Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Miejsce w namiocie, przygarnie ktoś coś?
Autor Wiadomość
Ryba2747  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 40
Skąd: Kępno
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   Miejsce w namiocie, przygarnie ktoś coś?

Witam, a tak jako że jestem początkujący tutaj i nikt mnie nie kojarzy, warto by było coś o sobie bąknąć.
A więc cóż. Jestem Krystian, jestem z Kępna, mam 17 lat, jestem brunetem o brązowych oczętach ^_^ Słucham Rock'a, Punk'a oraz wszelakie pojedyńcze utwory Metalu czy też Reggae.
Woodstock 2014 będzie moim pierwszym Woodstockiem jaki przeżyję z czego bardzo się cieszę że mimo przeciwności losu w końcu mi się uda dotrzeć ;-;
Wyruszam 31 lipca rano z Ostrowa Wlkp. o 10:00 będę w Kostrzynie. <- Jak dojdę na wooda? Za ludźmi :D
Jestem osobą lubiącą przeżywać spontany więc jako że przy kasie nie jestem, mam tylko na jedną stronę na pociąg :D Powrót? Czysty spontan, pytanie coś albo z buta :D
No i wkracza tutaj sedno już mojego problemu, mianowicie nie mam namiotu..
A jako że to jest 21 wiek i rzesza młodych ludzi to no-lify przed komputerem to nie ma kto nawet pożyczyć. I czy zlitowała by się jakaś osóbka która przygarneła by mnie na te 3 dni czyli 2 noce pod swój namiot ( jeśli ma miejsce ) lub zaopatrzyła się w dwa namioty gdzie jeden by mi dała do uzytkowania od razu obok? Nie jestem jakimś jebanym złodziejem, krętaczem czy coś, jadę na swój 1 woodstock by w końcu poczuć coś więcej niż zwykłe małe koncerty przy okolicach swojej miejscowości, chce zostać styrany, połamany, wykończony po zajebistym pogo/ścianie śmierci/wirze etc pod samiutką sceną! Lecz muszę też spać i trzeźwieć...
Jeśli takowej osoby nie znajdę to pozostanie mi śpiwór i sucha ziemia ale też dam radę, na pewno przede wszystkim będę tam w tym roku! 20 lecie wooda będzie moje ;3
A więc ponawiając, przygarnie ktoś na śliczne oczka? 8)
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Skoro jedziesz pociągiem, to na pewno dolepisz się do jakiejś ekipy, być może znajdziesz jakąś niewiastę z namiotem, która przygarnie Cię pod swój dach ;). Jak nie, to na miejscu na pewno uda Ci się znaleźć jakąś ekipę.
 
 
 
Ryba2747  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 40
Skąd: Kępno
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Miejmy nadzieję ! :D (mowa o niewiaście)
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Ryba2747 napisał/a:
Miejmy nadzieję ! :D (mowa o niewiaście)


Dam Ci radę starszego kolegi - nie nakręcaj się za bardzo, po prostu bądź i ciesz się na miejscu wszystkim, a nie licz na poznanie laski. Mówię to dlatego, że ludzie są tam po prostu o niebo bardziej otwarci niz na codzień - abyś nie nakręcił się za bardzo a później nie rozczarował :)

pozdro!
 
 
Ryba2747  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 40
Skąd: Kępno
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

klystofer napisał/a:
Ryba2747 napisał/a:
Miejmy nadzieję ! :D (mowa o niewiaście)


Dam Ci radę starszego kolegi - nie nakręcaj się za bardzo, po prostu bądź i ciesz się na miejscu wszystkim, a nie licz na poznanie laski. Mówię to dlatego, że ludzie są tam po prostu o niebo bardziej otwarci niz na codzień - abyś nie nakręcił się za bardzo a później nie rozczarował :)

pozdro!


Spokojnie, żartuję.
Jadę tam dla muzyki, dla pogo, dla zabawy, dla wolności ;)
Dlatego pisałem że nawet jak nie znajdę namiotu to wyśpię się na ziemi :3 ALE BĘDĘ! A to otóż najważniejsze ;)

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2014 ]
Ref
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Ryba2747 napisał/a:
klystofer napisał/a:
Ryba2747 napisał/a:
Miejmy nadzieję ! :D (mowa o niewiaście)


Dam Ci radę starszego kolegi - nie nakręcaj się za bardzo, po prostu bądź i ciesz się na miejscu wszystkim, a nie licz na poznanie laski. Mówię to dlatego, że ludzie są tam po prostu o niebo bardziej otwarci niz na codzień - abyś nie nakręcił się za bardzo a później nie rozczarował :)

pozdro!


Spokojnie, żartuję.
Jadę tam dla muzyki, dla pogo, dla zabawy, dla wolności ;)
Dlatego pisałem że nawet jak nie znajdę namiotu to wyśpię się na ziemi :3 ALE BĘDĘ! A to otóż najważniejsze ;)

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2014 ]
Ref


Piszesz, że chcesz gdzieś trzeźwieć.. za co będziesz pił? :D
Woodstock jest zajebisty, ludzie pozytywnie nastawieni, na pewno zawsze pomogą jako tako, ale mi głupio by było cały festiwal na czyjś koszt przeżyć. :) Tym bardziej, że jeszcze trochę czasu jest, żeby jakąś kasę uzbierać.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Przecież nie musi być pasożytem. Na PW idzie bardzo łatwo uzbierać kasę. Kumpel chodził z flamastrem i rysował tatuaże " jak z więźnia". Ja woziłem ludzi w wózku z supermarketu ( znalazłem na polu, nie ukradł). Koleżanka plotła i sprzedawała wianki z kwiatów. Jest miliard możliwości, tylko trzeba chcieć.
 
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Przecież nie musi być pasożytem. Na PW idzie bardzo łatwo uzbierać kasę. Kumpel chodził z flamastrem i rysował tatuaże " jak z więźnia". Ja woziłem ludzi w wózku z supermarketu ( znalazłem na polu, nie ukradł). Koleżanka plotła i sprzedawała wianki z kwiatów. Jest miliard możliwości, tylko trzeba chcieć.


Ja nie zniechęcam, sam mogę kolegę wziąć do nas i dać namiot, postawić jakieś tam piwko i normalnie przeżyć Woodstock wspólnie, tylko akurat co do kasy to raczej będę miał tyle ile dla siebie i dziewczyny, bo w tym roku płacę za nas oboje.

A tak co do tego - poważnie da się zarobić choćby na jakiegoś czteropaka czy obiad z takich rzeczy? Ja zazwyczaj widziałem jakieś grosze u ludzi, raz jeden dwie bardzo ładne dziewczyny chodziły i zbierały na koszulkę dla ich przyjaciółki, która nie mogła przyjechać i sam dołożyłem, wtedy widziałem, że z ponad pięć dyszek uzbierały. :)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

To zależy jaki masz pomysł.
Znajomy robił strój Darth Maula i miał tabliczkę "Zbieram na odbudowę Gwiazdy Śmierci" to ze 100 dziennie wleciała, z tego co słyszałam.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Ja na wożeniu w wózku zarabiałem 100-150 dziennie, kolega od "tatuaży" w przeciągu 4h uzbierał na kratę piwa, koleżanka od wianków uzbierała ok 100zł. O ile pomysł jest oryginalny, albo chociaż użyteczny, to spokojnie można zarobić sporo kasy. Ja rzucam tylko takim, którzy mnie czymś zaskoczą, a że to będzie mój 15 Woodstock to nie jest to proste :P
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

A ciekawe ile zarobili ci od antycznego posągu...
 
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
A ciekawe ile zarobili ci od antycznego posągu...


Ma ktoś jakiś link z YouTube, żeby to zobaczyć?
Wszyscy o tym piszą, a jakoś sobie nie przypominam teraz tego i chciałbym zobaczyć..
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

 
 
 
Ryba2747  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 40
Skąd: Kępno
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Spokojnie nie bede sepil. Co nie co biore ze soba w walizke, 20 w kieszeni bede mial, z paroma osobami znajomymi sie spotkam tu cos ktos da. Wiec jest z czego trzezwiiec a na twoim utrzymaniu nie bede :D jestem mlody, duzo mi nie potrzeba.
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Ryba2747 napisał/a:
Spokojnie nie bede sepil. Co nie co biore ze soba w walizke, 20 w kieszeni bede mial, z paroma osobami znajomymi sie spotkam tu cos ktos da. Wiec jest z czego trzezwiiec a na twoim utrzymaniu nie bede :D jestem mlody, duzo mi nie potrzeba.


Ja tylko dwa lata starszy, a co do sępienia to daj spokój. :)
Może źle zabrzmiałem, ale chodziło mi o to, że warto mieć kasę i napić się za swoje, bo pijesz co chcesz i ile chcesz. :D Ja rok temu pojechałem z dwoma kolegami - jeden wziął 300zł, ja miałem 200zł, a drugi 3 dychy. :D Wyszło na to, że po drugim dniu nie mieliśmy ani grosza i trochę ciężko było. :(
 
 
Ryba2747  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 40
Skąd: Kępno
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Spokojnie :) zgonowac nie trzeba. Na chillu z dystansem. Jade dla muzyki ktora jest moja wybranka sercowa i nigdy nieopuscila :) dlatego mimo braku w uj hajsu, braku namiotu jade bo jade dla niej, dla zabawy i klimatu. Ciesze sie ze mam na pociag, dojade - starczy. Co bedzie to bedzie, gdzie bede spal mniejsza.
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Ryba2747 napisał/a:
Spokojnie :) zgonowac nie trzeba. Na chillu z dystansem. Jade dla muzyki ktora jest moja wybranka sercowa i nigdy nieopuscila :) dlatego mimo braku w uj hajsu, braku namiotu jade bo jade dla niej, dla zabawy i klimatu. Ciesze sie ze mam na pociag, dojade - starczy. Co bedzie to bedzie, gdzie bede spal mniejsza.


Powyżej 16 lat można wziąć kredytówkę, więc wrócić wrócisz. :D
Obczaj PW, napisałem ci tam moje gg, więc wal jak coś. :)
 
 
Ryba2747  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 40
Skąd: Kępno
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Jebac kredyty xd
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Sob 19 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
a że to będzie mój 15 Woodstock to nie jest to proste :P


A myslalem ze w zeszlym roku byles na 15-tym. Tak bynajmniej na weteranach twierdziles
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 19 Lip, 2014   

Bo tak mi się zdawało, ale ostatnio podzwoniłem po znajomych, bo nie byłem pewny i się okazało, że strasznie kłamałem, bo nie w 1998, a w 1999 był mój pierwszy Woodstock. Pamięć dobra, ale krótka i wyszło jak wyszło. Będę musiał sporo sprostowań pisać z tego powodu :/
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 19 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Bo tak mi się zdawało, ale ostatnio podzwoniłem po znajomych, bo nie byłem pewny i się okazało, że strasznie kłamałem, bo nie w 1998, a w 1999 był mój pierwszy Woodstock. Pamięć dobra, ale krótka i wyszło jak wyszło. Będę musiał sporo sprostowań pisać z tego powodu :/

Czepiacie się szczegółów! Był tyle razy, że nie pamięta dokładnie ile:D TO JEST WARTE SZACUNKU!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga