Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
"Pobicie" Grzegorza Miecugowa
Autor Wiadomość
Draglex  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   "Pobicie" Grzegorza Miecugowa

Witam moi drodzy!
Był ktoś obecny przy tym incydencie?
Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.
Zapraszam do dyskusji.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

http://wiadomosci.gazeta....znan#BoxWiadTxt
Tu masz wypowiedzi tego... gamonia
 
 
vonknebel  
Forumowy prawiczek
Hrabina Von Knebel

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 14
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Nie było mnie przy tym, ale wywołało u mnie szok.
Takie zagrania podsycają tylko jad, który niektóre stronnictwa w tym kraju żywią do Woodstocku i samych woodstockowiczów. Popieram w pełni oburzenie i ostre słowa ze sceny Jurka Owsiaka, bo coś takiego, czy na Woodstocku, czy poza nim - to przemoc fizyczna.
Czytając to, co jegomość wyznaję w tym wywiadzie - o matko i córko. Nie rozumiem, po co robiono w ogóle z nim wywiad, bo obawiam się, że wyrośnie na naszą Czarną Gwiazdę.
Każdy ma swoje poglądy polityczne, owszem, ale czy Woodstock nie jest robiony z myślą o tolerancji i dla pogrzebania różnic i konfliktów?

Potępiam i hejtuję oficjalnie - monstrualne nieporozumienie.
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Czy nie mogl po prostu stanac z ta tabliczka ?? Po co od razu z lapami lecial...
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Poniżej krytyki. Koleś jest fanatykiem, chciał zaistnieć, zamanifestować swoje pogłądy. Jak dla mnie zamaniwestowal swoją głupotę. To,że zamiast kulturalnej dyskusji wybrał przemoc, jest w moim mniemaniu totalnie niezrozumiałe. Widać,że brak mu argumentów. Już na Wojewódźkim zaznaczyl swoją obecność. Dobrze,że Miecugow zgłosił sprawę, mam nadzieję,że przysrają mu odpowiednią karę!
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Od początku czułem, że zaproszenie do ASP tego gagatka nic dobrego nie przyniesie. I choć z jego poglądami się nie zgadzam to jeszcze bardziej irytują mnie ślepi wyznawcy korwinizmu, tacy jak choćby pojeb, który Miecugowa zaatakował. Cała ta sytuacja żenująca.
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Przez takich debili później słyszymy że na PW dzieje się nie wiadomo co.

Inna sprawa do czego zaczyna doprowadzać te napędzanie nienawiści do dziennikarzy, mediów, które według niektórych środowisk są anty Polskie.
 
 
pierna
Gość
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Byłam, widziałam. typ siedział obok mnie cały program, zanim wyskoczył na scenę. Nie wiem jak inni, ale dla mnie to kilka sekund strasznie się rozciągneło i miałam wrażenie, że cała akcja trwała o wiele dłużej, niż w rzeczywistosci. Mam nadzieję, że dostanie za to porządną grzywnę. najgorsze jest to, że potem nas z czymś takim utożsamiają...
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

jak świat światem, to w perspektywie jednego-dwóch pokoleń sympatię tłumów zdobywali idealiści z błyskiem w oku niż - służące systemowi opasłe świnie w drogich garniturach. Więc to nawet dla was dobrze, że wasze pokolenie raczej nie miewa dzieci; za 50 lat nie będzie miał się kto za was wstydzić.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

MWzWM napisał/a:
jak świat światem, to w perspektywie jednego-dwóch pokoleń sympatię tłumów zdobywali idealiści z błyskiem w oku niż - służące systemowi opasłe świnie w drogich garniturach. Więc to nawet dla was dobrze, że wasze pokolenie raczej nie miewa dzieci; za 50 lat nie będzie miał się kto za was wstydzić.


Bycie opasłą świnią w drogim garniturze w dzisiejszych czasach jest niestety miarą sukcesu, a więc i wartości człowieka, można mieć ideały, serce, charakter, siłę w sobie, ten błysk w oku a nawet odrobinę szaleństwa, świat idzie za tymi, co mają kasę.

Abstrahując od całego zajścia, bo po wywiadach z tym gościem widać, że to wyprany umysłowo golem. On zaistnieje za to. Bo miał prosty przekaz. Pewnie zarobi na zostaniu sławnym a potem trafi do jakiegoś programu ubrany w garnitur.

Podobała się reakcja publiczności, uratowali twarz woodstockowi w tamtej chwili. I to w czasach, gdy promocja nienawiści i przemocy trwa. Wymarły gatunek ze mnie chyba.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Wymarły gatunek ze mnie chyba.


Jeśli kiedyś w wolnej chwili przeczytasz swój post ze zrozumieniem, to może pojmiesz absurd tego stwierdzenia (wiem, wiem, jest ono chwytliwe i na pewno Cię wzruszyło). Bo wygląda raczej na to, że jesteś ambasadorem Nowego, Lepszego Świata. I całe morze licealistek identyfikuje się z Twymi postępowymi ideami. Więc nie zaprzepaść tego.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Mam kogoś w sercu to inne licealistki mnie nie interesują, chociaż to kusząca propozycja. Przynajmniej gdyby jakaś mnie chciała. Powodzenia w próbowaniu przejechania życia na sarkazmie. A czy lepszy, czy gorszy, nowy czy stary, świat powinien być najpierw odpowiedzialny bo bez odpowiedzialności wolności nie ma.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Drugiego dnia na ASP Grzegorz Miecugow nie zaprzeczył, że TVN kłamie. Ja już nic z tego nie rozumiem. To o co ten pozew?
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Na tyle wiary ktoś musiał się trafić o takich poglądach. Ale ochrona dała dupy.
 
 
 
Mucha  
Forumowy prawiczek
bzzzzz


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

ia_nn napisał/a:
Drugiego dnia na ASP Grzegorz Miecugow nie zaprzeczył, że TVN kłamie


Bo kłamie, więc czemu miał zaprzeczać? :P

Swoją drogą to ten sam koleś, co "zaatakował" Wojewódzkiego za akcję z flagami i psimi kupami sprzed kilku lat?
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Mucha napisał/a:

Swoją drogą to ten sam koleś, co "zaatakował" Wojewódzkiego za akcję z flagami i psimi kupami sprzed kilku lat?


dokladnie ten sam
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Koleś to burak, ale jedno trzeba mu oddać. Jebnięcie Miecugowa było najbardziej buntowniczym wydarzeniem wooda. Po poza tym, to jeszcze ATR coś tam ciekawego mówiło i trochę u kriszny (chociaż trudno mówić o jakimkolwiek buncie na scenie religijnej sekty). A tak to ludzie chodzą w czapko-chustkach playa jak bilboardy albo biorą udział w promocjach sponsorów festu, więc ogólnie kiła.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Dla Ciebie religia mająca tysiące lat, starożytna i będąca częścią ruchu do którego należą setki milionów ludzi, religia całkowicie otwarta itd to sekta? Trolować też trzeba na jakimś poziomie. I mieć coś w głowie.
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Poza tym to nie sekta, tylko normalny, legalny, zarejestrowany kościół. W Polsce od 1990 roku.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

i jest to po prostu część hinduizmu "ogarniającego" koło miliarda ludzi na świecie... jak łatwo i arogancko można się zamknąć w najbliższym świecie i ignorować to, że wokół jest o wiele większy, obszerniejszy i starszy świat. A skoro udzielałeś się przy setliście Huntera, to skojarzyło mi się to co napisałeś z jedną z piosenek z tej setlisty:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=yydlX7c8HbY[/video]

<haha>

Edit w dół.

Tak jest pani zielona.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

A teraz koniec spamu i wracać do tematu
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group