Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock Łódź
Autor Wiadomość
Pepsi_Lee  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014   Woodstock Łódź

Hej, jakbyście nie mieli z kim jechać z Łodzi i okolic to dajcie znać na priv, przydałoby się zebrać ekipę na wyjazd, który trwałby najlepiej kilka dni. Piszcie śmiało. Pozdrock.
 
 
 
Cycek  
Forumowy prawiczek
Suck - Season of the Witch (1970)

Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

Wyjezdzamy w piatek 25 lipca popoludniu z ldz kaliskiej w 3os kto ma zajawke zapraszamy mile widziany instruent pzdr
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

Siemaneczko:) W tym roku wędruje samotnie. Chętnie poznam jakąś fajną ekipę z Łodzi z które przebaluje całą jazdę na woodstock a może i na polu namiotowym. Ogólnie nie jestem osobą ograniczoną w kontakty. Lubie nawiązywać nowe znajomości. W tym roku sam z przyczyn prywantych. Czuję że nikt się nie skusi. Ale jeśli jest ktoś chętny by porozmawiać w pociągu o różnych sprawach ciekawych, wypić co nie co.. Albo coś to zapraszam. Planuje wyjechać z Kaliskiej o 10.10 do Poznania Głównego Regio. A później pociągiem specjalnym:) Chętne osoby zapraszam do pisania priv.:) Zaznaczę tylko że jestem bardzo rozmowny i mam specyficzne poczucie humoru.:) Ale jak coś piszcie.:)
PS. Mam dodatkowo dwa namioty jakby co;) 4 i 8;) ;))
 
 
kouzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Siemano . Mam zamiar w tym roku się wybrać na mojego pierwszego wooda . Niestety jadę samemu ;/ I tu pytanie czy ktoś moze jest w takiej samej sytuacji , mozna by sie wybrać razem :) Interesują mnie dni 29 lub 30 .

Jak coś pisać na PW
 
 
 
Hellcat  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Szukam transportu z Łodzi i z powrotem, dorzucę się do paliwa. Może być także życzliwa dusza chętna do wspólnego autostopowania ;). Piszcie śmiało!
 
 
kouzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Ozorków
Wysłany: Nie 20 Lip, 2014   

No , ale kto tam z Łodzi , dawać znać :D
 
 
 
Olga
Gość
  Wysłany: Nie 20 Lip, 2014   

Hej, wybieram się w tym roku po raz pierwszy i mam do Was pytanie odnośnie tych pociągów dodatkowych (od nas "Amelinium" bodajże :D ). Jak one kursują, skąd i jakie są ich ceny... Generalnie chciałabym dotrzeć tam jakkolwiek, wyjeżdżając 29ego lub 30ego. Może ktoś chętny do zebrania się jakąś ekipą i wspólnego podróżowania? ;>
 
 
Jamedris  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Olga - i inni :) - zapraszam do grupy "Woodstockowicze z Łodzi" którą można znaleźć na FB. Każda nowa mordeczka jest mile widziana. Zamierzamy (w większości) jechać 30.07 o 6:17.

Link do grupy - https://www.facebook.com/groups/1438651506402166/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group