Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
strongmen na woodstocku
Autor Wiadomość
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   Re: strongmen na woodstocku

Fajnie! Zawsze za młodu oglądałam Pudziana w TV...

Niepokoi mnie tylko, że to jest tak wcześnieeeeee ;c
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   Re: strongmen na woodstocku

szprotka7 napisał/a:
Fajnie! Zawsze za młodu oglądałam Pudziana w TV...

Niepokoi mnie tylko, że to jest tak wcześnieeeeee ;c


Ale Pudziana nie będzie :( Tak to by się człowiek cieszył a nie marudził.
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

W najnowszym odcinku blogu Jurka na owsiaknet.pl kolejne informacje na temat tego wydarzenia.

http://owsiaknet.pl/video/70778412

Jak nie zapomne (male szanse :D ) to pojde zobaczyc z ciekawosci. Mam tylko nadzieje, ze nie zajma tym zbyt duzo terenu w samym centrum festiwalu tak jak olimpijska wioska czy wioska PLAY w zeszłym roku.
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Mhmm. Kupuję popcorn lub nachosy w gastro, monsterka kartą zbliżeniową i leeecę na strongmenów aż się będzie kurzyło... A tak serio to może coś tam popatrze jak nic ciekawszego nie będzie (w co wątpie :)) )
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Kothaar napisał/a:
Mhmm. Kupuję popcorn lub nachosy w gastro, monsterka kartą zbliżeniową i leeecę na strongmenów aż się będzie kurzyło...


I relacjonujesz wszystko od razu w internecie <haha>
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Fajnie, komercja wypycha wszystko. Niedługo nie będzie gdzie się rozbić, będą gówniane stoiska nic nie wnoszące i zajmować tylko teren.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Kothaar napisał/a:
Mhmm. Kupuję popcorn lub nachosy w gastro, monsterka kartą zbliżeniową i leeecę na strongmenów aż się będzie kurzyło... A tak serio to może coś tam popatrze jak nic ciekawszego nie będzie (w co wątpie :)) )


No i jeszcze tzreba dodatkowo iwent na fakbuku, zeby bylo wiadomo kto idzie. Ciekawe kto pierwszy wysle tweeta z nazwiskiem zwyciezcy.

_Szajba_ napisał/a:
Benyk , musimy się zjednoczyć i założyć rezerwat bez tych wszystkich pierdół i reklam :D


Ja na rezerwat chetnie bym sie pisal ;)

Konserwa turystyczna i paprykarz szczecinski oficjalnymi sponsorami
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Ale co wy gadacie?! Jaka komercha? Przecież ciężary mają być w kształcie jakichś gitar, pacyfek. Praawdziwy rock'n roll <haha> . Na szczęście jest wi-fi, szybko mykne fotki siłaczy na instagrama, zmienie status na fejsiku i polubie wpis na fanpejdżu o zwycięzcy zawodów.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Kothaar napisał/a:
Ale co wy gadacie?! Jaka komercha? Przecież ciężary mają być w kształcie jakichś gitar, pacyfek. Praawdziwy rock'n roll <haha> . Na szczęście jest wi-fi, szybko mykne fotki siłaczy na instagrama, zmienie status na fejsiku i polubie wpis na fanpejdżu o zwycięzcy zawodów.

You made my day!
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Kothaar napisał/a:
Ale co wy gadacie?! Jaka komercha? Przecież ciężary mają być w kształcie jakichś gitar, pacyfek. Praawdziwy rock'n roll <haha> . Na szczęście jest wi-fi, szybko mykne fotki siłaczy na instagrama, zmienie status na fejsiku i polubie wpis na fanpejdżu o zwycięzcy zawodów.


<rotfl3> <rotfl3>
 
 
 
zijacek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Ja po zeszłorocznych katorgach w znalezieniu miejsca na polu namiotowym zawsze takie informacje odbieram ciężko, bo już widzę kolejne połacie woodstockowego terenu zajęte jakimiś bzdetami. Porównajcie sobie mapkę z 2004 roku i tę bieżącą i spójrzcie, ile miejsca na namioty było wtedy, a ile jest teraz? Owszem, po krzakach i lasach można się rozbijać, ale te miejsca na woodstocku kojarzą mi się z fekaliami wszelkimi i odpychają niemiłosiernie.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

A daj mapkę z 2004.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   


znalazłam jakąś, ale nie ogarniam jej oO
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

O jaka ładna. Przynajmniej nie jest cała zasrana sponsorami i strefami.
 
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Mazu napisał/a:

znalazłam jakąś, ale nie ogarniam jej oO

bo jej sie nie da ogarnąć, trochę wyjaśnię, scena jest w miejscu gdzie gastro zakręca, wioska piwna w tym samym miejscu, a te drogi co są tam wyrysowane, to takich nie pamiętam, gastro było tam gdzie teraz jest scena, kryszna na górce, a resztę sobie wyobrazić trzeba

i coś do tematu, faktycznie szkoda, że zabierają miejsce, a potem sie dziwią, że ludzie coraz zdalej sie rozkładaja, jak miejsca nigdzie nie ma, a co do strongmanów...pewnie i tak nie zapamietam kiedy, co gdzie, i nie pójdę ;]
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

A patrząc bliżej:

Rok 2009. Piękna mapa, bez jakichś Playów, Carlsbergów... Nie pamiętam nawet czy wtedy już Allegro było czy dopiero w 2010...

Na Strongmenów się nie wybiorę. Szkoda, że zajmują tyle pola, które wcześniej było dobrym miejscem na rozbicie się. Ech.
 
 
 
powk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

bez sponsorów nie byłoby imprezy, niestety :(
też mnie zaskoczyło, że w takim miejscu te zawody, dziwny pomysł ogólnie, no ale cóż, pewnie i wśród woodstockowiczów znajdą się fani takowej dyscypliny
.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

powk napisał/a:
bez sponsorów nie byłoby imprezy, niestety :(
też mnie zaskoczyło, że w takim miejscu te zawody, dziwny pomysł ogólnie, no ale cóż, pewnie i wśród woodstockowiczów znajdą się fani takowej dyscypliny
.


Kiedyś była impreza, a nie było tylu pizdryków na polu. I to nawet zespoły były lepsze a różne rzeczy tańsze. I się dało. Było Tyskie, pasaż jako sponsorzy plus gastronomia i kilka drobnych bzdetów i działało. A teraz to niedługo całe pole będzie zawalone sponsorami, a ludzie będą na drzewach siedzieć uciekając przed reklamami. Zaś jakoś lepiej nie jest pod względem lineupu czy cen itd.
 
 
powk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Zaś jakoś lepiej nie jest pod względem lineupu czy cen itd.

co do cen się zgodzę, jeśli dobrze pamiętam, na moich pierwszych woodach u kryszny szama za zeta była, cena wzrosła ośmiokrotnie. Zapiekanka miała 50 cm i zależnie od opcji 3 lub 5 pln, tyskie 2,30.

Co się tyczy lineupu, zgodzić się nie mogę. Chciałbyś słuchać ciągle tych samych kapel? Niewiele mamy młodych i dobrych, do tego grających "swoją" muzykę kapel. Mam tu na myśli kapele mające wypracowany SWÓJ styl, nie powielające czyichś dokonań. Są dobre rapowe i elektroniczne projekty, jednak ich nie widzę za bardzo na dużej scenie. Naszego polskiego folku mogłoby być więcej ;). Dzięki sponsorom masz festiwal o dzień dłuższy i do tego kapele ze świata, prezentujące stosunkowo wysoki poziom.

Widzę dużą zmianę na lepsze przez te lata zarówno jeśli chodzi o infrastrukturę festiwalu, jak i o line up.

Wkurzają loga ale przynajmniej każda firma daje coś od siebie, nie tylko kasę. Bicie rekordów, jakieś tam eko kampanie, darmowe rozmowy itd.

2007 miał być ostatnim woodem, wydaje mi się, że allegro ma dużą zasługę w tym, że dalej mamy możliwość uczestnictwa w takiej imprezie. Bo z tego co pamiętam Jurek chciał zmienić formułe, skupić się na spotkaniach i warsztatach, zrezygnować z koncertów, a przynajmniej zmniejszyć ich skalę
Sorry za OT ;)

Co do samych strongmenów, WOŚP prawdopodobnie chciał dołożyć kolejną atrakcję, mnie raczej taka atrakcja nie jara, tak jak pisałem wcześniej, jestem przekonany, że na woodzie znajdą się też fani tej dyscypliny, tylko dziwi mnie, że ulokowano strongmanów w "centrum" ;)
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

powk napisał/a:
Niewiele mamy młodych i dobrych, do tego grających "swoją" muzykę kapel. Mam tu na myśli kapele mające wypracowany SWÓJ styl, nie powielające czyichś dokonań.

Człowieku, co ty bredzisz?
Nawet jeśli mało ci młodych kapel to dlaczego nie miałyby grać te starsze?
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Co roku strachy na lachy i happysad ]:->
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime