Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstockowe Pociągi ;)
Autor Wiadomość
Ankosik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

jadę w tym roku pierwszy raz na Woodstock i nie wszystko do końca ogarniam, więc proszę się nie śmiać z mojego pytania. Czy uda mi się jeszcze wsiąść do pociągu w Opolu, jeżeli startuje on z Krakowa? w sensie czy zdołam się upchnąć, czy będzie tak załadowany, że nawet palca się nie wciśnie? :)
 
 
Maxpiro  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Ankosik napisał/a:
jadę w tym roku pierwszy raz na Woodstock i nie wszystko do końca ogarniam, więc proszę się nie śmiać z mojego pytania. Czy uda mi się jeszcze wsiąść do pociągu w Opolu, jeżeli startuje on z Krakowa? w sensie czy zdołam się upchnąć, czy będzie tak załadowany, że nawet palca się nie wciśnie? :)


Rok temu jechałem z Opola w nocy z poniedziałku na wtorek, a pociąg ten startował chyba właśnie z Krakowa. O dziwo dało się wsiąść bez żadnych większych problemów, ciasno robiło się dopiero po drodze.
 
 
Ankosik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Dzięki uspokoiłeś mnie trochę :P
 
 
konkooks  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Witam. Zamówiłem przez stronę internetową bilety na musicREGIO. Zamówiłem dwa bilety tam i z powrotem dla dwóch osób. Jednak po wydrukowaniu okazało się że wszystkie bilety są na moje konto. Czy jest możliwość aby pojechała ta druga osoba na biletach które są na mnie ?
 
 
Wysza  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Właścicielem kupowanego biletu (biletów) jest osoba, której dane są podanej poniżej. Podczas kontroli biletu niezbędne jest okazanie przez właściciela podanego poniżej dokumentu ze zdjęciem (dokument musi należeć do właściciela biletu). Właściciel biletu podczas kontroli wskazuje osoby, które podróżują na podstawie okazanego i zweryfikowanego biletu. Info ze strony na której zakupujesz bilet
 
 
 
konkooks  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Czyli może mój kolega jechać na bilecie który wystawiony jest dla mnie i po prostu powiem podczas kontroli że to na niego jest bilet ?
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Tak. Ty jesteś właścicielem biletu i Ty wybierasz osoby które się pod niego podpinają.
 
 
 
skowytobi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 24
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 10
Skąd: ...
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę, więc biletu jeszcze nie mam. Najpewniej wsiadam w Jabłonowie, stąd pytanie: przed odjazdem (noooc, głucha nooooc) uda mi się zakupić bilet na stacji albo w pociągu? ;c
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

skowytobi napisał/a:
Jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę, więc biletu jeszcze nie mam. Najpewniej wsiadam w Jabłonowie, stąd pytanie: przed odjazdem (noooc, głucha nooooc) uda mi się zakupić bilet na stacji albo w pociągu? ;c

W kasie pewnie nie. Ale najprościej kupić tu:
https://www.biletyregiona...start/woodstock
Wybierasz datę, pociąg, płacisz, drukujesz i masz. :) A jak wybierzesz opcję TAM i POWRÓT to automatycznie naliczy dla biletu powrotnego niższą cenę.
I potem z takim biletem z netu w Kostrzynie też będzie prościej przez bramki do pociągu przejść niż z takim z kasy.
Pozdrawiam
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Jeżeli kasa będzie otwarta to powinieneś kupić bilet bez problemu,również na pociąg dodatkowy.
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Jedzie ktoś jutro Garbikiem? Jak tak to proszę o Priv :D
 
 
Seidhe  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Tak się zastanawiam jak zrobić z powrotem. Otóż mamy zamiar ze znajomymi wracać 5.08 w poniedziałek. Do Warszawy z Kostrzyna musimy jechać z przesiadką w Krzyżu i teraz mamy zagwozdkę. Jechać pociągiem o 13:03 z Kostrzyna, który dojeżdża do Krzyża o 14:39, a następnie przesiadać się w pociąg, który wyrusza do Warszawy o 15:18 (40 minut przerwy między tymi dwoma połączeniami) czy może wyruszyć już wcześniej (około 11) i dłużej pomęczyć się w Krzyżu, ale mieć pewność, że się nie spóźnimy. Czy owe pociągi do Krzyża mają duże opóźnienia?
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

W zeszłym roku pociąg z Kostrzyna do Krzyża jakos kolo godziny 14 miał masakryczne opoznienie, ale pociąg do Warszawy poczekał na nas (z dobrą godzinę !!) :) z tym że było to w niedziele czyli dniu powrotów z woodstocka a wtedy nawet pkp mówi bardziej ludzkim głosem. Z drugiej jednak strony w poniedzialek powinny byc juz luzy i pociąg nie poqwinbien spoznic sie dluzej niz 20 minut.
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Czy woodstockowe pociagi czekają na spóźnione RegioEkspress?
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

nie wie ktoś czy na gdańskim w wawie jutro o 6 będą czynne kasy?
 
 
yasiers  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Braniewo
Wysłany: Wto 30 Lip, 2013   

Czy Przewozy Regionalne moją jakąś bezpłatną infolinię, lub biuro obsługi klienta? Na mojej trasie pospadały rano (bo straszna nawałnica się zrobiła) drzewa i trakcja była nieprzejezdna. Dlatego też przed wyjazdem chciałbym się upewnić czy uda im się to ogarnąć do popołudnia - stąd też potrzeba numeru.
Znalazłem jeden: 703202020, ale ze stawką 1,23zł za minutę. Nie wiedziałem że jeszcze ktoś się bawi w takie zdzieranie kasy...
Jak macie jakiś numer, to pomóżcie ;)
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 30 Lip, 2013   

yasiers napisał/a:
Czy Przewozy Regionalne moją jakąś bezpłatną infolinię, lub biuro obsługi klienta? Na mojej trasie pospadały rano (bo straszna nawałnica się zrobiła) drzewa i trakcja była nieprzejezdna. Dlatego też przed wyjazdem chciałbym się upewnić czy uda im się to ogarnąć do popołudnia - stąd też potrzeba numeru.
Znalazłem jeden: 703202020, ale ze stawką 1,23zł za minutę. Nie wiedziałem że jeszcze ktoś się bawi w takie zdzieranie kasy...
Jak macie jakiś numer, to pomóżcie ;)

Będzie ogarnięte.
Oposowa napisał/a:
Czy woodstockowe pociagi czekają na spóźnione RegioEkspress?

Nie.

Seidhe napisał/a:
Tak się zastanawiam jak zrobić z powrotem. Otóż mamy zamiar ze znajomymi wracać 5.08 w poniedziałek. Do Warszawy z Kostrzyna musimy jechać z przesiadką w Krzyżu i teraz mamy zagwozdkę. Jechać pociągiem o 13:03 z Kostrzyna, który dojeżdża do Krzyża o 14:39, a następnie przesiadać się w pociąg, który wyrusza do Warszawy o 15:18 (40 minut przerwy między tymi dwoma połączeniami) czy może wyruszyć już wcześniej (około 11) i dłużej pomęczyć się w Krzyżu, ale mieć pewność, że się nie spóźnimy. Czy owe pociągi do Krzyża mają duże opóźnienia?

W poniedziałek rozkład jazdy wróci juz do normalności i czasy na przesiadkę będą wystarczające.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
sessantanni primitivo di manduria cantine san marzano dop 2017

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group