Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Toi Camp a Woodstock 2014
Autor Wiadomość
imfar  
Forumowy prawiczek

Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Kraków/Nottingham
Wysłany: Pon 02 Cze, 2014   Toi Camp a Woodstock 2014

Jak w temacie, czy ma ktoś jakieś informacje na temat tego czy będzie Toi Camp w tym roku?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

Mysle, ze na dniach powinna się pojawić informacja. Zazwyczaj podają miesiąc, dwa przed. Sprawdź na stronie wospu oficjalnej.


Edit:

Na stronie toi campu w ogóle woods nie jest wzięty pod uwagę ( przynajmniej póki co)
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

Na fb w kwietniu na czyjeś zapytanie odparli, że informacje "niebawem". Cokolwiek to znaczy w ich pojmowaniu czasu.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

W zeszłym roku też się późno organizowali. Na pewno będą, bo to dobry pieniądz ;)
edit:
Znalazłam stary temat - w 2013r rezerwacje zaczęły się 12 czerwca :)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

No to mówiłam, że na dniach xp. Swoja droga, ciekawe czy ceny podniosą xd
 
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

nie wiem jak to bedzie z tym toi campem w tym roku :/ pisalam do nich kilka dni temu i odpisali, ze nie ma zadnych ustalen :/ w zeszlym roku juz w maju mozna bylo TC rezerwowac. pisalam tez dzisiaj do WOSP, zeby cos rozjasnili w tym temacie, bo narazie jest czeski film ( odpowiedzi jeszcze nie mam). zalezy mi na "tej odrobinie luksusu" bo moja niespelna pieciolatka jak sie dowiedziala, ze chyba w tym roku nie pojedzie na woodstock (trzeci w jej zyciu) to zaczela beczec zalosnie <beksa>

[ Dodano: Wto 03 Cze, 2014 ]
dobra stawiam piwo, dam sie zjesc, ciesze sie ze poprawiam humor <haha> itd, ale nie wiem o co chodzi z tymi podpisami <urwanie glowy>
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

agarudi napisał/a:
dobra stawiam piwo, dam sie zjesc, ciesze sie ze poprawiam humor itd, ale nie wiem o co chodzi z tymi podpisami


http://uctok.com/topics22/you-vt2039.htm
 
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

dziekuje :)
 
 
MedeiS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Cze 2014
Posty: 11
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

Mam trochę inne pytanie, ponieważ przeczytałam na forum WOŚPu taki post :

Cytat:
Chcę was ostrzec przed TOI CAMP. Ktoś wpadł na świetny pomysł na woodstocku z tym żeby doba campingowa trwała do 23:59! Zapłaciłem za dwie noce 120zł (pierwszy i drugi dzień woodstocku) a wracając w nocy (około 01:00) ochroniarze poinformowali mnie że moja opaska straciła ważność! Czyli tak na prawdę płacąc za dwie doby możecie spać jedna. Jedna noc nie kosztuje was 30zł tylko 60zł! Typowy skok na kasę, bo dostaliśmy świetna ofertę od menadżera TOI CAMP że będziemy mogli spędzić kolejna noc (czyli tą za która już zapłaciliśmy!) za jedyne 35zł na parę. Na szczęście nawet menadżerowi udało się wytłumaczyć jak idiotyczny jest wasza rozpiska do kiedy można wejść i wpuścił nas za darmo. WOW SUPER, ALE JUŻ ZA TO ZAPŁACIŁEM! Odradzajcie znajomym, banda złodziei.


Jak to w końcu jest? Jak to mam rozumieć? Koleś bajki opowiada?

Swoją drogą, to mój drugi post, Witam serdecznie <haha>
 
 
imfar  
Forumowy prawiczek

Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Kraków/Nottingham
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

Dzięki za info. Mam nadzieje, że niedługo odpalą rezerwacje.

Chyba nie bardzo rozumiem cytowany problem problem związany z dobą campingową... Doba zaczyna się u nich o 12:00 (czy jakiejś innej godzinie) i kończy o 23:59 (w tym przypadku) dnia następnego. Za taka dobę płacimy. Przecież doba nie kończy się tego samego dnia. Może zainstalowali się przed początkiem doby i przez to ich skasowali za wcześniejszą.
 
 
MedeiS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Cze 2014
Posty: 11
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

Dziękuję za wytłumaczenie, aż się uspokoiłam :D
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

Gówno prawda, co ten człowiek pisze. Korzystałam, nie miałam problemu.
 
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

ja rowniez nie mialam zadnych problemow "z doba" na toi campie. doba zazwyczaj zaczyna sie u nich o 12 w poludnie i konczy sie po 24godz.

[ Dodano: Śro 04 Cze, 2014 ]
sie rozpisali z WOSP na pytanie o toi camp <z jezorem> cytuje "Proszę o cierpliwość i śledzenie stron Toi Campu. " czyli wiadomo, ze bedzie albo nie <haha>
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

Nie pozostaje nic innego, jak przeglądać codziennie ich str. i liczyć na to, że toicamp będzie organizowany w tym roku. Ogólnie ciekawe jest to, że na ich stronie nie ma info nt PW, a są już podane informacje dotyczące imprez, odbywających się w późniejszych terminach..

W razie czego, będzie pretekst do rozbicia się na ogólnym polu i dojazdu na PW pociągiem ;p
 
 
CheshireCat  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

Pisałem do nich i dostałem odpowiedź, że w tym roku w związku z reorganizacją przestrzeni na PW (nowe miejsce Małej Sceny, Lidla, itp) organizacja toi campa się wydłuża i info zostanie podane niebawem. Ciekawe czy zmieni się miejsce...

a w ogóle witam na forum, czytam od 3 lat ;) ale dopiero teraz udało mi się poślady zacisnąć by się zarejestrować, zatem: Hej!!! XD
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

No siema ;)

http://uctok.com/wizytowk...owicza-vf20.htm ---> zapraszam :]
 
 
 
pietropavlovsks  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Na stronie Toicampu pojawiła się opcja "Woodstock".

Niby ceny takie jak w zeszłym roku, ale z tego co widzę trzeba zadeklarować namiot (czy i ilu osobowy). W zależności od rozmiaru namiotu jest doliczana opłata (1os. - 20zł, 2s. - 40zł, 3os. - 60zł, 4+ -80zł).

Napisałem maila z zapytaniem czy to jakiś ponury dowcip, zobaczymy co odpiszą.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Czyli od osoby 30 złotych + dodatkowa oplata? Wychodzi, ze 50 zl od lepka, wiec pojebao chyba.
 
 
 
pietropavlovsks  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Cytat:
Witam.

W tym roku zmianie uległ nasz regulamin (jest dostępny pod adresem www.toicamp.pl/regulamin.php) i rozmiar namiotu od tego roku ma znaczenie.

Jeśli nie zadeklaruje Pan namiotu, nie może go Pan rozstawić. Jeśli nie jest Pan zdecydowany na rozmiar namiotu będzie możliwość dopłaty za namiot na miejscu w kasie.

Cennik i rezerwacja pojawi się na początku przyszłego tygodnia na naszej stronie.


Opłata za namiot jest jedna na cały festiwal, czyli jak jedziesz na 4 dni to płacisz łącznie 140zł (bo 30zł/dobę + 20zł za namiot)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Ej, to bez sensu:

Regulamin:
Cytat:

2. Rezerwując miejsce na polu namiotowym ilość osób musi być adekwatna do wielkości namiotu. Za nadmetraż namiotu przekraczający przewidziane obsadzenie będzie naliczana dodatkowa opłata wprost proporcjonalna do przekroczonej normy.

3. W przypadku posiadania większego namiotu niż zadeklarowana w rezerwacji ilości osób należy dokonać dopłaty w wysokości ceny za pobyt dodatkowej osoby.


[Nie, żebym rozkładała się w ToiCampie]
Ale mam namiot 4-osobowy, a mieszczą się max. 3 + bagaże, bo te 4 osoby to jest po prostu szerokość szczupłego człowieka * długość...
W przedsionku bagaże trzymać? A jak powiedzmy ktoś ma większą masę, to ma płacić za dodatkową osobę?

Poza tym:
Namiot 4-osobowy bez przedsionka może mieć wymiary np. 240x210, 3-osobowy z przedsionkiem 360x200.
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

Normalnie wychodzę z założenia, że namiot 3 osoby, to tak naprawdę namiot 2 osoby + miejsce na rzeczy. Policzyło mi, że na ToiCampie musiałbym zabulić 150 zł. Tak drogiego pola, to jeszcze nie widziałem. Cóż, chyba będę musiał poszukać sobie jakieś wioski na bezpłatnym polu. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group