Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochodem na Pole : )
Autor Wiadomość
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro 19 Cze, 2013   Samochodem na Pole : )

Czy ktoś z zmotoryzowanych na czterech kółkach ma już jakąś wiadomość do kiedy co i jak będzie można w tym roku autem na pole wiechać ?? Była bym wdzięczna : )
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 19 Cze, 2013   

Jak co roku wjechać będzie można do momentu gdy organizatorzy nie stwierdzą że na polu jest full. Zazwyczaj jest to koło wtorku-środy. Więc najlepiej być najpóźniej we wtorek na polu.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 19 Cze, 2013   

Oczko66617 napisał/a:
Jak co roku wjechać będzie można do momentu gdy organizatorzy nie stwierdzą że na polu jest full. Zazwyczaj jest to koło wtorku-środy. Więc najlepiej być najpóźniej we wtorek na polu.


A ja mam wrażenie,że ta decyzja zapada jednak wcześniej (może pojawić się za tydzień lub np.2) i jest podawana oficjalnie z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli się mylę,proszę o łagodny wymiar kary.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 19 Cze, 2013   

Już gdzieś pisałam, że z tego co słyszałam to wjazd na pole ma być do poniedziałku, ale nie jest to 100% pewna informacja. Jak się dowiem czegoś to napiszę.
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013   

Ok dzięki bo w zeszłym roku wjazd byl do wtorku do godziny 14. Niestety ja dostarłam w środe o 3 nad ranem i już nawet żadne ściemy nie pomogły :D
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013   

W 2012 było tak, ze wjazd miał być do środy do 17., ale drogi pozamykali właśnie 24h wcześniej. Dziwne, że nie pomogły wam żadne ściemy, bo my się co prawda namęczyliśmy (kumpel przyjechał land roverem we wtorek koło 23), ale puścili, jeszcze jeden eskortował samochód. Może dlatego, że przyjechał tą bramką za krisznowcami, a my byliśmy rozbici dosłownie 300m dalej.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013   

Moi znajomi przyjechali we wtorek wieczorem i też wpuścili, ale ponoć problemy były jakieś. We wt zresztą już full ludzi było na polu, pewnie dlatego. Jeżeli komuś zależy mieć samochód na polu to jednak proponuje na spokojnie poniedziałek.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013   

Nie pamiętam kiedy wjechałem ale nie było żadnych problemów, było pusto. Było to około 17stej więc chyba poniedziałek, ale nie wiem mam dziury. Generalnie pokojowy patrol raczej macał mój samochód niż stawiali mu czoła żebym nie wjechał nim na pole.
 
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

Tak jak było napisane - w zeszłym roku był termin podany, ale i tak został przesunięty - moim zdaniem zasadnie, we wtorek już było bardzo dużo ludzi na polu a niektórzy wciąż lawirowali autami między rozbitymi już namiotami. Jak się przyjedzie w poniedziałek to jeszcze można w rozsądne miejsce wjechać :)
 
 
KosmyK94  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 13
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 30 Cze, 2013   

Mam plan być tam we wtorek około 6-7 rano powinno jeszcze dać radę wjechać?
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

KosmyK94 napisał/a:
Mam plan być tam we wtorek około 6-7 rano powinno jeszcze dać radę wjechać?


Teoretycznie tak.
 
 
 
KosmyK94  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 13
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Czytałem gdzieś że jest jakiś wjazd z tyłu, gdzie można wjechać też poźniej
Może mi ktoś przybliżyć temat na wszelki wypadek?
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Raz koleżka wjeżdżał od tyłu (:D)autem, a mianowicie od strony wieży transmisyjnej, droga do niej prowadzi z drogi asfaltowej jakiejś w lesie (nie pamiętam, pijany byłem). Stał tam sobie łysy ochroniarz, typowy mięchol, ale za czteropak nas puścił. Było to w okolicach wtorku. Potem korzystaliśmy z tego przejazdu jak jeździliśmy na zakupy do teskacza
 
 
Ag_nesss  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Okeej, a teraz moje pytanie do Was ;D Czy na Woodstocku albo w jego pobliżu, można znaleźć parkingi ale strzeżone? :)
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

tylko o miejscowych w podworkach, chyba ze gdzies w samym miescie, ale tu sie nie orientuje
 
 
Ag_nesss  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Jeżeli ktoś coś wie więcej na ten temat to będę wdzięczna za pomoc ^^ Mogą być parkingi nawet 5 km od samych koncertów
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Ja zawsze wjeżdżam z tyłu przez tory i tam jest prywatne pole czyjeś. Rok temu płaciło się 50zł za tyle dni ile byłeś, więc dość tanio. Wjechać tam można chyba w każdy dzień, a że jest to już praktycznie teren uctoku to do sceny jest w miarę blisko.
 
 
Wojtman  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

A ja mam takie pytanko do tych, którzy wjeżdżali samochodami na Woodstock-owe pole. Zdarzyło wam się coś w stylu ze ktoś wam podszedł i porysował samochód oderwał lusterka czy coś w tym stylu? W tamtym roku jechałem pociągiem i byliśmy rozbici koło grupy która przyjechała samochodami i osobiście nic takiego nie zauważyłem, żeby mieli jakieś niemiłe sytuacje. A w tym roku planujemy ze znajomymi wybrać się samochodami więc chcemy się upewnić :))
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Znajomi wjeżdżali. Oprócz podpisów na zakurzonej masce nic nie widziałam :P Ale wiadomo - trzeba pilnować, jak każdej wartościowej rzeczy ;)
 
 
Wojtman  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Chyba jeśli będzie zakryty plandeką to nie powinno z nim nic się stać jeśli jeszcze będą namioty dookoła ustawione
:))
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Jesli będzie plandeka i namioty wokół to byś musiał mieć wyjątkowego pecha by się stało z samochodem cokolwiek innego niż nagrzanie na słońcu. Rzeczy w rodzaju meteorytu, podziemnego leju czy jeden osoby na sto tysięcy co akurat na samochód wpadnie i uzna go za smoka i zacznie z nim walczyć.

Jak plandeka i w środku wioski to można spokojnie brac mając 99% gwarancji ^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group