Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochodem na Pole : )
Autor Wiadomość
Ag_nesss  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Jeżeli ktoś coś wie więcej na ten temat to będę wdzięczna za pomoc ^^ Mogą być parkingi nawet 5 km od samych koncertów
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Ja zawsze wjeżdżam z tyłu przez tory i tam jest prywatne pole czyjeś. Rok temu płaciło się 50zł za tyle dni ile byłeś, więc dość tanio. Wjechać tam można chyba w każdy dzień, a że jest to już praktycznie teren uctoku to do sceny jest w miarę blisko.
 
 
Wojtman  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

A ja mam takie pytanko do tych, którzy wjeżdżali samochodami na Woodstock-owe pole. Zdarzyło wam się coś w stylu ze ktoś wam podszedł i porysował samochód oderwał lusterka czy coś w tym stylu? W tamtym roku jechałem pociągiem i byliśmy rozbici koło grupy która przyjechała samochodami i osobiście nic takiego nie zauważyłem, żeby mieli jakieś niemiłe sytuacje. A w tym roku planujemy ze znajomymi wybrać się samochodami więc chcemy się upewnić :))
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Znajomi wjeżdżali. Oprócz podpisów na zakurzonej masce nic nie widziałam :P Ale wiadomo - trzeba pilnować, jak każdej wartościowej rzeczy ;)
 
 
Wojtman  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Chyba jeśli będzie zakryty plandeką to nie powinno z nim nic się stać jeśli jeszcze będą namioty dookoła ustawione
:))
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Jesli będzie plandeka i namioty wokół to byś musiał mieć wyjątkowego pecha by się stało z samochodem cokolwiek innego niż nagrzanie na słońcu. Rzeczy w rodzaju meteorytu, podziemnego leju czy jeden osoby na sto tysięcy co akurat na samochód wpadnie i uzna go za smoka i zacznie z nim walczyć.

Jak plandeka i w środku wioski to można spokojnie brac mając 99% gwarancji ^^
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Ja jedynie kiedyś ślady pasty do zębów na lusterku znalazłem - ktoś najwyraźniej chciał skorzystać przy myciu zębów :P Ale wtedy auto stało w pewnej odległości od obozu, teraz jeżdzę na tyle wcześnie, że auto zawsze koło namiotu, przykryte plandeką i nic złego się nie dzieje :)
 
 
lukaski  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 46
Skąd: WgW
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Zależy też gdzie zaparkujemy. W tamtym roku w lasku naprzeciwko głównej sceny można było zauważyć kilka urwanych lusterek :/
 
 
UchachanyMaciej  
Forumowy prawiczek
Lumpia to moja kraina.

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Mam takie z pozoru* głupie pytanie. Żeby wjechać na pole na czas festiwalu, bez planowanego wyjeżdżania w trakcie, trzeba zaopatrzyć się w jakiś bilet? Czy wjazd tak i samo pole jest darmowe?


*Może nawet nie z pozoru :P
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Darmowe, płatne są niektóre parkingi, w tym te prywatne poza polem. Samo pole jest darmowe.
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

Tylko nie nabierzcie się na myk jaki był rok temu, że ktoś bokiem przez las zrobił sobie bramę i parking i kase za to brał a okazało się że nielegalnie i pokojowcy musieli tam stać i zawracać ludzi którzy tamtędy wjeżdzali.
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

Nie wiem Szczuras z której strony to było o czym piszesz ale ja tak wjeżdżam co roku od 2009 i nigdy problemów nie miałem, rok temu też nie.
 
 
Zakrzak  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 23
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

nam rok temu jakiś imbecyl poluzował śruby w kołach... po jakiś 50km zaczęło ostro coś strzelac i na szczeście skapliśmy się co jest grane. Na pole przyjechaliśmy jak już było zamknięte ale haracz poszedł i jakiś menelo nas wpuścił przez swoje pole
 
 
Mizar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: Żagań
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Ja już swoim autem lecę czwarty raz na PW i na razie bez żadnych problemów zarówno z wjazdem jak i uszkodzeniami w aucie (odpukać), tylko capi potem jak w stodole ale to już takie uroki :D W tamtym roku wjechałem na luzie około 11 we wtorek i nawet nie było jeszcze żadnych bramek czy czegoś w ten deseń. Dwa lata wcześniej w środę "polałem bombę" i "wykiwałem" chłopaczków, którzy nie chcieli mnie wpuścić na polankę... z góry przepraszam :D
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

W zeszłym roku bez problemu wjechaliśmy we wtorek ok. 10 rano, ale wiem, że już w środę reszta ekypy miała problemy z wjazdem od ronda. Pojechali lasem od strony parkingów, zachachmęcili jakoś chłopaków i dojechali do nas ;)

Mistrzami okazali się znajomi, którzy od ronda wjechali wieczorem we wtorek - obiecali, ze już nie będą wyjeżdżać, ale posiedzieli z nami ze dwie godziny i wyjechali. :P

Także ile osób, tyle sposobów na wjazd ;)


Ale w tym roku też nie ryzykujemy i jedziemy we wtorek rano - piwo z auta zawsze lepiej smakuje niż z namiotu ... :P
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

Czy orientujecie sie gdzie najlepiej zostawic auto jak przyjade w poniedzialek a po anthraxie najpozniej musze sie ulotnic? Tak zeby jie bylo problemu z wyjazdem...
 
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

zostaw auto gdzieś w mieście ;>
parking tesko ?
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

Na pewno poza polem - z pola Cię nie wypuszczą choćbyś nie wiem jak przekonywał :) Parking koło starego Shella jest całkiem w porządku i w rozsądnej odległości od pola namiotowego.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

No wlasnie zalezy mi na tym by auto miec jak najblizej pola i zeby bylo bezpieczne... Moze jakis platny parking polecacie?
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

goldenboj napisał/a:
No wlasnie zalezy mi na tym by auto miec jak najblizej pola i zeby bylo bezpieczne... Moze jakis platny parking polecacie?


idą drogą za Kryszną ok 10 min spacerkiem we prawo był płatny parking, z które go bez problemu wyjedziesz;)
 
 
 
Aniou  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Gilberdyke
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

info ze strony wośpu:

Cytat:
Uwaga! Wjazd samochodem na pole woodstockowe nie będzie możliwy od wtorku 30.07. Jeśli pole zapełni się wcześniej, ze względów bezpieczeństwa, organizatorzy będą wtedy podejmować decyzję o jego zamknięciu dla ruchu samochodowego.


Nie przeginają trochę? Planowałem przyjazd we wtorek rano a tu taka ukryta informacja :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group