Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska forumowa
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   Wioska forumowa

Mówiłem na Woodstocku, że troszkę już nudzi mnie organizacja tej wioski forumowej uctok.com

Pomijając fakt, że pracują przy niej zawsze te same osoby w liczbie kilku to nie jest to wioska z moich marzeń.

Zatem wysłałem zapytanie do WOŚP z prośbą o oficjalne uwzględnienie naszej wioski forumowej w planie zagospodarowania pola Przystanku Woodstock.

Marzy mi się stworzenie małej sceny chociażby z drewna na której będą grać zaprzyjaźnione zespoły.

Oto treść mojego pisma:

Kod:
"
Witam,

Jestem Administratorem największego forum Woodstockowego http://uctok.com na którym udziela się wiele osób z oficjalnego forum WOŚP. O naszym istnieniu wie również Jurek Owsiak czym mieliśmy okazję z nim rozmawiać.

Od 6 lat organizujemy wioskę forumową na polu namiotowym więc pomyślałem, że można by było ten pomysł rozwinąć/usystematyzować.

Zauważyłem, że na Woodstocku są odgrodzone wioski np wioska motocyklowa.

Chciałbym zatem spytać czy istnieje możliwość abyśmy zostali oficjalnie uznani w planie zagospodarowania pola przystanku Woodstock, czy mogło by zostać dla nas wyznaczone odpowiednie miejsce i w takim wypadku na co moglibyśmy liczyć ze strony WOŚP a co musielibyśmy załatwić we własnym zakresie.

W szczególności interesuje nas ogrodzenie i prąd bo z resztą nie powinno być większych problemów.


Pozdrawiam
"
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Nigdy nie byłem razem z wioską forumową, ponieważ mam raczej stałą ekipę na wyjazd, co nie zmienia faktu że wygląda to na dość ciekawy pomysł, osobiście mógłbym nawet skołować kogoś na występ :)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Jeśli się marzy to wszystko jest do zrobienia. Tylko,że trzeba to zorganizować i mieć na to kasę, ludzi i czas. I to wszystko w sporej ilości. Wioskę moto organizuje klub, który robi również inne zloty i zameldowanie w niej jest płatne. Konkrety będą pewnie się wyjaśniać kiedy będzie wiadomo, że coś takiego jest możliwe, ale zarys chcę poznać teraz. Nic samo się nie zrobi i nikt normalny nie da ci kredytu na coś takiego bez planu.

I rozumiem,że skoro masz czas na organizację takiego przedsięwzięcia to na naprawienie sb tez się on znajdzie. Czekamy:*
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Ciekawy pomysł, tylko obawiam się, że nie będzie komu pomagać, tak jak w tym roku.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Spokojnie spokojnie. Od czegoś trzeba zacząć, najgorzej siedzieć i nic nie robić.
 
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Super sprawa xD ale jak znam zycie to sie nie zgodza bo powiedza ze zaraz wszyscy beda chcieli miec ogrodzenie itp. Ja w wiosce mowilem ze moznaby zainwestowac np. W te ogrodzenie ktore bylo za stoiskami xP i wtedy sami sie grodzimy i nikt nam nie wlazi i nie kradnie xP
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

O jak takie grodzenie ma wchodzić w grę, to już chyba nie będzie to samo. Toż to już taki mały toicamp się robi. Poza tym takie odgradzanie się, jeszcze bardziej może kusić złodzieja potencjalnego.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Ogrodzenie? takie metalowe? <szok> to może jeszcze bramka na hasło? Właśnie sobie to wyobraziłam...jak w tym miejscu co zawsze jest ogrodzona wioska a dookoła inne namioty. Jakby każdy tak swoją "wioskę" poodgradzał to ciekawe co to by był za woodstock..chociaż kto wie, może za pare lat tak właśnie będzie. Już teraz się niektórzy wściekają, że się przechodzi przez ich obóz chociaż kurde jego mać ciekawe jak mam przejść do siebie czy do znajomych, którzy nie są rozbici koło żadnej drogi, pewnie przefrunąć.


Co do pomysłu z koncertami, to jest to coś ciekawego na pewno, ale taka organizacja wymaga sporo pracy i przyjazdu wcześniej. W sumie we wiosce się nie rozbijam, więc moje zdanie się najmniej liczy, ale powodzenia :)
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

A ja tak sobie usiadłem z kolegą i doszliśmy do wniosku, że w przyszłym roku nic nie bierzemy, nic nie planujemy, wszystko ogarnie się na polu. Kiedyś zadaszenia robiło się z worków na śmieci posklejanych taśmą, albo połączonych kurtek przeciwdeszczowych. Podkopywało się ładnie i można było siedzieć. Człowiek potrafił cały dzień, albo i dwa budować i ulepszać obozowisko. Teraz mamy stelaż do NS-64 i plandeki i w 30 minut obóz stoi. Trochę szkoda :/
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

przy takim ogradzaniu miejscówka obecna raczej nie wchodziła by w gre.... tylko gdzieś bardziej z boku, jak jezusi, czy moto;)

a swoją drogą zgadzam sie z goldenem, w tym roku jedna wioska a za dwa lata będzie widać same płoty, traci sie troszkę ideologia Woodstocku

swoją drogą bez ogrodzenia, gdyby patent wypalił (bez ogrodzen) byłaby ciekawa opcja - wiadomo la wszystkich, że co roku tu sie rozbija ktoś (w sensie konkretna wioska), przygotowane już jakieś paliki odwodnienia itp.

ale z drogiej strony ciągłe rozbijanie siewiekszej ilośći ludzi w tym samym miejscu jest nudne.
my co roku rozbijamy siew innej części pola - przezywamy Woodstock z innej prespektywy:)
 
 
 
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Na swoim nazwijmy podaniu, widniejesz jako jednostka z mglistym pomysłem, zero konkretów. Powinieneś najpierw przesądować forum, zebrać podpisy oraz zorganizować sztab ludzi, w tedy byłaby to idea podparta grupą społeczną. Jeżeli nawet dostałbyś gdzieś grodzone miejsce, to na pewno nie na polu namiotowym i wątpię by dali je za friko. weź pod uwagę choćby samo zainteresowanie ludzi składką na to "nasze forum", jest bardzo niszowe i samo to jest mało optymistycznym faktem do organizowania takiego pomysłu. 3 lata temu pomagałem wam z forumową i wyszła wtedy nawet okazale, od 2 lat robiłem projekt panoramixa, także staraliśmy się być oficjalnie (Ohime udało się dostać pozwolenie na używanie, drukowanie oficjalnego loga wośp/wooda i to tyle). w przyszłym roku będę starał się zorganizować wioskę muzyczną, kowal udowodnił że da się zrobić swoją scenę i zagrać na niej. Bardzo jestem ciekawy odzewu, trzymam kciuki.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Widzę że kolejny KNP się zrobił. Mordy w kubły i nie bulgotać. Do następnego woodstocku jest w chuj czasu. Będzie bliżej będziemy myśleć. Szkoda że nigdy nie ma komu kopać dołów i drzew ścinać ale napierdalać i zaznaczyć swoją obecność w temacie to każdy chce. Jeszcze raz, mordy w dupy i nie bulgotać i niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia Ci co byli i chuja zrobili. Nawet kurwa na jebaną plandekę ciężko było zrzutę zrobić bo każdy miał to w dupie, chuj wisi - to niech wisi. Ale kurwa krytykować to każdy mądry, że za nisko że opada na środku itd. Pomysł ten co Dezu wrzuciłeś i tak nie wypali i tyle.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Jumbo napisał/a:
Pomysł ten co Dezu wrzuciłeś i tak nie wypali i tyle.


optymista ;p
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
Jumbo napisał/a:
Pomysł ten co Dezu wrzuciłeś i tak nie wypali i tyle.


optymista ;p


Lubię ludzi chodzących po ziemi ale nic mi nie stoi na przeszkodzie próbować.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Kto bogatemu zabroni?
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Powtórzyłem zapytanie bo pozostało bez odpowiedzi.

"Witam,
Jestem Administratorem największego forum Woodstockowego http://uctok.com na którym udziela się wiele osób z oficjalnego forum WOŚP. Na nasze propozycje odnośnie organizacji przystanku, zapraszanych gości, zespołów wielokrotnie reagował sam Jurek Owsiak.

Od 6 lat organizujemy wioskę forumową na polu namiotowym. Rok do roku forumowiczów, którzy chcą się z nami rozbić, przybywa i niemożliwym powoli się staje utrzymanie pola na taką ilość namiotów.

Chciałbym zatem spytać czy istnieje możliwość abyśmy zostali oficjalnie uznani w planie zagospodarowania pola przystanku Woodstock, czy mogło by zostać dla nas wyznaczone odpowiednie miejsce i w takim wypadku na co moglibyśmy liczyć ze strony WOŚP a co musielibyśmy załatwić we własnym zakresie.

W szczególności interesuje nas ogrodzenie i prąd bo z resztą nie powinno być większych problemów.
Pozdrawiam"
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

A jak zamierzasz prowadzić nabór? Bo jak się wieść rozejdzie, że np. prąd będzie, a nie daj boże i miejscówkę dostaniesz zajebistą, to się ludzie będą logować tylko po to by być w tej wiosce. Trzeba by jakieś kryteria ustalać itd. Na pewno ci się chce?? Od razu i o toiki prywatne wystosuj pismo :D
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Chce mi się.
Jakoś nie za bardzo znoszę jak nic się nie dzieje.
Wolę mieć za mało czasu niż za dużo.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Szajba, przecież nawet teraz do wioski są jako-takie zapisy i Niez (chyba) zawsze ostrzega, że ludzie, którzy nigdy nie byli w wiosce nie powinni się tam zgłaszać :P
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Nie ma zapisów,jest lista oficjalnie organizacyjna. Każdy może przyjść i się rozbić jak się dobrze zadomowi. Szczególnie jak ma koszulkę :D Ostrzeżenie dotyczy tego,że wioska jest miejscem osób poszukujących wrażeń non stop i wrażliwcy mogą być zniesmaczeni.


Dezo,jak ci się chce to i ja ponawiam pytanie,bo nie odpowiedziałeś jak to sobie wyobrażasz i jaki masz na to chociaż zarys planu. Skąd kasa,skąd ludzie do pracy,ochrona(skoro ogrodzenie i prąd) i takie tam.
Wychodząc z takim listem trzeba coś w głowie już mieć,a nie zawracać gitarę o nie wiadomo co.

I jak piszesz w naszym imieniu to kto jeszcze ten pomysł popiera i ma zamiar przy nim pracować?

...jak Prezes reagował na "nasze" propozycje,bo coś mi chyba umknęło?
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Niez napisał/a:
Skąd kasa,skąd ludzie do pracy,ochrona(skoro ogrodzenie i prąd) i takie tam.

Brak ochrony. Ochrona to my. Prąd zakoszą ? W wiadrach ? Ogrodzenia nie damy sobie zabrać przecież.
Nie uważam, że to o co proszę to jest jakaś mega wielka sztuka zorganizować. Sam dam rade jak nikt nie będzie chciał.

Niez napisał/a:
...jak Prezes reagował na "nasze" propozycje,bo coś mi chyba umknęło?

Oj tego chyba, nie muszę tłumaczyć. Jurek nas zna i czyta no i mu też donoszą i potem nasze propozycje się nagle pojawiają na Wood.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime