Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
strongmen na woodstocku
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

A co to, festyn Mydło i Powidło? Niedługo zrobią regaty i dożynki. I Dzień Dziecka przeniosą na sierpień.

Cytat:
Taka jest kolej rzeczy ze trzeba isc z duchem czasu.


To wszyscy przejdźmy na islam jeszcze, bo taki jest duch czasu <urwanie glowy> Najgłupszy argument jaki znam. Ej, chodźmy gazować żydów, to z duchem czas!
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Wto 04 Cze, 2013   

Jeśli chcecie normalnego festu to zapraszam w przyszłym roku na wycieczkę do południowych przyjaciół na Brutala. Pośmiejemy się ponadto z języka czeskiego, a Czesi z polskiego :-P
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 04 Cze, 2013   

wiecie jakie festiwale się nie pierdolą? te które od początku miały być komercyjne :D Tak jak kolega wyżej napisał: Brutal Assault ... a dodam do tego Hellfest, Wacken, Graspop itp.. Dlaczego te komercyjne festiwale nadal są tak zajebiste jak były na początku? BO SĄ PŁATNE! nie trzeba szukać sponsorów i pozwalać przez to na jakieś debilne udziwnia, bo po co? w końcu fani muzyki za to zapłacą i będę się dobrze bawić, tak jak co roku :D
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 05 Cze, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
boksu napisał/a:
zjadą się tylko turyści narobią bałaganu


to nie prożydzi, dużo się przypadkowych najeźdźców nie zjedzie


Ile razy będziecie powtarzać w kółko ten sam hejt?
Akurat w przeciwieństwie do zwykłego fana prodigów, przeciętny wielbiciel zawodów strongmenów (oraz przy okazji również wszelkich gal MMA) to stały bywalec okolicznych siłowni, zazwyczaj mniej lub bardziej typowy dres. W moich okolicach już kilka razy takie zawody rozgrywano, z ciekawości na 2 czy 3 z nich zajrzałem, więc temat znam odrobinę z praktyki.
A ilu takowych zajrzy ostatecznie na Woodstock zależeć będzie oczywiście od tego jak szeroko te całe zawody zostaną zareklamowane, przede wszystkim w okolicznych mediach, bo raczej nikt z drugiej strony Polski specjalnie z tego powodu się nie wybierze..

A odnośnie samego pomysłu Owsiaka to nie mam zdania. Z jednej strony niby jakaś tam dodatkowa atrakcja, z drugiej jednak tylko do popatrzenia, bez większej interakcji z woodstockowiczami.
 
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 05 Cze, 2013   

noo taka sobie lipa
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 05 Cze, 2013   

Jeszcze kwestia gdzie to będzie. Jeśli gdzieś na uboczu, to zasadniczo sztanga im w oko, niech se osiłki pierdzą z wysiłku a kto chce - niech się tym napawa. Tyle jest na Udstoku przeróżnych wiosek, których się po prostu nie odwiedza. I już.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Obstawiam, że trzasną te zawody tam, gdzie rok temu było boisko Carlsberga.
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Jak juz mowielm wczesniej w przyszlym roku bedzie cyrk i kobieta z broda. Mam ogromna nadzieje ze ten strongmenski festyn odbedzie sie w miescie, a nie na terytorium przystanku. Zdaje sobie sprawe ze sa chetni zeby to ogladac, na wszystko zawsze znajda sie chetni.
Ale jak ktos wczesniej pisal mydlo i powidlo... Cos dla wszystkich, jest tak na prawde dla nikogo.
Latajacy Potworze Spaghetti widzisz i nie grzmisz...
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013   

Mazu napisał/a:
Obstawiam, że trzasną te zawody tam, gdzie rok temu było boisko Carlsberga.


Przez 4 dni pobytu ani razu nie zobaczyłem tego go boiska więc - gdyby Koleżanki predykcje się sprawdziły - uznam to za dobrą decyzję lokalizacyjną.

ewentualne przyszłoroczne Gimnazjalne Mistrzostwa Polski w Praktycznej Wiedzy o Antykoncepcji (stawiam, że w tę - edukacyjną - stronę pójdzie Fundacja) też powinny się tam odbyć.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

A ja mam wrażenie,że gdybyście (w zdecydowanej większości z was tu piszących) z góry nie zostali poinformowani,że takie "szoł" budzie mieć m-jsce na Woodzie,to najpewniej nigdy byście się o tym nie dowiedzieli i żyli w błogiej nieświadomości.
Pewnie nie tylko ja tak mam,że dopiero po powrocie z Przystanku dowiadują się o różnych imprach,specjalnych namiotach i telefonicznych promocjach.I jakoś nie czuję żadnej straty...
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

Tu nie chodzi o to czy my tam trafimy czy nie, problemem raczej beda przypadkowi woostockowicze, ale nie przypadkowi milosnicy i kolekcjonorzy tkanki miesniowej.
A poza tym ja wciaz nie rozumiem dlaczego na oficjalnej WOSP nic o tym nie ma?

A z oof topu to serial rodzinka.pl bedzie krecony podczas tegorocznego woodstocku.
Kurwa co jeszcze?

Niedlugo nie bedzie mozna sie poruszac swobodnie, bo prezydent, bo serial, bo turniej miast, strongamni, wesele, Jezusy itp
A co z ateistycznymi, apolitycznymi, wychudlymi, nie ogladajacymi seriali, starymi milosnikami woodstocku? niedlugo ,,rynsztokiem'' bedziemy sie poruszac... bo nie dla nas beda woodstockowe sciezki. a jak sie nie podoba, to ....
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

Benyk , musimy się zjednoczyć i założyć rezerwat bez tych wszystkich pierdół i reklam :D
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

benyk33 napisał/a:
Tu nie chodzi o to czy my tam trafimy czy nie, problemem raczej beda przypadkowi woostockowicze, ale nie przypadkowi milosnicy i kolekcjonorzy tkanki miesniowej.


Naprawdę wierzysz w to,że ten pocieszny,festyniarski pseudosportowy evencik ściągnie więcej niż parę osób na krzyż budących zainteresowanych bardziej tym niż np. ofertą koncertową?I że to w jakimkolwiek,najdrobniejszym elemencie wpłynie na twój,mój i innych pobyt na PW? No nie wpadajmy w paranoję...
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

milan napisał/a:
benyk33 napisał/a:
Tu nie chodzi o to czy my tam trafimy czy nie, problemem raczej beda przypadkowi woostockowicze, ale nie przypadkowi milosnicy i kolekcjonorzy tkanki miesniowej.


Naprawdę wierzysz w to,że ten pocieszny,festyniarski pseudosportowy evencik ściągnie więcej niż parę osób na krzyż budących zainteresowanych bardziej tym niż np. ofertą koncertową?I że to w jakimkolwiek,najdrobniejszym elemencie wpłynie na twój,mój i innych pobyt na PW? No nie wpadajmy w paranoję...


Ten evencik pewnie nie, ale jak tak zaczniemy wszystko łykać jak pelikan, to za rok będzie taniec z gwiazdami czy inna hołota, która ściągnie już więcej niechcianego elementu.
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

milan napisał/a:

Naprawdę wierzysz w to,że ten pocieszny,festyniarski pseudosportowy evencik ściągnie więcej niż parę osób na krzyż budących zainteresowanych bardziej tym niż np. ofertą koncertową?I że to w jakimkolwiek,najdrobniejszym elemencie wpłynie na twój,mój i innych pobyt na PW? No nie wpadajmy w paranoję...


Nie spodziewam sie rzeszy ludzi, tak jak bylo to w przypadku prodigy. Chodzi o to ze jest tego coraz wiecej i coraz mniej powiazanego z woodstockiem, a bardziej kojarzacego sie z turniejem miast. Chodzi mi o to ze coraz wiecej robi sie stref gzie nie wolno sie poruszac, albo sa czasowo wylaczone z ruchu woodstockowiczowego vide: przejazd prezydenta.
Jezusy sie panosza jak u siebie, wszystko narusza ich regulaminy i pewnie obraza uczucia religijne, a moje uczucia obraza ich obecnosc ;)
Za rok kolejny World Cup. Dzieki bohu olpmiada zimowa i to w Rosji ;)
Chociaz zrobienie olimiady zimowej na woodstocku byloby jak zejbiscie w klimacie. Wyobrazcie sobie narciarstwo, saneczkrstwo itp z gorki na pazurki
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Może KSW na dużej scenie zrobią :)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Jak nie będzie Pudziana to nie idę.
 
 
tdsl  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

O ludzie, ze wszystkiego potraficie zrobić tragedię, przez którą się Woodstock zawali.

Przecież to tylko jedno z wielu wydarzeń, kto chce, ten pójdzie, kto nie, ten nie.

A ten płacz o przypadkowych woodstockowiczach... Tak czy inaczej takowi będą, chociażby z okolicznych wiosek. Już tak nie panikujcie, nie zjedzą was.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

tdsl napisał/a:
O ludzie, ze wszystkiego potraficie zrobić tragedię, przez którą się Woodstock zawali.

Przecież to tylko jedno z wielu wydarzeń, kto chce, ten pójdzie, kto nie, ten nie.

A ten płacz o przypadkowych woodstockowiczach... Tak czy inaczej takowi będą, chociażby z okolicznych wiosek. Już tak nie panikujcie, nie zjedzą was.

To nie chodzi o to, że przez strongmanów Woodstock się zawali. Nie mogę mówić za wszystkich, ale z mojej perspektywy to jest kolejna rana na Woodstockowym ciele i powoli, z każdą kolejną taką raną Woodstock się wykrwawia. To będzie mój 15-ty PW (zaryzykuję stwierdzenie, że jak ja się bawiłem pierwszy raz pod Woodstockową sceną, to Ty żeś jeszcze z dywanu na spadochronie skakał) i z roku na rok jest coraz gorzej. Ja wiem, że czasy się zmieniają i Woodstock musi nadążać, ale nie miej nam, ludziom ktorzy pamiętają ten festiwal w jego najlepszej dla nas formie, za złe że płaczemy nad każdym takim festyniarskim batogiem jaki się nam wymierza. Ty masz na to wy...ne, to sobie miej. To jest właśnie duch dzisiejszych czasów.
 
 
 
kiaglor  
Coś już napisał
~V~

Wiek: 36
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 54
Skąd: innąd
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Nie ma co narzekać na tych karków, że się tam będą siłować. Razić może tylko wciąż zwiększająca się ilość takich małokomu potrzebnych wydarzeń które Przystanek Woodstok zamieniaja powoli w festyn rodzinny.
Sami stronmeni przypadkowych ludzi za dużo pewnie nie ściągną, ale kilka temu podobnych wydarzeń może sprawić że ci ludzie będą mieli co robić na woodzie
 
 
 
tdsl  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Te 6 lat różnicy między nami to rzeczywiście kolosalna sprawa. ;) Od ad personam do ad rem jednak - ja rozumiem, sentyment i tak dalej, ale zwyczajnie nie da się zamrozić cyklicznego wydarzenia w jednym punkcie, tak samo jak nie możesz mieć całe życie 14 czy 16 lat. Też nad tym boleję czasem, ale jednak tak to właśnie się odbywa.

To, co niektórzy postulują, nazwałbym wręcz rytualizacją Woodstocku. A przecież Woodstock może i ma jakieś cechy rytualne, ale przede wszystkim to żywioł, podlegający zmianom, a nie skansen czy inny rezerwat. I to my współtworzymy ten żywioł, niezależnie od tego, czy gdzieś tam dalej w ramach tego żywiołu działa też coś, co nas nie interesuje. To jest impreza na tyle ogromna, masowa, że najzwyczajniej w świecie zawsze można pójść gdzieś indziej i będzie świetnie. ;) I może nie mam tak czciwołającego stażu jak Ty, ale tegoroczny Woodstock będzie moim piątym i jestem zdania, że mimo wszelkich zmian samo "mięso", esencja festiwalu pozostaje wciąż taka sama i myślę, że długo jeszcze pozostanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group