Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mariusz Max Kolonko obraza Woodstock i WOSP
Autor Wiadomość
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   Mariusz Max Kolonko obraza Woodstock i WOSP

Zaczyna sie po 11 minucie. Moim zdaniem pokazał, że nie mówi jak jest tylko bredzi co mu wygodnie.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Gmo9PDXwXzE[/video]
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

miałbym ochotę się wypowiedzieć, ale to będzie wtedy zbyt poważna dyskusja :D
 
 
lupi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Wychodzi na to ze wszyscy daliśmy się omamić jakiemuś Owsiakowi który pod przykrywka jakiegoś tam festiwalu(i dziwnej fundacji) realizuje wielkie polityczne cele pewnie na zlecenie jakiegoś wielkiego brata. Wielka nadinterpretacja ze strony Maxa.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Widzę, że w waszych głowach pojawia się konflikt interesów :) Jeśli ślepo patrzycie na woodstock tak jak to mówi JO to powodzenia. Swoją drogą gdzie Wy tam widzicie obrażanie?
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

zdaję mi się, że nie zrozumieliście :D Po prostu Woodstock jest wykorzystywany przez polityków, skoro już większość tych co może ich wypierdolić z ciepłej posadki tam jeździ, to dlaczego nie pomachać ze sceny do publiki podczas otwarcia? dlaczego nie zgodzić się na rozmowę w ASP, by pokazać, jaki ze mnie luzak?
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Kolonko wyolbrzymia z tymi "prawdziwymi," ukrytymi celami WOŚPu i PW. Prawdą jest, że politycy na Woodsie się pojawiają tylko po to by ocieplić swój wizerunek i polepszyć "ymydż". To samo na finałach WOŚP, ale tam przynajmniej jest z tego jakiś pożytek jak dadzą na aukcje jakąś pierdółke. Dlatego jestem przeciwny obecności polityków i stronniczych dziennikarzyn na woodstocku.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Aras666 napisał/a:
zdaję mi się, że nie zrozumieliście :D Po prostu Woodstock jest wykorzystywany przez polityków, skoro już większość tych co może ich wypierdolić z ciepłej posadki tam jeździ, to dlaczego nie pomachać ze sceny do publiki podczas otwarcia? dlaczego nie zgodzić się na rozmowę w ASP, by pokazać, jaki ze mnie luzak?


Dokładnie.

Kolonko to dziennikarz i zwyczajnie pierdoli głupoty w wielu kwestiach, ale armii kuców się podoba bo jest "politycznie niepoprawny" tak jak uberbuc Cejrowski.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

śmiech. mówię jak jest
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

; D jego i tak nikt nie traktuje poważnie, taki z niego dziennikarz jak detektyw z Rutkowskiego <z jezorem>
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Ingenue napisał/a:
; D jego i tak nikt nie traktuje poważnie, taki z niego dziennikarz jak detektyw z Rutkowskiego <z jezorem>


Rutkowski mimo wszystko ma na swoim koncie pewne sukcesy i bywa bardzo skuteczny, wiec bez przesady xD
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Chyba nad swoimi słowami nie myślał zbyt długo. Dla mnie lekka paranoja, Mówię jak jest.
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Kryptonix napisał/a:
Ingenue napisał/a:
; D jego i tak nikt nie traktuje poważnie, taki z niego dziennikarz jak detektyw z Rutkowskiego <z jezorem>


Rutkowski mimo wszystko ma na swoim koncie pewne sukcesy i bywa bardzo skuteczny, wiec bez przesady xD



nie no chodzi mi o to, że nie jest detektywem tak oficjalnie. Max Kolonko też ma na swoim koncie sukcesy, ale na dzień dzisiejszy nikt nie traktuje tych panów zbyt poważnie.
 
 
silnybicu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Witam, specjalnie zrobiłem konto aby napisać.

Tak dla siebie sprawdzcie ile wychodzi dokłanie org wooda, ile Owsiak i z czego deklaruje ze idzie na przystanek. Kto na tym zarabia?:} poczytajcie, pomyślcie,

Kto z gastronomi kaskę ciągnie:] , dam tutaj podpowiedz żona Owsiaka, i w ogolne Owsiak z PO nie jest "połączony". Sam lubie ta impreze jak bardzo wielu bo można tam robić rzeczy których w siebie w miescie byś nie mogł zrobić itp, czujesz sie wolny, lecz co jest za tym wszystkim, jakie są prawdziwe cele, kto na tym zarabia w c*** :} to już każdy musi sobie sam poszukać i "zrozumieć".

Z tego co czytam XX lat temu byl prawdziwy wood, a teraz to po prostu gówno,sam bylem 3 razy na woodzie,lecz z każdego coraz więcej "rozumiem".

Pozdrawiam i ciekawe czy posta usuną :}
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Zalogowałem się,by być trollem. Myślę i wymyślam. Nie sprawdzam rozliczeń. Moja wyobraźnia wie lepiej,niż fakty i księgowość. Pozdrawiam, silnybicu
 
 
silnybicu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Tak być trollem :}, wiecej już pisać tu nie będe bo nie ma sensu, własnie trochę przeczytałem na temat,co ile i gdzie idzie :} kto jest właścicielem rożnych firm, itp.

Może ktoś dzieki tym 2 postom moim przeczyta co nie co, albo sie troche zastanowi, wiecej i tak "nie wskóram".

Pozdrawiam
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

silnybicu napisał/a:
Tak być trollem :}, wiecej już pisać tu nie będe bo nie ma sensu, własnie trochę przeczytałem na temat,co ile i gdzie idzie :} kto jest właścicielem rożnych firm, itp.

Może ktoś dzieki tym 2 postom moim przeczyta co nie co, albo sie troche zastanowi, wiecej i tak "nie wskóram".

Pozdrawiam



O brzozach też poczytajcie co nieco i się zastanówcie. Kto jest właścicielem brzóz?
Nie umiem pisać poprawnie po polsku,ale umiem trochę czytać. Poczytałem, pomyślałem. Olśniło mnie, że na gastronomii zarabia firma,która sprzedaje... jedzenie! A na innych rzeczach zarabiają ludzie,którzy przy nich pracują. Narodzie zastanów się jak i ja się zastanowiłem, może dzięki mnie nastąpi przełom i zmienią się fakty najprawdziwsze.
Mówię jak jest, silnybicu
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

...w mojej grupie znajomych tez mam jednego zatwardziałego co uważa ,że Owsiak itp to tylko kasę trzepią, co mu hasło "Róbta co chceta" nie pasuje, a akcja WOŚP'u to tylko szum medialny...szkoda gadać...
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
"Poczytałem, pomyślałem. Olśniło mnie, że na gastronomii zarabia firma,która sprzedaje... jedzenie!"


Zacięcie satyryczne adminów jest rzeczą pożądaną, niemniej próba zrozumienia ośmieszanego postu - również powinna zaistnieć.

Zapewnienie gastronomii na festiwalu a ustanowienie monopolu by tylko jedna firma mogła zarabiać na dziesiątkach tysięcy ludzi to jednak mocno różne rzeczy są.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

...monopol monopolem- ale jeśli organizowałeś coś w życiu dla innych -to wiesz,że im więcej ludzi tym więcej problemów- wiec trzeba sobie ułatwiać co się da...więc ja go rozumiem..
 
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Cytat:


Zacięcie satyryczne adminów jest rzeczą pożądaną, niemniej próba zrozumienia ośmieszanego postu - również powinna zaistnieć.

Zapewnienie gastronomii na festiwalu a ustanowienie monopolu by tylko jedna firma mogła zarabiać na dziesiątkach tysięcy ludzi to jednak mocno różne rzeczy są.


Myślę, iż termin "pożądaną" powinien współistnieć z obiektywizmem, a ten, jak wiadomo oznacza olbrzymią wiedzę. Poza tym wyjaśnianie spraw w domyśle oczywistych jest tragedią. A propos- w necie można trafić na film z lądującym w lesie pasażerskim odrzutowcem. Coś, co nam się wydaje a rzeczywistość=jedyna prawda mogą być jednością, ale by postawić świadomie znak równości trzeba czasem zostawić wszystko i wyruszyć na Antypody.
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Olewnik w zeszłym roku poniosł straty na gastronomii tak zupełnie btw. Jak juz knujecie sobie spiskową teorie dziejów to zapoznajcie sie z podstawowymi faktami - ROZLICZENIAMI FINANSOWYMI. Finanse to liczby, a tam naprawde nie ma miejsca na domysły...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime