Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Z Żor
Autor Wiadomość
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   Z Żor

Hej Wam!
Może trochę pytanie głupie, ale jednak muszę (jestem choleryczką, strasznie się wkurzam i niepokoję). Czy macie jakieś inne wiadomości na temat pociągu z Żor do Kostrzyna dnia 29 (wtorek) lipca? Pytam, bo póki co znalazłam informację na temat godziny bodajże 18.41. Mi konkretnie zależy na godzinach PO 16:00 (cholerna praca i takie tam). Ta 18:41 jest ok, tylko w Kostrzynie będziemy ok 5 rano. Zawsze jeżdżą autobusy z miejsca za piątkę zabierające bezpośrednio na Uctock, ale czy to nie będzie zbyt wcześnie?
No i czy ktoś jeszcze będzie się wybierał o tej 18:41 z Żor, żebym w razie czego miała jak podążać niczym szczeniaczek do miejsca postojów busików? (O ile będą o 5 rano jeździć, rzecz >cholera< jasna.)


Dziękuję za odpowiedzi! :) (o ile rzecz cholera jasna, jakieś będą! :D)
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

ja jechalam nim w zeszlym roku i nikt nie patrzal nawet na busiki tylko caaaly pociag cisnal z buta na pole. a to ze 5 rano to uwierz nic istotnego...
 
 
 
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

Rozumiem, czyli 18:41 to pewna godzina :) Bo jakoś od 2 godzin próbuję czegoś poszukać i nic. Te strony są jakieś dzikie :p Mam nadzieję, że będzie jechało wtedy też multum osób.

Trochę obawiam się powrotu, bo w poniedziałek muszę wracać do pracy, a pociąg niby jest w niedzielę o 6:00. Nie wiem, o której się będę musiała zebrac, żeby na stacji być o 5 :P
Do tego jeszcze może się okazać tak samo jak dwa lata temu, że w połowie pusty pociąg pojechał sobie nam przed nosem... Trzeba było czekać 2 h na nastepny, w Katowicach byliśmy po 22...
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

o majne borze to za busik juz 5 kasujo?
za moich czasow to sie 2 placilo.......

no i zgadzam sie z kolezanka - na woodstock sie raczej cisnie z buta bo to tradycja i tak byc musi, bez tego woodstock sie nie liczy a busa uzywa sie tylko jak sie z biedry tacha 10 palet piwa. Rzeklam
 
 
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

W sumie to mogę się mylić, mi się wydaje, że dwa lata temu mnie piątkę skasowali. Nie wiem jak rok temu, bo nie byłam, aczkolwiek dwa lata temu... To Bozieńku Święty, kto by to pamiętał (a w szczególności ja!), haha :D

Więc albo mi się coś pokręciło, albo panowie z nas centralnie, bez skrupułów i po chamsku obdarli!

A długo się tam idzie z buta?
Godzinę?
Jezu, jestem taka leniwa... :<
Ale co tam! :D
Jak to mawiał mój kumpel: "Mam wyje... WOODSTOCK!" :D
 
 
bambo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 21
Skąd: Roczyny
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

rok temu jechałem tym pociągiem w poniedziałek i mielismy koło 3h opóźnienia na pole dojechaliśmy busami były podstawione i czekały na nas. Wydaje mi się że bilet kosztował 2 zl ale pewien tego nie jestem ;)
 
 
JadymyNaWooda  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 21
Skąd: Okolice Katowic
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

Mi się zdaję, ze 3zl za busa.

a na pole nie jest wcale tak daleko 20-30 min z buta, zależy kto jakie tempo ma ;d
 
 
 
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

czyli będę szła wieczność D ;
Leniwa buła.

Dzięki za info!
A orientujecie się może co z powrotnymi?
Tak, wiem. Jestem starą krową, a potrzebuję guarda co bym nie za rękę trzymał.
Wyczytałam, że powrót m.in o 6:00. Ale żeby się nie okazało jak ostatnio, że i tak wpakuję się w inny, bo mój prawowity sobie pojechał... Co ile jeżdzą pociągi? Co 3 h?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga