiek tak nie martwi o nią, może sobie iść gdzie chce, wypić ile chce, spać gdzie chce a potem nie będzie słyszał kazania. I nie trzeba wstawać o 5 rano i iść z nią do tojka..


Dokładnie!
Raz byłem na woodstock z dziewczyną i nigdy więcej. Ale może tylko moja jest taka mało-samodzielna..
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Nie wiem, ale mnie by strasznie wpieniało, jakby facet chodził za mną 24/7, zwłaszcza o 5 rano do toia. A nie rzucam się każdemu co się nawinie w ramiona.
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Free hugsy są zazwyczaj fajne, miłe, nigdy nie spotkalam się z czymś nieprzyjemnym jeżeli o to chodzi i to nie jest również żadna gra wstępna <rotfl3> po sobie mogę powiedziec, ze rzadko kiedy trafialam na jakichś niemoralnych napalencow, także spokojnie. Fajnie jest iść na koncert, pochodzić gdzieś razem, ale też bez przesady. Ja to bym kurvicy dostala, gdyby facet za mną chodził wszędzie. Piszesz,ze dziewczyna rozsądna, to nie ma się co przejmowac. ;)
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

udohs napisał/a:
A co, to prawda, że łatwo poderwać dziewczynę na Woodstock'u?


specyficzny klimat tego miejsca, działa na ludzi dość otwarcie i przyjemnie... więc jest to miejsce na którym dużo łatwiej do kogoś podbić i zagadać niż na zwykłej szarej ulicy ;)
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Ja wziąłem rok temu dziewczynę. Nie żałuję i w tym roku biorę:D
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

udohs napisał/a:
No i ogółem jakieś rady dotyczące pobytu z dziewczyną? I też ta milsza strona - jak tam najmilej spędzić czas z dziewczyną? :) Myślałem, żeby w nocy wymknąć się na jakąś górkę, nocny koncert, czy po prostu w jakieś fajne miejsce, żeby sobie poleżeć i porozmawiać. Na pewno są tutaj ludzie, którzy z opowiadań albo autopsji potrafią odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, a nawet coś dodać od siebie - byłoby super. :)



Podbijam to. :D Ktoś, coś? :D
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Vorathiel napisał/a:
No i ogółem jakieś rady dotyczące pobytu z dziewczyną? I też ta milsza strona - jak tam najmilej spędzić czas z dziewczyną? :) Myślałem, żeby w nocy wymknąć się na jakąś górkę, nocny koncert, czy po prostu w jakieś fajne miejsce, żeby sobie poleżeć i porozmawiać. Na pewno są tutaj ludzie, którzy z opowiadań albo autopsji potrafią odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, a nawet coś dodać od siebie - byłoby super. :)


no atrakcji co nie miara, jest kino chociażby - imo świetna sprawa, czillerka na leżakach u lecha.. czy tak jak piszesz nocne koncerty ;)
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Na fotach wszystkie pary pluskające się w błotku wyglądają na zadowolone, więc może zaproś dziewczynę pod grzybka? :)
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

może jakieś warsztaty na ASP, wspólna poranna joga/zumba.
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Właśnie ja bym chciał, żeby normalnie ją puszczać samą i móc czasem też po prostu iść gdzieś sam, bo jest dziewczyną z tego rodzaju, "którym bardziej zależy" i czasami aż się chce odpocząć. :) Ale to już całkiem inny temat, ten jest wyczerpany i dzięki wielkie za odpowiedzi. :> To jest akurat fajne, że w całym Kostrzynie według mnie czuć klimat Woodstock'u i ja w nocy ani razu nie bałem się chodzić po mieście czy z niego wracać, pomimo ciemności i ogółem późnej pory. :)
 
 
Mihcim  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 35
Skąd: Słubice
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

No to jak będziesz w wiosce wikingów to moja dziewczyna która jedzie będzie siedziała z twoją a my pójdziemy się najebać :)
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

z tego postu bije jakiś brak skromności, że niby jest taka super, że aż się nie przebije przez 3 metry bez adoracji. Kiedyś widziałam jakąś parę, która, albo zrobiła sobie koszulki z napisem 'mam dziewczynę/chłopaka', albo gdzieś to sobie napisała. Kurczę trochę dystansu, nawet jak Was ktoś przytuli to raczej w taki przyjacielski sposób, a nie romans od razu. Z tego co widziałam to pary się tam nie sprawdzają i zawsze są kłótnie, to może ewentualnie dla tych, którzy naprawdę potrafią się dobrze ze sobą bawić.
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Mihcim napisał/a:
No to jak będziesz w wiosce wikingów to moja dziewczyna która jedzie będzie siedziała z twoją a my pójdziemy się najebać :)


Ooo, elegancki pomysł, nawet jak nie będę to mogę wpaść przecież zawsze. :)

Ingenue napisał/a:
z tego postu bije jakiś brak skromności, że niby jest taka super, że aż się nie przebije przez 3 metry bez adoracji. Kiedyś widziałam jakąś parę, która, albo zrobiła sobie koszulki z napisem 'mam dziewczynę/chłopaka', albo gdzieś to sobie napisała. Kurczę trochę dystansu, nawet jak Was ktoś przytuli to raczej w taki przyjacielski sposób, a nie romans od razu. Z tego co widziałam to pary się tam nie sprawdzają i zawsze są kłótnie, to może ewentualnie dla tych, którzy naprawdę potrafią się dobrze ze sobą bawić.


A nie o to chodzi, naprawdę. Tak naprawdę moje obawy się zaczęły nie z mojego własnego doświadczenia, a tylko i wyłącznie po przeczytaniu postów w temacie "niemiłe sytuacje z Woodstock 2013", w którym ludzie pisali, że widzieli kolesi dobierających się do dziewczyn i brak reakcji tłumu na to i tym podobne. Ja sam nie mam nic przeciwko do tego, żeby się poprzytulała i poczuła klimat Woodstock'u, w końcu właśnie nie o to chodzi, by ją tam brać i trzymać na smyczy lub odwrotnie. :) Jest po prostu nieśmiała, niezbyt asertywna i jedynie zastanawiam się jak to będzie wyglądać, ale generalnie uspokoiliście mnie. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime