Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
TOI CAMP 2013
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Ja podobnie jak Szajba rozbiłabym się tam tylko dla prysznica <rotfl3> Ale pieniędzy nie mam, przynajmniej takich "zbędnych", więc pozostają krany :p A tak poważnie to myślę, że jakbym miała dzieci i chciała się z nimi wybrać to byłaby to dobra opcja.
 
 
 
j4rs  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Z Toi Camp'em sprawa wyglada tak - jest to ciekawa opcja bo jak by nie bylo, nikt bez odpowiedniej opaski tam nie wejdzie i ochrona tez czesto spaceruje, takze o swoje rzeczy nie trzeba sie w ogole martwic. Ciepla woda, kabinki prysznicowe i konkretne toalety (nie tojki xd ) sa wliczone w cene. I na tym koniec plusow <haha>
Jesli planujecie rozbic namiot na tym polu i w nim "mieszkac" musicie wiedziec, ze wnoszenie swojego alkoholu jest zabronione i nie "tylko w regulaminie" bo sprawdzaja plecaki i torby z zakupami, a co za tym idzie - trzeba wodke przelac w cos innego <rotfl3> a jak zlapia kogos w trakcie spozywania alko na polu to moga wywalic i tyle po ToiCamp'ie :D Jedyna dozwolona forma picia na tzw. legalu to zakup piwa w punkcie gastro znajdującym sie na polu, co smieszniejsze - z browarkiem od Carlsberga tez nie wpuszczaja xd
Depozyt, ladowanie fona i wszystkie tego typu rzeczy sa dodatkowo platne.

W zeszlym roku wykupilismy z kumplem karnecik, rozstawilismy tam jeden namiot i tylko trzymalismy w nim rzeczy, a melanze toczyly sie u ekipy, ktora rozbila sie na normalnym polu. Korzystalismy tylko z prysznicy i toalet zeby kasa nie poszla na marne.

Reasumujac, jak ktos chce poimprezowac i nie planuje duzo przebywac w namiocie to opcja ToiCamp'u jest nieoplacalna :D te kilka dni da sie na lajcie przezyc bez wygod oferowanych przez Toi'a. Ja w tym roku sobie go odpuszczam bo szczerze mowiac jest tam zbyt "grzecznie" xd ta cisza i spokoj blokuja prawdziwy klimat woodstock'u :D
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

a jest szansa podmianki opaski??
 
 
 
j4rs  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Teoretycznie nie bo opaski są zaciskowe - jak zalozysz to nie zdejmiesz bez jej zniszczenia. Jeśli Ci sie jednak rozwala to możesz wymienić, ale zapinaja od razu na rękę.
Praktycznie - wystarczy lekko skleic albo czyms spiac na ręce bo jak jest widoczna to im sie nie chce sprawdzać xd ewentualnie wystarczy tylko machnac reka i pokazać, ze sie ja ma :d
Jedyny warunek to taki, ze trzeba miec oryginalna (albo swoja albo od kogos kto ja wykupil)
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

no to kwestia alkoholu rozwiazala, moje dylematy. To chyba nie dla mnie. Picie przed namiotem i w namiocie i pod i nad i gdziekolwiek jest dla mnie tym czym modlitwa dla muzulmanina-musi byc, bez wzgledu na ustroj.
A szkoda...
Chociaz pewnie jest zadyma jak najebany sie potkniesz o czyjas linke, no i towarzystwo dzieci mnie odstrasza, chyba ze czesc rodzinna, jest oddzielona.

Ogolnie na nie.
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

W zeszłym roku, zupełnie niespodziewanie rozbiłem się na 'TC', z prostego powodu.. na ogólnym polu nie było już za bardzo miejsca.. :(
W tym roku także, zastanawiam się nad 'TC', fakt że klimat woodstockowy, jest tam trochę mniej wyczuwalny ale w zabawie, kompletnie mi to nie przeszkadzało, bo większość czasu i tak spędziłem poza płatnym polem, z resztą jak większość, rozbitych tam ludzi ;)
Do tego, nie musiałem stać w gigantycznych kolejkach do prysznicy, kibelka, czy też po zimnego browarka ;p
Przy wejściu na pole ochrona tylko pierwszego dnia konkretnie trzepała zakupy itp. a później bez problemu dało się w torbie wnosić/wynosić piwko, więc luz :)

Mam jak najbardziej pozytywne odczucia jeśli chodzi o 'TC', był to mój drugi PW, ale nie uważam, żebym.. przeżył go jakoś mniej.. ciekawie, aktywnie, itp. niż poprzedni, kiedy to byłem rozbity na Ogólnym polu ;)

Pzdr!
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Jak się na TC zdobywa zimne piwo i to bez kolejki?
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

maja wlasne stoisko
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

to dlatego nie można wnosić alkoholu?
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Tak bym wnioskowal.
 
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   

Niez napisał/a:
to dlatego nie można wnosić alkoholu?


Chyba własnie to jest powodem tego zakazu ;p

O ile mnie pamięć nie myli.. :D to w zeszłym roku, początkowo na TC sprzedawali 'oryginalnego' carlsberga, tzn. takiego w normalnej puszce, chyba dopiero drugiego dnia, można było kupić bronka w puszce woodstockowej.
 
 
j4rs  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   

Ale musieli miec w tym jakis interes bo jak chcialem wbic na pole z 5-pakiem lanego carlsberga kupionego w wiosce piwnej to musialem wszystko wypic przed wejsciem bo mnie nie chcieli wpuscic <rotfl3>
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   

Tego jaki interes w tym mieli, chyba nie trzeba zbyt długo rozkminiać.. ;)
 
 
cactus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 48
Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Cze, 2013   

Orientujecie się jak jest z wjazdem autem na teren TC? Samochód na osobnym parkingu, czy przy namiocie? Na oficjalnej stronie nie znalazłem informacji...
 
 
karagen  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 18 Cze, 2013   

Samochody na osobnym parkingu- trzeba kawałek przejść.

Browarki można przerzucić przez siatkę.
No i wnieść się da, można się uśmiechnąć do pana i po dwa wnoslliśmy :-)
 
 
j4rs  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 19 Cze, 2013   

2 browary to wiem, ze pozwalali wniesc (chyba tylko w puszkach), ale mnie taka opcja niezbyt satysfakcjonowala <haha>
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

A ja tam się znowu rozbijam, głównie dla prysznicowej ochłody. :))
 
 
BeamBear  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Witam

Alkoholu na toi camp oficjalnie się wnosić nie da - spoko. Co w przypadku gdy wypije się kilka piw za dużo i będzie chciało wejść na ich teren? Są jakieś problemy? Ochrona może nie wpuścić ze względu na czyjś stan?
 
 
Susanne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: somewhere.
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

podbijam do pytania wyżej - można wchodzić, kiedy jest się już podpitym?
i mam jeszcze jedno, odnośnie wnoszenia alko na teren campu - czy sprawdzają zakupy i plecaki baaardzo dokładnie czy raczej pobieżnie? tzn. czy jeśli przeleje się np. wódkę do innej butelki to przejdzie czy raczej nie? bo powiedzmy wąchają zawartość? :DDD wiem, pewnie to głupie pytanie...
poza tym, czy picie w namiocie, zasuniętym jest możliwe? bo chyba nie sprawdzają co w nim robisz, kiedy jest zasunięty? ;)
czy naprawdę jest tam dość hm, sztywniacka atmosfera, w sensie same rodzinki z dziećmi, grzecznie i sielankowo?
tak się właśnie zastanawiamy nad rezerwacją toia, bo prysznice i czyste kible kuszą, a z drugiej strony boimy się, że nie za bardzo "użyjemy". w sumie to i tak większość czasu spędzałoby się poza, a tam chodziło tylko do kibla, kąpać się i spać...
dzięki z góry za odpowiedzi. ;)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Myślę, że nie ma problemu z wejściem na teren Toicampa, gdy jest się wypitym.
W zeszłym roku byłem taki nabombany, że nie wiem kiedy wszedłem na teren Toi, i jakoś ochrona nie robiła problemu, pewnie też zależy od tego czy ktoś się wydziera i robi problemy.
Plecaki i torby sprawdzają raczej dokładnie, w zeszłym roku musiałem cały alkohol schować w lesie <szok> ,a czy przelany alkohol przejdzie, to już zależy od dociekliwości sprawdzającego ochroniarza, na pewno będą ich interesować wszelkie płyny.
A w namiocie można pić, przecież to twoja sprawa co w nim robisz.
Ogólnie atmosfera na Toicampie nie jest aż tak sztywna jak piszą, jest trochę ciszej i spokojniej, ale bez przesady :))
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

witam :) ja drugi rok bede na ToiCampie, a to ze wzgledu na dzieci. poprzednie 15 woodstockow spedzilam na zwyklym polu. na teren TC mozna wniesc alkohol ( oczywiscie nie w hurtowych ilosciach i lepiej sie z tym nie afiszowac). oczywiscie mozna kupic piwo w punkcie gastronomicznym i isc je skonsumowac pod wlasny namiot (nie trzeba sie w nim zapinac:) ) smochodu nie zaparkujemy przy namiocie, parking jest naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy. jezeli macie jakies pytania, czy watpliwosci to pytajcie smialo, jak bede znala odpowiedz, to jej udziele.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga