Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rage Against The Machine

Czy chciałbyś zobaczyć ich na Woodstocku?
tak
97%
 97%  [ 33 ]
nie
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
kinnie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 27 Wrz, 2013   Rage Against The Machine

Prawdopodobnie każdy z was o nich słyszał i/lub lubi zespół. Od zawsze ten sam skład, Zack De La Rocha, Brad Wilk, Tom Morello i Tim Commerfold. Znani z tekstów o polityce i idealnej mieszance rapu i rocka/metalu.
Wydaję mi się że idealnie pasowaliby na nasz Woodstock. Mam nadzieję że nie jestem jedyną osobą która jest w stanie wyobrazić ich sobie na dużej scenie?

Do poczytania:
http://en.wikipedia.org/w...nst_the_Machine
http://www.ratm.republika.pl

Do posłuchania:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=8de2W3rtZsA[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=CWSLfHBcpHk[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=et2914h1E98[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=M0PW873qcPg[/video]
 
 
Hipo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Kobiór/Tychy
Wysłany: Sob 28 Wrz, 2013   

Podobno już kilka lat temu były prowadzone z Nimi rozmowy i zażyczyli sobie 1000000$ za koncert.
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob 28 Wrz, 2013   

Jak najbardziej za :)
Dobrą muzykę robią :D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 28 Wrz, 2013   

Hipo napisał/a:
i zażyczyli sobie 1000000$ za koncert.


<szok>

aż mi się wierzyć nie chce..ale jeżeli prawda to na pewno i Jurek nie ściągnie :P
 
 
 
kinnie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: Sob 28 Wrz, 2013   

Hipo napisał/a:
Podobno już kilka lat temu były prowadzone z Nimi rozmowy i zażyczyli sobie 1000000$ za koncert.


to jakieś potwierdzone informacje czy raczej plotka?
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 30 Wrz, 2013   

Skąd u was to oburzenie? :] Takie są niestety dzisiaj stawki.. Tyle za koncert to biorą nawet mniej znani od nich Soundgarden czy Kanye West : http://www.alternativenation.net/?p=10002 .. Nie mówiąc już o najdroższych: U2, Metallice czy The Rolling Stones, którzy zgarniają po ok 3 miliony $ za występ ;] (chociaż zdarza im się zarabiać znacznie więcej, przykładowo obecny rekord to .. ponad 32 mln$ za 3(!) koncerty U2 w Brazylii http://www.billboard.com/...ecord-in-brazil )
Przypominam, że obecny budżet Woodstocku to 8 mln zł, czyli nieco ponad 2,5 mln $ .. z czego pewnie same koszta organizacyjne pochłaniają już z 2-3 mln złotych.
 
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 30 Wrz, 2013   

to jest zapewne taka sytuacja o jakiej Jurek mowil ostatnio gdzies na blogu swoim, tzn cala menedzerka rzuca standartowa cene powiedzmy... a sam zepsol nie ma pojecia o propozycji. niestety menedzerowie niszcza nie tylko pilkarzy jak widac ale tez muzykow :P rzada pieniadza...
Oni, Kanye West a juz takie gwiazdy jak U2 jednak nie sa w zasiegu budzetu Woodstockowego :P niestety
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 01 Paź, 2013   

essien15 napisał/a:

Oni, Kanye West a juz takie gwiazdy jak U2 jednak nie sa w zasiegu budzetu Woodstockowego :P niestety


Niestety lub "stety". Przesadna liczba widzów/słuchaczy ściągnięta na PW przez w/w gwiazdy mogłaby okazać się dla całej imprezy zabójcza.
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

Niestety lub "stety". Przesadna liczba widzów/słuchaczy ściągnięta na PW przez w/w gwiazdy mogłaby okazać się dla całej imprezy zabójcza.[/quote]
Niestety z powodu atrakcyjnosci powiedzy a stety z powodu m.in. bezpieczenstwa no i z troski o magazyny Carlsberga :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013   

Ja nie wiem o co Wy piejecie... Co to każdy zespół ma obowiązek obniżyć swoje standardy płacowe z okazji zaproszenia na Przystanek Woodstock?
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Ja nie wiem o co Wy piejecie... Co to każdy zespół ma obowiązek obniżyć swoje standardy płacowe z okazji zaproszenia na Przystanek Woodstock?


tak wlasnie! jezeli nie sa w stanie pojac idei wooda to niech pala wroty! ja tam takich nie chce chocby nie wiem jacy byli zajebisci
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Ja nie wiem o co Wy piejecie... Co to każdy zespół ma obowiązek obniżyć swoje standardy płacowe z okazji zaproszenia na Przystanek Woodstock?

Nie o to chodzi :P Może tak zrobił Damian Marley i dał dupy na koncercie wg mnie wiec nikt tego nie chce:P ktory zepsol czuje klimat i wie o co chodzi to pasuje do woodstocku i pewnie obnizy troche swoja gaze, a kto nie czuje to niech nie rpzyjezdza i na pewno nie dostanie wielkiej kasy :P
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 04 Paź, 2013   

Nie, nie o to chodzi. Chodzi o konsekwencję. Zagrają taniej na Woodstocku, to potem (chociaż niby to jest tajemnicą poliszynela, ale i tak się inni dowiedzą) na innym festiwalu niekoniecznie będą im chcieli dać normalną stawkę (bo w Polsce dało się taniej). Poza tym Woodstock jest wyjątkowym miejscem, ale dla nas, ew. dla polskich zespołów i dla niektórych zagranicznych, które JUŻ WYSTĄPIŁY. Oczekiwanie od kapeli tego formatu, że "poczują klimat" Woodstocku nawet jeszcze nie występując na nim jest po prostu śmieszne.
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Pon 03 Lut, 2014   

Co do kasy. Każdy zespół krzyczy sumę$$ w zależności od popularności i nic nie zmienia gdzie grają. A co do RATM to rewelacyjna propozycja <rotfl3>
kinnie masz rację nie jesteś jedyną osobą która twierdzi,
"....................... że idealnie pasowaliby na nasz Woodstock" :)) ;))
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Pon 03 Lut, 2014   

myślę, że tą propozycję można wcisnąć między bajki, Jurek będzie zapraszał artystów kalibru Protoje
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Wto 04 Lut, 2014   

BennyLBK napisał/a:
myślę, że tą propozycję można wcisnąć między bajki, Jurek będzie zapraszał artystów kalibru Protoje


naturalnie, że duża część wpisów to "prawdziwe" marzenia które niestety są mało realne do spełnienia. nie zmienia to faktu, że możemy sobie wpisać post typu RATM i debatować czy pasuje do PW czy nie. realność przyjazdu danego zespołu to już inna bajka.
 
 
kinnie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 21 Lut, 2014   

harris napisał/a:
BennyLBK napisał/a:
myślę, że tą propozycję można wcisnąć między bajki, Jurek będzie zapraszał artystów kalibru Protoje


naturalnie, że duża część wpisów to "prawdziwe" marzenia które niestety są mało realne do spełnienia. nie zmienia to faktu, że możemy sobie wpisać post typu RATM i debatować czy pasuje do PW czy nie. realność przyjazdu danego zespołu to już inna bajka.


pomarzyć zawsze można <pokazal jezyk>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group