Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
powroty?
Autor Wiadomość
sourgirl  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 36
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   powroty?

jakieś skojarzenia na ten temat poza: "KTO WYMYŚLIŁ TAK MAŁĄ ILOŚĆ POCIĄGÓW I TO NA DODATEK NIE PIĘTROWYCH?!! "
Jak pewnie większość z Was, ledwo co weszłam do 3-go z kolei pociagu, który jechał w stronę mojego domu. :)
 
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Co do pociągów... jak pkp na następny rok nie wypuści więcej pociągów z katowic i do katowic to poprostu nie skorzystam z ich usług...pojadę na stopa... pociągi tragediaaaaaaaaaaaaaa. PKP WSTYDŹCIE SIĘ
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Zawsze jest masakra :) Dla mnie nic nowego.
 
 
 
borek_89  
Stara Gwardia

Wiek: 34
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Do Szcz bylo wporzo ;-) Z Jumbem na podlodze cala droge spalismy :lol:
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Do Gdyni przez Szczecinek itp był porażką. Do Lęborka dojechaliśmy około 16:35, planowany odjazd pociągu z tej stacji miał być o 18:04, w efekcie chyba 90% pociągu zaoszczędziła tę godzinę i pojechała najbliższą SKM-ką do Gdyni/Sopotu/Gdańska.
Do tego pociąg jechał strasznie wolno, co chwilę jakieś niezaplanowane przystanki, na stacjach na których nikt nie wsiadał ani nie wysiadał, a 20 min przynajmniej stał na niektórych stacjach.
 
 
 
Amy Haber  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 43
Skąd: Piła(Silent Hill)
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

To jak ja wczoraj wracałam do siebie to po prostu była masakra,jacyś kolesie palili fajki w przedziale dla niepalących przez co mi się zrobiło niedobrze a potem w pociągu z Krzyża do Piły już było lepiej choć i tak od niektórych było czuć alkohol.
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Pociągi to była masakra, w przyszłym roku będę starała się jechać samochodem. Fakt faktem w poćiągu niby najlepsza biba, ale mnie ominęła przez jakiegoś gnoja który mi palec przytrzasnął drzwiami do łazienki i musiałam pzeciwbólowe tabletki jeść -_______-. W drugą stronę już trochę lepiej, ale nasi faceci tylko stali, spowrotem nie było źe, tylko na dworcu w Kostrzynie lludzie się na nas rzucili i prawie połamai bo staliśmy pod wejściem praktycznie. Zawsze to tak wyglądao tragicznie?
 
 
 
Mateoeo  
Forumowy prawiczek
Kocham Siebie


Wiek: 29
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Mrągowo
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

NO dobrze jakby cos z tym zrobili... ja sie sila wepchnalem i mialem miejsce siedzace :P u mnie pociag byl pietrowy ale itak miejsc bylo malutko
 
 
 
Kita  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 19
Skąd: okolice Kato
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

ee.., dajcie spokój, zawsze masz nowe doświadczenie. Wczoraj było tego typu, że z 18 innymi osobami (czyli w sumie 19 ludzi) oraz bagażami od wszystkich staliśmy i siedzieliśmy w tym 'przedziale', co są drzwi.
Mimo wszystko te 9h wspominam pozytywnie!
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

oj tam oj tam! co roku jest tak samo, a Wy narzekacie;] mi się udało wyhaczyć miejsce nawet, jakaż była moja radość z tego powodu.. mi z całego powrotu najbardziej podobała się akcja "przebierz się na dworcu z mokrych ciuchów" - i *ooy, że ludzie chodzili.. przynajmniej nie zmarzłam .. no dobra, aż tak nie zmarzłam;]
 
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

ja na szczęście miałam tylko trochę mokre ale i tak zmarzłam. a w pociągu praktycznie całą drogę spałam. albo grałyśmy w państwa miasta XD.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

powrot to tragedia byla. jeszcze z kumplem sie zajebalismy i poszlismy na hot doga do baru. w miedzyczasie pociag podjechal. na szczescie inny kumpel zajal nam chociaz kawalek miejsca na podłodze. ale trzeba bylo sie najpierw przebic przez tłum. ale za to w Krzyzu zwolnilo sie na tyle miejsca ze moglem nawet sie połozyc :-D
 
 
anez30003  
Forumowy prawiczek
xD

Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Koło
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

pociągi przetłoczone ale ja miałam szczęście:P Z lewych źródeł dowiedziałam się, ze pociąg powrotny to pozn będzie podstawiony już 1.5 h wcześniej:P I podczas gdy wszyscy siedzieli na pkp ja już 1.5 h wcześniej wsiadłam sobie do pociągu i zajełam miejsce siedziące! i o;) i nawet się wyspałam przez ten czas!;P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

szczesciara... :-)
 
 
BRO  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 49
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

ja wracalem do szczecina w niedziele o 6.22 i byly cale wolne przedzialy, ciekawe czemuuu.... XD
 
 
kaziolek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

wracałam do domu pociągiem 2.30 i nie było by źle gdyby nie to że jakiś gościu jak wchodziłam do pociągu szarpnął mnie za plecak i walnął o drzwi :roll:
 
 
Krakus  
Forumowy prawiczek
MIELONE K***A =)


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Do Kostrzyna był loooz to muszę przyznać lecz właśnie w drugą stronę był znacznie większy ścisk. Kilka godz przespałem na podłodze i szczerze było mi wygodniej ponieważ od tych siedzeń o mało tyłek mi nie odpadł. A tak to mogłem się PRAWIĘ wyciągnąć glany posłużyły za poduszkę i heya banana lecimy. Wszystko da się przeżyć
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

ja wracałam tym o 10:30 w strone wa-wy przyszłam na dworzec o 10:00 pociąg już stał, spokojnie znalazłam miejsce siedzące, dwie osoby chyba siedziały w przejściu potem i może z 5 przy drzwiach.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Pojechałem wcześniej bo musiałem rano do pracy iść ale tego samego dnia, wieczorem wracałem znowu do domu bo musiałem być dziś rano w pośredniaku (dzięki borek za ogarnięcie sprawy). I tak się trafiło że wracali jeszcze ludzie z woodstocku w poniedziałek wieczorem w moje strony :D Także miałem przedłużenie woodstocku :) jakby ktoś mnie zapytał o fajkę ja ja wracałem to bym zjadł ale że zrobiło mi się ich szkoda bo byli cali mokrzy to sam im dałem te fajki :) W sumie może dlatego że ja sam kiedyś tak dostałem w 2007 roku :) Generalnie to co do mojego pociągu to mieliśmy z Borkiem i miss von przedział służbowy dla siebie w osobówce :D i było fajnie bo można było spać, ale jak jebnęło z nieba piorunami to się pobudziliśmy :D
 
 
 
golonski  
Forumowy prawiczek
Ochlej


Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Rz-ów
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Pociąg do Rzeszowa o 5.30 rox :D
 
 
 
juvego1988  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 34
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Heh, powrót do Gdyni planowałem w poniedziałek o godzinie 4:09 i dlatego też wcale nie spałem. Niestety było tyle ludzi, że sie część osób nie zmieściła (w tym ja)... :-(
trzeba było czekać do godziny 7:55 i jechać dłuższą trasą. Tym razem wszyscy sie zmieścili ale tłok był również okropny... :-/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group