Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochodem na Pole : )
Autor Wiadomość
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

Czy orientujecie sie gdzie najlepiej zostawic auto jak przyjade w poniedzialek a po anthraxie najpozniej musze sie ulotnic? Tak zeby jie bylo problemu z wyjazdem...
 
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

zostaw auto gdzieś w mieście ;>
parking tesko ?
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

Na pewno poza polem - z pola Cię nie wypuszczą choćbyś nie wiem jak przekonywał :) Parking koło starego Shella jest całkiem w porządku i w rozsądnej odległości od pola namiotowego.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

No wlasnie zalezy mi na tym by auto miec jak najblizej pola i zeby bylo bezpieczne... Moze jakis platny parking polecacie?
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

goldenboj napisał/a:
No wlasnie zalezy mi na tym by auto miec jak najblizej pola i zeby bylo bezpieczne... Moze jakis platny parking polecacie?


idą drogą za Kryszną ok 10 min spacerkiem we prawo był płatny parking, z które go bez problemu wyjedziesz;)
 
 
 
Aniou  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Gilberdyke
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

info ze strony wośpu:

Cytat:
Uwaga! Wjazd samochodem na pole woodstockowe nie będzie możliwy od wtorku 30.07. Jeśli pole zapełni się wcześniej, ze względów bezpieczeństwa, organizatorzy będą wtedy podejmować decyzję o jego zamknięciu dla ruchu samochodowego.


Nie przeginają trochę? Planowałem przyjazd we wtorek rano a tu taka ukryta informacja :/
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Aniou napisał/a:

Nie przeginają trochę? Planowałem przyjazd we wtorek rano a tu taka ukryta informacja :/

no nie ukryta, co roku tak jest, ze wjazd jest możliwy do 2 dni przed rozpoczęciem, co nie zmienia faktu, że do wtorku znaczy tyle, że we wtorek będzie można jeszcze wjeżdżać, a pole zamkną o bliżej nieokreślonej godzinie jak się zapełni, więc przyjeżdzając rano masz szanse na nie wjechac, ale nikt Ci tego nie zagwarantuje
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

No przesadzili. Czuję, że we wtorek rano będzie TYYYYYYLE aut na rondzie.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Nie przesadzili tylko coraz więcej ludzi przyjeżdża sporo dni wcześniej.
 
 
 
Aniou  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Gilberdyke
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

vin napisał/a:
Nie przesadzili tylko coraz więcej ludzi przyjeżdża sporo dni wcześniej.

No przyjeżdżają sporo dni wcześniej co coraz wcześniej zamykają pole ;)

Pająk napisał/a:
Aniou napisał/a:

Nie przeginają trochę? Planowałem przyjazd we wtorek rano a tu taka ukryta informacja :/

no nie ukryta, co roku tak jest, ze wjazd jest możliwy do 2 dni przed rozpoczęciem, co nie zmienia faktu, że do wtorku znaczy tyle, że we wtorek będzie można jeszcze wjeżdżać, a pole zamkną o bliżej nieokreślonej godzinie jak się zapełni, więc przyjeżdzając rano masz szanse na nie wjechac, ale nikt Ci tego nie zagwarantuje


Nie nie nie, w zeszłym roku, we wtorek można było wjechać, a i w środę od niektórych stron.
Napisane jest prosto - od wtorku wjazd niemożliwy co oznacza, że we wtorek samochodem nie wjedziesz. Rozmija się to z tym co mówił Jurek na swoim blogu ale co tam...
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

No tak szkoda, bo ludzie, żeby pobawić się na Woodstocku muszą brać urlop na cały tydzień, jeśli chcą wjechać na pole autem.
Trochu kicha, że tak szybko zamykają, no ale prawda - ludzie przyjeżdżają wcześniej, żeby później nie mieć niespodzianek na rondzie. Szkoda.
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Kicaj napisał/a:
No tak szkoda, bo ludzie, żeby pobawić się na Woodstocku muszą brać urlop na cały tydzień, jeśli chcą wjechać na pole autem.

Jak dla mnie to jest zasadne - sam niechciałbym, żeby jak już jest tloczno ktoś się jeszcze autem przepychał, dlatego sam jadę w sobotę lub niedzielę żeby jeszcze auto w dobrym miejscu postawić. A dla tych co chcą na parę dni to przecież parkingi są naprawdę w niedużej odległości i nie ma problemu żeby przyjechać na sam festiwal autem i je zostawić na rogatkach pola.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Kicaj napisał/a:
No tak szkoda, bo ludzie, żeby pobawić się na Woodstocku muszą brać urlop na cały tydzień, jeśli chcą wjechać na pole autem.
Trochu kicha, że tak szybko zamykają, no ale prawda - ludzie przyjeżdżają wcześniej, żeby później nie mieć niespodzianek na rondzie. Szkoda.


Jakby wszyscy myśleli to by zakazu nie było. Ale od pewnego momentu jest już tak tłoczno, że wjeżdżanie autem to głupota. Rok temu ktoś mi namiot autem potrącił na przykład i nawet słowa "przepraszam" nie usłyszałem za zderzak na swoim namiocie. To nie jest ani miłe, ani bezpieczne.
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Nie no, jasne, rozumiem, co macie na myśli. Wszystko trzeba robić z głową i pamiętać, że nie jesteśmy sami na polu. Ale nie da się ukryć, że auto na polu to duża wygoda. No i tobołów nie trzeba ze sobą nosić ;)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Wiadomo, że wygoda, ale wszystko ma swoje plusy i minusy, do minusów auta należy ulokowanie go właśnie ^^ I ze złośliwości pola nie zamykają tak wcześniej, tylko ze względu na organizację i bezpieczeństwo dla wszystkich :D

Swoją drogą ponoszenie tobołów to fajna przygoda, poznawanie ludzi i trochę ćwiczeń na świeżym powietrzu :D

Jakbym miał do wyboru teleport do Kostrzyna i podróż to wybrałbym podróż :D
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Podobno jest nakaz odłączenia akumulatora gdy już auto będzie postawione?
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

TrojanSkins napisał/a:
Podobno jest nakaz odłączenia akumulatora gdy już auto będzie postawione?


Tak, jest coś takiego.
 
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Trochę lipa, nie którzy raczej nie będą mogli sobie na to pozwolić.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Wiesz, myślę, że oni będą chodzić od samochodu do samochodu i sprawdzać bądź kazać odłączać (no chyba, że się mylę). Raczej jest to na zasadzie chęci właścicieli pojazdów do stosowania się do tego co mówi Jurek.
 
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

No to najwyżej jak sobie pójdą to się podłączy znowu ;-) chodzi o ładowanie telefonów, jakaś muzyka (będę już 5 dni wcześniej więc jakieś dźwięki by się przydały) i takie tam. Ale nie wiem czy stwarza to realne zagrożenie pożarowe, chyba, że jakieś inne.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Przecież nikt tego sprawdzać nie będzie, spokojnie. Jakby nawet ktoś podszedł, to mówisz, że właściciel samochodu jest pod sceną/w toiu/w Bangladeszu i nie wiesz kiedy wróci. Proste? :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group