Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamperem na Woodstock?
Autor Wiadomość
Derplord  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: tak
  Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   Kamperem na Woodstock?

Witam,

Razem ze znajomymi wpadliśmy na pomysł wyjazdu kamperem na woodstock. Jednak pojawił się problem gdzie postawić tego dużego kloca. TOI CAMP ma ciekawą ofertę, ale po przeliczeniu cen, nie jesteśmy zainteresowani. Chodzi nam o to, żeby w miarę bezpiecznie zostawić kampera i mieć później możliwość noclegu w nim. Nie zależy nam na podłączeniu do prądu/wody. Z tego co czytałem, żeby wjechać na teren pola namiotowego trzeba przyjechać wcześniej. I tutaj chciałem się zapytać jakie mamy alternatywy?

Z góry dziękuję za udzielone wskazówki.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Do poniedziałku/wtorku spokojnie sobie możecie wjechać na pole, stanąć gdzie wam się tylko spodoba i... to tyle :D
Im wcześniej, tym więcej miejsc do wyboru, bezpiecznie jest chyba wszędzie tak samo ;)
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

No wydaje mi się, że im bardziej w centrum pola, tym bezpieczniej. Jakbym ja jechał kamperem, to bym go zaparkował na obrzeżu jakiegoś lasku, żeby na słońcu cały dzień nie stał. Mobilnej sauny raczej nikt nie chce :-P .
 
 
 
xolissss  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: ZG
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

ja jeżdżę busem i parkujemy od 2 lat tak miedzy kryszna a pasażem, czyli jak zostało to nazwane w centrum i rzeczywiście jest dość bezpiecznie, nawet nikomu nie przychodzi do głowy maziać jak się zbierze kurz co jest dość powszechnie praktykowane na samochodach zaparkowanych gdzieś przy samych drogach. Niedaleko tez od nas, jak dobrze pamiętam stal kamper i się trzymał fajnie, wiec polecam to miejsce ;) może i jest środek patelni ale my narzuciliśmy plandekę aż na dach i od góry odciągami przypięliśmy, wiec generalnie rożne pomysły są i rozwiązania :D

I tak może podrzucę fotkę, bo ludzie zawsze się pytają jak to wygląda do kiedy można wjeżdżać samochodem. Zdjęcia robione w niedziele na wieczór, taki stan mniej więcej utrzymywał się do kolejnego dnia i poooowoli obok parkowały jakieś samochody natomiast we wtorek od nocy do samego rana to po prostu sznurek aut i w sekundę wszystko sie zapełniło :) Podsumowując: proponuje najpóźniej wyjechać w poniedziałek

http://zapodaj.net/01fc372580f62.jpg.html
http://zapodaj.net/e0fe1d3ed9e86.jpg.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group