Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
strongmen na woodstocku
Autor Wiadomość
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

A patrząc bliżej:

Rok 2009. Piękna mapa, bez jakichś Playów, Carlsbergów... Nie pamiętam nawet czy wtedy już Allegro było czy dopiero w 2010...

Na Strongmenów się nie wybiorę. Szkoda, że zajmują tyle pola, które wcześniej było dobrym miejscem na rozbicie się. Ech.
 
 
 
powk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

bez sponsorów nie byłoby imprezy, niestety :(
też mnie zaskoczyło, że w takim miejscu te zawody, dziwny pomysł ogólnie, no ale cóż, pewnie i wśród woodstockowiczów znajdą się fani takowej dyscypliny
.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

powk napisał/a:
bez sponsorów nie byłoby imprezy, niestety :(
też mnie zaskoczyło, że w takim miejscu te zawody, dziwny pomysł ogólnie, no ale cóż, pewnie i wśród woodstockowiczów znajdą się fani takowej dyscypliny
.


Kiedyś była impreza, a nie było tylu pizdryków na polu. I to nawet zespoły były lepsze a różne rzeczy tańsze. I się dało. Było Tyskie, pasaż jako sponsorzy plus gastronomia i kilka drobnych bzdetów i działało. A teraz to niedługo całe pole będzie zawalone sponsorami, a ludzie będą na drzewach siedzieć uciekając przed reklamami. Zaś jakoś lepiej nie jest pod względem lineupu czy cen itd.
 
 
powk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Zaś jakoś lepiej nie jest pod względem lineupu czy cen itd.

co do cen się zgodzę, jeśli dobrze pamiętam, na moich pierwszych woodach u kryszny szama za zeta była, cena wzrosła ośmiokrotnie. Zapiekanka miała 50 cm i zależnie od opcji 3 lub 5 pln, tyskie 2,30.

Co się tyczy lineupu, zgodzić się nie mogę. Chciałbyś słuchać ciągle tych samych kapel? Niewiele mamy młodych i dobrych, do tego grających "swoją" muzykę kapel. Mam tu na myśli kapele mające wypracowany SWÓJ styl, nie powielające czyichś dokonań. Są dobre rapowe i elektroniczne projekty, jednak ich nie widzę za bardzo na dużej scenie. Naszego polskiego folku mogłoby być więcej ;). Dzięki sponsorom masz festiwal o dzień dłuższy i do tego kapele ze świata, prezentujące stosunkowo wysoki poziom.

Widzę dużą zmianę na lepsze przez te lata zarówno jeśli chodzi o infrastrukturę festiwalu, jak i o line up.

Wkurzają loga ale przynajmniej każda firma daje coś od siebie, nie tylko kasę. Bicie rekordów, jakieś tam eko kampanie, darmowe rozmowy itd.

2007 miał być ostatnim woodem, wydaje mi się, że allegro ma dużą zasługę w tym, że dalej mamy możliwość uczestnictwa w takiej imprezie. Bo z tego co pamiętam Jurek chciał zmienić formułe, skupić się na spotkaniach i warsztatach, zrezygnować z koncertów, a przynajmniej zmniejszyć ich skalę
Sorry za OT ;)

Co do samych strongmenów, WOŚP prawdopodobnie chciał dołożyć kolejną atrakcję, mnie raczej taka atrakcja nie jara, tak jak pisałem wcześniej, jestem przekonany, że na woodzie znajdą się też fani tej dyscypliny, tylko dziwi mnie, że ulokowano strongmanów w "centrum" ;)
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

powk napisał/a:
Niewiele mamy młodych i dobrych, do tego grających "swoją" muzykę kapel. Mam tu na myśli kapele mające wypracowany SWÓJ styl, nie powielające czyichś dokonań.

Człowieku, co ty bredzisz?
Nawet jeśli mało ci młodych kapel to dlaczego nie miałyby grać te starsze?
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Co roku strachy na lachy i happysad ]:->
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

to nie jest temat o kapelach.
 
 
powk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

hacek napisał/a:

Człowieku, co ty bredzisz?
Nawet jeśli mało ci młodych kapel to dlaczego nie miałyby grać te starsze?


Koleś, nie wiem gdzie się wychowałeś ale współczuję. Na przyszłość, nie ładnie obrażać rozmówcę, tym bardziej jeśli go nie znasz. W realu nie jeden by Ci nos za to przestawił. No chyba, że w internetach taki cwany jesteś tylko albo masz jakieś supermoce. ;) Mnie osobiście mocno wkurzyło co napisałeś, sam się dziwię, że dałem się zdenerwować czyś takim, bo przecież to co piszemy i w jaki sposób, świadczy o nas samych. Zdaję sobie sprawę, że najrozsądniejsze byłoby zignorowanie Ciebie, jednak poniżej wyjaśniam Ci co miałem na mysli. Niestety jestem osobą dość wybuchową(choć staram się aby tak nie było) i z doświadczenia wiem, że takie zaczepki często kończą się w sposób nieprzyjemny.

W każdym razie nie bredziłem, wyraziłem swoje zdanie i dalej się go trzymam, bo słuchanie Heya, Dżemu, Acid Drinkers, Lao Che, Malea i kilku innych co roku w kółko, jest dla mnie o wiele mniej atrakcyjne, niż odkrywanie nowych i możliwość zobaczenia po raz pierwszy kapel, które prezentują światowy poziom. Co więcej ww. zobaczyć sobie mogę za darmo na jakichś dniach miasta albo innych juwenaliach. Jeśli chodzi o Damiana Marleya, czy S.O.J.A., tutaj może być problem z koncertem, co dopiero darmowym(obie kapele grały dla przykładu na openerze). Bywałem na woodstockach bez "gwiazd" ale to były czasy, gdzie wypływały młode zespoły, które dzisiaj grają po 10 lat co najmniej. W każdym razie były to czasy, w których rodziły się też dobre rockowe kapele, teraz takich kapel jest "tyle co kot napłakał". Możliwe, że moje zdanie wynika z ignorancji, jeśli chodzi o gatunki, które mnie mało interesują ale w reggae mamy posuchę, w rocku też raczej. Są nowe kapele ale nie reprezentują zbyt wysokiego poziomu i niestety nie ma w nich świeżości, co więcej, niektóre grały już na dużej scenie, co poniektóre nawet dvd wydały. Jest kilka wyjątków jeśli chodzi o dub ale dubu raczej na dużej scenie nie znajdziemy.
Co więcej, PW daje możliwość poszerzania horyzontów muzycznych każdemu, kto ma na to ochotę, nie ważne ile zarabiasz, nie musisz odkładać kasy na bilet od stycznia, jeśli zarabiasz najniższą krajową. Nie mówię, że Ty koniecznie musisz chcieć te horyzonty poszerzać, może lubisz "kisić się całe życie w tej samej zalewie", ja jednak stawiam na świeżość i cieszę się, że lineup woodstocku daje mi ją. Dlatego cenię sobie bardzo to, że jest duża rotacja na scenie i prawie nie ma już "stałych punktów programu". Fajnie jak pojawiać się jakiś klasyk w lineupie ale cieszę się, że nie tylko na tych klasykach się on opiera.
Mam nadzieję, że rozjaśniłem Ci, o co chodziło w tym moim "bredzeniu", pozdro ;)

@Kijana, EOT, sorry ale chciałem tylko wytłumaczyć o co mi chodziło ;)

Wracając do strongmanów, w sumie mogliby jakieś bardziej "zdrowotne" sporty promować ;)
 
 
zijacek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Odpowiedź taka, jakby "Koleś" nie wiadomo co powiedział / napisał, a w sumie chyba nie chodziło mu o to, żeby kogoś obrazić. Spięcie nie adekwatne do sytuacji.
Widać faktycznie jesteś osobą wybuchową. Trudno, życie toczy się dalej.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

powk napisał/a:
bez sponsorów nie byłoby imprezy, niestety :(

.


Dla Was - zapewne. Dla nas - kiedyś bywała. I nawet jakaś taka dużo mniej gówniana. Ale jeśli ktoś potrzebuje gównianą, to faktycznie, niech mu przyświeca Carlsberg, PKO, MOnster, TVN i inszy shitcontent
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Większość z nas świetnie bawiłaby się bez sponsorów, tutaj raczej chodzi o nastawienie Jurka. On chce zrobić z Woodstocku wielki festiwal, nie fani PW. Zauważ, że na forum jest dużo krytyki dla niektórych nowości. Tyle drogich zespołów, a ja czekam na Kabanosa :D
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

MWzWM napisał/a:
powk napisał/a:
bez sponsorów nie byłoby imprezy, niestety :(

.


Dla Was - zapewne. Dla nas - kiedyś bywała. I nawet jakaś taka dużo mniej gówniana. Ale jeśli ktoś potrzebuje gównianą, to faktycznie, niech mu przyświeca Carlsberg, PKO, MOnster, TVN i inszy shitcontent


<oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski> <oklaski>

Tłum klaszcze i wiwatuje. Krótko ujęte to, co sam niepotrzebnie długo pisałem. Krótko i na temat.
 
 
powk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

zijacek napisał/a:
Odpowiedź taka, jakby "Koleś" nie wiadomo co powiedział / napisał, a w sumie chyba nie chodziło mu o to, żeby kogoś obrazić. Spięcie nie adekwatne do sytuacji.
Widać faktycznie jesteś osobą wybuchową. Trudno, życie toczy się dalej.

Dużo racji masz ;)

MWzWM napisał/a:

Dla Was - zapewne. Dla nas - kiedyś bywała. I nawet jakaś taka dużo mniej gówniana. Ale jeśli ktoś potrzebuje gównianą, to faktycznie, niech mu przyświeca Carlsberg, PKO, MOnster, TVN i inszy shitcontent


Oj dla mnie też bywała... A sponsorzy byli zawsze, teraz jest ich więkcej(koszty imprezy też są większe) i są widoczni na polu bo wychodzą z rużnymi inicjatywami, rozmowy za darmo, akcje ekologiczne itd.
Moja odpowiedź tyczyła się tego stwierdzenia
Radosław Lubor napisał/a:
Zaś jakoś lepiej nie jest pod względem lineupu

Zmiany są duże, przede wszystkim dodatkowy dzień koncertów, a to czy ktoś woli słuchać w kółko polskich klasyków, czy czegoś innego, to już wyłącznie kwestia indywidualnych upodobań.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group