Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochodem na Pole : )
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Kicaj napisał/a:
No tak szkoda, bo ludzie, żeby pobawić się na Woodstocku muszą brać urlop na cały tydzień, jeśli chcą wjechać na pole autem.
Trochu kicha, że tak szybko zamykają, no ale prawda - ludzie przyjeżdżają wcześniej, żeby później nie mieć niespodzianek na rondzie. Szkoda.


Jakby wszyscy myśleli to by zakazu nie było. Ale od pewnego momentu jest już tak tłoczno, że wjeżdżanie autem to głupota. Rok temu ktoś mi namiot autem potrącił na przykład i nawet słowa "przepraszam" nie usłyszałem za zderzak na swoim namiocie. To nie jest ani miłe, ani bezpieczne.
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Nie no, jasne, rozumiem, co macie na myśli. Wszystko trzeba robić z głową i pamiętać, że nie jesteśmy sami na polu. Ale nie da się ukryć, że auto na polu to duża wygoda. No i tobołów nie trzeba ze sobą nosić ;)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Wiadomo, że wygoda, ale wszystko ma swoje plusy i minusy, do minusów auta należy ulokowanie go właśnie ^^ I ze złośliwości pola nie zamykają tak wcześniej, tylko ze względu na organizację i bezpieczeństwo dla wszystkich :D

Swoją drogą ponoszenie tobołów to fajna przygoda, poznawanie ludzi i trochę ćwiczeń na świeżym powietrzu :D

Jakbym miał do wyboru teleport do Kostrzyna i podróż to wybrałbym podróż :D
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Podobno jest nakaz odłączenia akumulatora gdy już auto będzie postawione?
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

TrojanSkins napisał/a:
Podobno jest nakaz odłączenia akumulatora gdy już auto będzie postawione?


Tak, jest coś takiego.
 
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Trochę lipa, nie którzy raczej nie będą mogli sobie na to pozwolić.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Wiesz, myślę, że oni będą chodzić od samochodu do samochodu i sprawdzać bądź kazać odłączać (no chyba, że się mylę). Raczej jest to na zasadzie chęci właścicieli pojazdów do stosowania się do tego co mówi Jurek.
 
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

No to najwyżej jak sobie pójdą to się podłączy znowu ;-) chodzi o ładowanie telefonów, jakaś muzyka (będę już 5 dni wcześniej więc jakieś dźwięki by się przydały) i takie tam. Ale nie wiem czy stwarza to realne zagrożenie pożarowe, chyba, że jakieś inne.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Przecież nikt tego sprawdzać nie będzie, spokojnie. Jakby nawet ktoś podszedł, to mówisz, że właściciel samochodu jest pod sceną/w toiu/w Bangladeszu i nie wiesz kiedy wróci. Proste? :P
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

To tylko jest w regulaminie żeby w ogóle woodstock dostał pozwolenie na wpuszczanie samochodów na teren imprezy ;)) Nikt tego tak naprawdę nie sprawdza.
 
 
XmeN  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

mam takie pytanie ja zawsze rozbijam sie na polu przy lasku za ASP ale niestety jak dostane wolne w pracy to wyjade dopiero w czwartek nad ranem mam kolo 250 km do kostrzyna a musialbym samochodem wjechac jakos i czy byla by mozliwosc wtedy wjechac tam i czy ktos moglby mi podac ewentualny plan dojazdu pamietam ze sa tam lesne drogi ktorymi niby mozna byy dojechac od tylu festiwalu prosze o jakiej informacje na ten temat
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

to jest nie możliwe, bo drogi prowadzące do woodstocku pozamykane są już w mieście. Chociaż... nie no jedna droga jest otwarta, ale dojedziesz tylko na parking.
 
 
gruba  
Forumowy prawiczek
a na łudstoku będzie rozróba


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 34
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

XmeN, na pewno wjedziesz bezproblemowo do lasu, na którego polankach obozują woodstockowicze. Jeździmy tak od paru lat właśnie pierwszego dnia festiwalu i zatrzymujemy się na którejś z polanek (2o minut spacerkiem pod dużą scenę). Teoretycznie da się tamtędy dojechać autem nawet i pod samą scenę, my nie próbujemy bo w pewnym momencie natężenie ludzi i namiotów staje się nieznośne

Wjazd do lasu: http://goo.gl/maps/QpAFb
 
 
XmeN  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

troche sie uspokoilem ale z tego lasu dojade na to wzgorze za ASP rozumiem ze juz bedzie duzo ludzi i nie wjade tam gdzie chcialem ale choc w poblize :D
 
 
Eunice  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 31 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

A jak to jest z tymi parkingami poza polem? Kiedy się zapełniają, ile kosztują, czy są bezpiecznie, orientuje się ktoś?
 
 
cell89  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Myslicie ze jak bede tam kolo 14.00 w poniedzialek to sie jeszcze dostane na pole autem?
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

we wtorek zamykają, ja będę ok 20 na polu. Ale możliwe że w nocy z poniedziałku na wtorek już się nie wjedzie, to zależy od organizatorów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania