Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa lokalizacja Malej Sceny?
Autor Wiadomość
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   Nowa lokalizacja Malej Sceny?

Siema, dowiedzialem sie ostatnio ze Mala Scena ma byc w innym miejscu.. Podobno na dole, slyszal ktos o tym? Bo mi znajomi mowia ze Owsiak mowil o tym na audycji Sie Kreci.

Jak dla mnie to Krishna powinna miec lepsze miejsce i wiecej tego miejsca bo niestety na koncertach jest straszny scisk i sie nie da przejsc... Moze wlasnie Krishna bedzie na starym miejscu Malej Sceny, a Mala na miejscu Krishny?

Pozdro!
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   Re: Nowa lokalizacja Malej Sceny?

FreaK napisał/a:
Siema, dowiedzialem sie ostatnio ze Mala Scena ma byc w innym miejscu.. Podobno na dole, slyszal ktos o tym? Bo mi znajomi mowia ze Owsiak mowil o tym na audycji Sie Kreci.

Jak dla mnie to Krishna powinna miec lepsze miejsce i wiecej tego miejsca bo niestety na koncertach jest straszny scisk i sie nie da przejsc... Moze wlasnie Krishna bedzie na starym miejscu Malej Sceny, a Mala na miejscu Krishny?

Pozdro!


Kryszna to moim zdaniem niech jest gdzie jest, ewentualnie większy namiot niech sobie zrobią, ale za dużo miejsca niech nie biorą. Poza tym nie wyobrażam sobie żeby ten wóz od kryszny miał jechać z tej góry i po piachu, to mogłoby się źle skończyć. Na miejscu dawnej sceny folkowej ma być po prostu powiększone ASP
 
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

A no w sumie o tym nie pomyslalem ze moze byc ciezko z tym wozem Krishny :D Wiec lepiej niech zostana w tym miesjcu co sa.. To wiec gdzie ma byc Folkowa? Bo juz nie ogarniam...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Chyba tam gdzie Jezusy i teraz to już w sumie nie jest folkowa. Sam nie wiem gdzie by było lepiej - te koncerty na górce miały niesamowity klimat.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Mała scena ma być tam gdzie w 2009 roku, czyli w okolicach jezusów/boiska/strongmanów/krów/itakdalej. A te wszystkie boiska/strongmany/krowy/lubuskie i inne ciekawe lub mniej ciekawe rzeczy mają być na wzgórzu ASP. Moim zdaniem to jest całkiem okej, wprowadzi to trochę porządku, wszelkie aktywności sportowo- kulturalne będą na górze, a muzyka na dole. Co do Kryszny to mogliby wywalić ten namiot i postawić normalną scenę, bo czasami tam nie da się oddychać. Wiadomo, cień jest spoko, więc niech przykryją ten "dziedziniec" wokół którego są namioty i żarcie. A Wielki Siusiak może parkować za sceną wtedy.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Czyli zasadniczo, zamieniamy Boisko+StrongManów na rzecz Małej Sceny. Ciekawa jestem, czy wtedy Playa też przeniosą na górkę... I jak będzie z nagłośnieniem, bo niezbyt pamiętam małą scenę w 2009.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Nie byłem na Woodstocku w czasach, kiedy mała scena była na dole, ale wydaje mi się, że to będzie zmiana na lepsze. Bo wdrapywanie się na górę, w upale 50C, po 5 dniach ostrego picia, już kilka razy mnie odciągnęło od przejścia się na Małą Scenę. A tak to będzie tam można zajrzeć idąc gdzieś i może trafić na coś ciekawego.
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Mnie jakoś nie widzi się mała scena w miejscu boiska. Hałas z dużej może wszystko zagłuszać. W lesie obok boiska dość mocno dużą scenę słychać.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 07 Maj, 2014   

http://www.gazetalubuska....OCK%2F140509636 tutaj Juras Owsiakas mówi, że Mała Scena będzie tam gdzie Lidl, a Lidl się trochę przesunie. I ogólnie o kilku jeszcze zmianach, ale to nie temat na nie :P
 
 
benek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 25
Skąd: krk
Wysłany: Pią 09 Maj, 2014   

Dla mnie decyzja o przeniesieniu sceny na plus, dzięki temu będzie "bardziej dostępna" - będzie można o nią zahaczyć w drodze do/z kranów/wioski piwnej :)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

My się cieszymy, bo mamy blisko do tej miejscówy, więc w czasie koncertów będzie zagłuszać pewne... hałasy xD
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

Dla mnie plus. Moze sie w koncu wybiore. Zwlaszcza ze od kiedy jest nietylko folkowa, to cos ciekawego dla siebie moge tam znalec, a tak pod gorke bylo nie po drodze.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

Ja się cieszę, że Mała Scena wraca tam gdzie kiedyś. Jak poprzednicy zauważyli słusznie - jest w tym miejscu po prostu bardziej dostępna. Więcej miejsca dla ASP też nie będzie złym pomysłem.
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Nie 11 Maj, 2014   

Jednak mała scena na górce miała swój klimat.
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Nie 11 Maj, 2014   

MLS napisał/a:
Jednak mała scena na górce miała swój klimat.


Fakt. Klimat był. Decyzja Jurasa to takie przesuwanie makiety na planie, tam gdzie będzie "optymalnie". A Juras nigdy słuchał żadnego koncertu na małej scenie więc na pytanie o klimat przetarłby tylko okulary

Nie wiem jaki klimat będzie miała nowa lokalizacja. Ponarzekać warto ale i wybrać się warto, może nie będzie tak źle?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 12 Maj, 2014   

To nie jest nowa miejscówa, to jest praktycznie stara (różnica jest 200 metrów około).
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014   

Dla niektórych jest stara ( np. dla mnie ) dla niektórych nowa. Mimo wszystko uważam, że na górce byłoby lepiej.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014   

Na górę dotarłam raz, było gorąco i ciężko mi się szło. Szczególnie, że byłam już na polu od paru dni, więc organizm był troszkę zmęczony ;) Zdecydowanie opcja ze sceną na dole bardziej mi odpowiada. W razie opadów nie będzie tam aż tak wielkiego błocka jak na górce (do tej pory nie wiem w jaki sposób zeszłam stamtąd nie zjeżdżając na zabłoconym tyłku ;) ).
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014   

byłem w tamtym roku na hope i scena jakoś tak śmiesznie stała, że tuż przed barierkami była taka dziura, że miałem wrażenie, że klęczę pod sceną, a teren był taki nierówny, że bałem się w ogóle poskoczyć, żeby się nie połamać. W 2009 była tak fajnie ustawiona, że tworzył się taki biwakowy klimat przed nią :)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 19 Maj, 2014   

mała scena na dole to jest najlepszy pomysł na jaki wpadł Juras od dłużego czasu. już to mówiłem? trudno - powtórzę
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 19 Maj, 2014   

stara nowa lokalizacja jest dużo lepsza :) bo komu się chce dymać pod tą górkę ? :) to trochę jak droga za karę :D tak to przynajmniej wpadnę na jakiś koncert na małej scenie bo na górce zawsze mnie omijały.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group