Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochodem na Pole : )
Autor Wiadomość
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Ja jedynie kiedyś ślady pasty do zębów na lusterku znalazłem - ktoś najwyraźniej chciał skorzystać przy myciu zębów :P Ale wtedy auto stało w pewnej odległości od obozu, teraz jeżdzę na tyle wcześnie, że auto zawsze koło namiotu, przykryte plandeką i nic złego się nie dzieje :)
 
 
lukaski  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 46
Skąd: WgW
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Zależy też gdzie zaparkujemy. W tamtym roku w lasku naprzeciwko głównej sceny można było zauważyć kilka urwanych lusterek :/
 
 
UchachanyMaciej  
Forumowy prawiczek
Lumpia to moja kraina.

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Mam takie z pozoru* głupie pytanie. Żeby wjechać na pole na czas festiwalu, bez planowanego wyjeżdżania w trakcie, trzeba zaopatrzyć się w jakiś bilet? Czy wjazd tak i samo pole jest darmowe?


*Może nawet nie z pozoru :P
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Darmowe, płatne są niektóre parkingi, w tym te prywatne poza polem. Samo pole jest darmowe.
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

Tylko nie nabierzcie się na myk jaki był rok temu, że ktoś bokiem przez las zrobił sobie bramę i parking i kase za to brał a okazało się że nielegalnie i pokojowcy musieli tam stać i zawracać ludzi którzy tamtędy wjeżdzali.
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

Nie wiem Szczuras z której strony to było o czym piszesz ale ja tak wjeżdżam co roku od 2009 i nigdy problemów nie miałem, rok temu też nie.
 
 
Zakrzak  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 23
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

nam rok temu jakiś imbecyl poluzował śruby w kołach... po jakiś 50km zaczęło ostro coś strzelac i na szczeście skapliśmy się co jest grane. Na pole przyjechaliśmy jak już było zamknięte ale haracz poszedł i jakiś menelo nas wpuścił przez swoje pole
 
 
Mizar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: Żagań
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Ja już swoim autem lecę czwarty raz na PW i na razie bez żadnych problemów zarówno z wjazdem jak i uszkodzeniami w aucie (odpukać), tylko capi potem jak w stodole ale to już takie uroki :D W tamtym roku wjechałem na luzie około 11 we wtorek i nawet nie było jeszcze żadnych bramek czy czegoś w ten deseń. Dwa lata wcześniej w środę "polałem bombę" i "wykiwałem" chłopaczków, którzy nie chcieli mnie wpuścić na polankę... z góry przepraszam :D
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

W zeszłym roku bez problemu wjechaliśmy we wtorek ok. 10 rano, ale wiem, że już w środę reszta ekypy miała problemy z wjazdem od ronda. Pojechali lasem od strony parkingów, zachachmęcili jakoś chłopaków i dojechali do nas ;)

Mistrzami okazali się znajomi, którzy od ronda wjechali wieczorem we wtorek - obiecali, ze już nie będą wyjeżdżać, ale posiedzieli z nami ze dwie godziny i wyjechali. :P

Także ile osób, tyle sposobów na wjazd ;)


Ale w tym roku też nie ryzykujemy i jedziemy we wtorek rano - piwo z auta zawsze lepiej smakuje niż z namiotu ... :P
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

Czy orientujecie sie gdzie najlepiej zostawic auto jak przyjade w poniedzialek a po anthraxie najpozniej musze sie ulotnic? Tak zeby jie bylo problemu z wyjazdem...
 
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

zostaw auto gdzieś w mieście ;>
parking tesko ?
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

Na pewno poza polem - z pola Cię nie wypuszczą choćbyś nie wiem jak przekonywał :) Parking koło starego Shella jest całkiem w porządku i w rozsądnej odległości od pola namiotowego.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

No wlasnie zalezy mi na tym by auto miec jak najblizej pola i zeby bylo bezpieczne... Moze jakis platny parking polecacie?
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

goldenboj napisał/a:
No wlasnie zalezy mi na tym by auto miec jak najblizej pola i zeby bylo bezpieczne... Moze jakis platny parking polecacie?


idą drogą za Kryszną ok 10 min spacerkiem we prawo był płatny parking, z które go bez problemu wyjedziesz;)
 
 
 
Aniou  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Gilberdyke
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

info ze strony wośpu:

Cytat:
Uwaga! Wjazd samochodem na pole woodstockowe nie będzie możliwy od wtorku 30.07. Jeśli pole zapełni się wcześniej, ze względów bezpieczeństwa, organizatorzy będą wtedy podejmować decyzję o jego zamknięciu dla ruchu samochodowego.


Nie przeginają trochę? Planowałem przyjazd we wtorek rano a tu taka ukryta informacja :/
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Aniou napisał/a:

Nie przeginają trochę? Planowałem przyjazd we wtorek rano a tu taka ukryta informacja :/

no nie ukryta, co roku tak jest, ze wjazd jest możliwy do 2 dni przed rozpoczęciem, co nie zmienia faktu, że do wtorku znaczy tyle, że we wtorek będzie można jeszcze wjeżdżać, a pole zamkną o bliżej nieokreślonej godzinie jak się zapełni, więc przyjeżdzając rano masz szanse na nie wjechac, ale nikt Ci tego nie zagwarantuje
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

No przesadzili. Czuję, że we wtorek rano będzie TYYYYYYLE aut na rondzie.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Nie przesadzili tylko coraz więcej ludzi przyjeżdża sporo dni wcześniej.
 
 
 
Aniou  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Gilberdyke
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

vin napisał/a:
Nie przesadzili tylko coraz więcej ludzi przyjeżdża sporo dni wcześniej.

No przyjeżdżają sporo dni wcześniej co coraz wcześniej zamykają pole ;)

Pająk napisał/a:
Aniou napisał/a:

Nie przeginają trochę? Planowałem przyjazd we wtorek rano a tu taka ukryta informacja :/

no nie ukryta, co roku tak jest, ze wjazd jest możliwy do 2 dni przed rozpoczęciem, co nie zmienia faktu, że do wtorku znaczy tyle, że we wtorek będzie można jeszcze wjeżdżać, a pole zamkną o bliżej nieokreślonej godzinie jak się zapełni, więc przyjeżdzając rano masz szanse na nie wjechac, ale nikt Ci tego nie zagwarantuje


Nie nie nie, w zeszłym roku, we wtorek można było wjechać, a i w środę od niektórych stron.
Napisane jest prosto - od wtorku wjazd niemożliwy co oznacza, że we wtorek samochodem nie wjedziesz. Rozmija się to z tym co mówił Jurek na swoim blogu ale co tam...
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

No tak szkoda, bo ludzie, żeby pobawić się na Woodstocku muszą brać urlop na cały tydzień, jeśli chcą wjechać na pole autem.
Trochu kicha, że tak szybko zamykają, no ale prawda - ludzie przyjeżdżają wcześniej, żeby później nie mieć niespodzianek na rondzie. Szkoda.
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Kicaj napisał/a:
No tak szkoda, bo ludzie, żeby pobawić się na Woodstocku muszą brać urlop na cały tydzień, jeśli chcą wjechać na pole autem.

Jak dla mnie to jest zasadne - sam niechciałbym, żeby jak już jest tloczno ktoś się jeszcze autem przepychał, dlatego sam jadę w sobotę lub niedzielę żeby jeszcze auto w dobrym miejscu postawić. A dla tych co chcą na parę dni to przecież parkingi są naprawdę w niedużej odległości i nie ma problemu żeby przyjechać na sam festiwal autem i je zostawić na rogatkach pola.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga