Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
TOI CAMP 2013
Autor Wiadomość
j4rs  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 19 Cze, 2013   

2 browary to wiem, ze pozwalali wniesc (chyba tylko w puszkach), ale mnie taka opcja niezbyt satysfakcjonowala <haha>
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

A ja tam się znowu rozbijam, głównie dla prysznicowej ochłody. :))
 
 
BeamBear  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Witam

Alkoholu na toi camp oficjalnie się wnosić nie da - spoko. Co w przypadku gdy wypije się kilka piw za dużo i będzie chciało wejść na ich teren? Są jakieś problemy? Ochrona może nie wpuścić ze względu na czyjś stan?
 
 
Susanne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: somewhere.
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

podbijam do pytania wyżej - można wchodzić, kiedy jest się już podpitym?
i mam jeszcze jedno, odnośnie wnoszenia alko na teren campu - czy sprawdzają zakupy i plecaki baaardzo dokładnie czy raczej pobieżnie? tzn. czy jeśli przeleje się np. wódkę do innej butelki to przejdzie czy raczej nie? bo powiedzmy wąchają zawartość? :DDD wiem, pewnie to głupie pytanie...
poza tym, czy picie w namiocie, zasuniętym jest możliwe? bo chyba nie sprawdzają co w nim robisz, kiedy jest zasunięty? ;)
czy naprawdę jest tam dość hm, sztywniacka atmosfera, w sensie same rodzinki z dziećmi, grzecznie i sielankowo?
tak się właśnie zastanawiamy nad rezerwacją toia, bo prysznice i czyste kible kuszą, a z drugiej strony boimy się, że nie za bardzo "użyjemy". w sumie to i tak większość czasu spędzałoby się poza, a tam chodziło tylko do kibla, kąpać się i spać...
dzięki z góry za odpowiedzi. ;)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Myślę, że nie ma problemu z wejściem na teren Toicampa, gdy jest się wypitym.
W zeszłym roku byłem taki nabombany, że nie wiem kiedy wszedłem na teren Toi, i jakoś ochrona nie robiła problemu, pewnie też zależy od tego czy ktoś się wydziera i robi problemy.
Plecaki i torby sprawdzają raczej dokładnie, w zeszłym roku musiałem cały alkohol schować w lesie <szok> ,a czy przelany alkohol przejdzie, to już zależy od dociekliwości sprawdzającego ochroniarza, na pewno będą ich interesować wszelkie płyny.
A w namiocie można pić, przecież to twoja sprawa co w nim robisz.
Ogólnie atmosfera na Toicampie nie jest aż tak sztywna jak piszą, jest trochę ciszej i spokojniej, ale bez przesady :))
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

witam :) ja drugi rok bede na ToiCampie, a to ze wzgledu na dzieci. poprzednie 15 woodstockow spedzilam na zwyklym polu. na teren TC mozna wniesc alkohol ( oczywiscie nie w hurtowych ilosciach i lepiej sie z tym nie afiszowac). oczywiscie mozna kupic piwo w punkcie gastronomicznym i isc je skonsumowac pod wlasny namiot (nie trzeba sie w nim zapinac:) ) smochodu nie zaparkujemy przy namiocie, parking jest naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy. jezeli macie jakies pytania, czy watpliwosci to pytajcie smialo, jak bede znala odpowiedz, to jej udziele.
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

Czyli nie będą mi zaglądać na przykład do plecaka czy wnoszę ileś tam puszek zaraz jak przyjadę i chcę się rozbić w jakimś miejscu? ;p

Bo się zastanawiam nad tc.
 
 
Gala  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Lębork
Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

śmiało możesz w plecaku wnieść kilka bro jak masz takie przegródki w plecaku. podchodzisz z już otwartą przegródką, pokazujesz jedną z nich i śmigasz prosto z otwartym dalej ;) sprawdzone ;))
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

Cru napisał/a:
Czyli nie będą mi zaglądać na przykład do plecaka czy wnoszę ileś tam puszek zaraz jak przyjadę i chcę się rozbić w jakimś miejscu? ;p

Bo się zastanawiam nad tc.


Załóż bluzkę z dużym dekoltem to nie będą do plecaka zaglądać, nie rozdwoją się przecież xd
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

W tym roku byłem na Toi-camp na ursynaliach. I sprawdzali dosłownie całe plecaki. Można wnieść maks dwa browary na osobę, szkła nie dało rady. Najlepszym sposobem jest gdy jedna osoba wejdzie na pole druga z % czeka za barierkami i w mniej widocznym miejscu sobie podają. Tylko trzeba szybko lecieć do namiotu, bo się pytają co było podawane.
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Sztywno nie ma, ale na pewno nieporównywalnie, spokojniej niż na ogólnym polu ;) dzieciaków, zbyt wielu nie zauważyłem więc luz, do torby tez nie zaglądali tylko, starali sie czasem wy,macać zawartość ;p ale to też nie zawsze, może po prostu miałem farta ;)
 
 
Susanne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: somewhere.
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

dzięki za odpowiedzi. ;)
interesuje mnie jeszcze jedno, jak w praktyce jest z tą ochroną, o której piszą na stronie? przechadzają się ochroniarze i pilnują czy nikt np. nie kradnie? znacie przypadki, żeby komuś coś ukradli na toiu?
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Ochrona nie lazi caly czas, bo i po co. Nie slyszalam o kradziezach na TC. Za to mozna byc pewnym, ze nikt obcy tam nie wlezie. Ochrona sprawdza opaski bardzo skrupulatnie ( skrupulatniej, niz alko ;). Poza tym TC jest otoczony podwojnym plotem, wiec przeskoczyc szybko sie nie da. A jakby ktos probowal to ochrona to zauwazy na bank.
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Sob 13 Lip, 2013   

agarudi napisał/a:
Za to mozna byc pewnym, ze nikt obcy tam nie wlezie. [...] A jakby ktos probowal to ochrona to zauwazy na bank.


Tego taki pewien bym nie był, naprzeciw mnie, była rozbita jakaś dziewucha, z tego co słyszałem,to rodzice jej zapłacili za TC, itp. bo niby miało być bezpieczniej, pewniej i wgl grzeczniej.. xD
Było tak, że przesiadywał u niej praktycznie non stop jakiś chłopak którego poznała na woodstocku, koleś nigdy nie miał opaski na ręce, a jak już wchodził do namiotu to było słychać tylko.. no wiecie.. grzecznie na bank nie było :D i nie żebym podsłuchiwał czy coś.. poprostu nie dało się tego nie słyszeć ;p

Nie wiem jak koleś dostawał się na za każdym razem na teren TC.. może miał znajomych w ochronie.. nie mam pojęcia.. rano, po zakończeniu PW, dziewczyny i jej namiotu juz nie było, a koleś wbija do mojego namiotu, załamany, zmarznięty i pyta czy wiem gdzie się tamta dziewczyna podziała bo został bez dokumentów i ubrań.. xD Na koniec poprosił mnie o jakąś koszulkę i poszedł :D Troche mi się chłopaka szkoda zrobiło ;p
 
 
karagen  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Z alkoholem we krwi spokojnie można wejść na teren TC.
I nie ma problemu z piciem browarków przed namiotem, myśmy tak siedzieli.
Torby sprawdzają, ale to tez zależy na kogo się trafi, trzeciego dnia już Cię poznają, więc nie są tacy nadgorliwi.
No i na dziewczyny patrzą łaskawszym okiem.
Ogólnie TC polecam i w tym roku też tam zakotwiczymy.
 
 
LordV  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

a co serwuje toiowa gastronomia?
 
 
Gala  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Lębork
Wysłany: Wto 16 Lip, 2013   

z tego co pamiętam to zwykły fastfoodowy syf(frytki hamburger i jakieś zestawy obiadowe plus zimny browar:). jedyny plus to ze nie stoisz w kolejkach kilometrowych jak do gastro,za to w dzień niewyobrażalny upal w środku tego dużego namiotu
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

w gastronomi mozna zjesc normalny obiad i byly zupy dla dzieciakow. pomidorowa, krupnik, rosol i jak wyzej fastfood.

UWAGA

w tym roku beda 2 Toi Campy, normalny i TC family, czyli ci ktorym przeszkadzaja dzieci moga byc spokojni.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Tak, jedzenie podstawowy fast food, nie ma szału, ale nie ma tez kolejek, no i upał w tym namiocie masakra, patrzysz jak ci pot kapie do jedzenia. ;))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group