Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Potworna wioska (Pastafarianizm)
Autor Wiadomość
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

Czasami nie rozumiem czemu ludziom się chcę bawić w takie bzdury zamiast się po prostu zdrowo wstawić <z jezorem> Jakoś powoli wyrastam z takich trollowych 'grup'.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Muffin napisał/a:
Czasami nie rozumiem czemu ludziom się chcę bawić w takie bzdury zamiast się po prostu zdrowo wstawić <z jezorem> Jakoś powoli wyrastam z takich trollowych 'grup'.

Nie rozumiem czemu ludzie się potrafią tylko upić,skoro można się dobrze bawić. Kiedyś warto dojrzeć do tego,że chlanie bez wyobraźni to nic dobrego.
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Muszę przyznać, że mnie zagięłaś...
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

A ja dalej uważam, że urażacie czyjeś uczucia religijne, nazywając ich przekonania duchowe trolowymi grupami i wyśmiewając je...

Pastafarianizm niedługo być może będzie już zarejestrowaną religią. Ci ludzie mają uczucia i je ranicie ;x
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

No dobra ;P jakby się tak zgłębić to można odnaleźć powiązania mojej religii z tą waszą - :)

mam pytanie, czy w owej wiosce za drobną opłatą będzie można spożyć ramen ?
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
A ja dalej uważam, że urażacie czyjeś uczucia religijne, nazywając ich przekonania duchowe trolowymi grupami i wyśmiewając je...

Pastafarianizm niedługo być może będzie już zarejestrowaną religią. Ci ludzie mają uczucia i je ranicie ;x


RL, gratuluję inteligencji i rozumiem czemu masz czerwony pasek ostrzeżeń za pazuchą
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   

MWzWM napisał/a:
Radosław Lubor napisał/a:
A ja dalej uważam, że urażacie czyjeś uczucia religijne, nazywając ich przekonania duchowe trolowymi grupami i wyśmiewając je...

Pastafarianizm niedługo być może będzie już zarejestrowaną religią. Ci ludzie mają uczucia i je ranicie ;x


RL, gratuluję inteligencji i rozumiem czemu masz czerwony pasek ostrzeżeń za pazuchą


Możesz rozwinąć? Bo zainteresowałeś mnie tą wypowiedzią.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   

Po co pisać to samo kilka razy, skoro praktycznie nikt nie zwróci na to uwagi? Nadzieja, że jednak ktoś się odezwie?


Niez, święte słowa. Posunę się nawet do stwierdzenia, że ludzie, którzy piją po to, żeby się zdrowo wstawić i nic więcej nie mają wyobraźni. A bez tego trudno, hłe, hłe!
 
 
 
secondpercent  
Forumowy prawiczek
Taki Tam Grajek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 28
Skąd: PBC/Łódź
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Ossie napisał/a:

Niez, święte słowa. Posunę się nawet do stwierdzenia, że ludzie, którzy piją po to, żeby się zdrowo wstawić i nic więcej nie mają wyobraźni. A bez tego trudno, hłe, hłe!


Nie no ja jestem jak najbardziej za tym, że można bawić się bez żadnych procentów.
Bo wgl alkohol to dla cieniasów jest :))

P.S. BOSZE! JA TO DOPIERO BYWAM CIENKI... <gafa>
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

W Austri jeden pan ma zdjęcie w prawie jazdy z durszlakiem na głowie, bo udowodnił przed sondem, dla niego, jako pastafarianina jest to religijne nakrycie głowy i nie musi go zdejmować. PPPP miała swój cel, tak jak i pastafarianizm, by pokazać alternatywę i że wcasle nie trzeba być politykiem (PPPP) czy osobą religijną (Pastafarianizm) by być w rządzie czy mieć własną religię. Nie porazi się nic na to, że ktoś żart weźmie na poważnie i np. zacznie na prawdę wierzyć w Latającego Potwora Spagetti, tak samo jak nic się nie poradzi, że ludzie wierzą w Boga mając za podstawy jakąś tam książkę. Prawdopodobieństwo istnienia jednego i drugiego jest takie sam.
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Niestety nie udalo sie zarejestrowac pastafarianizmu w Polsce.
Co do tego ktory bog istnieje, to Potwora Spaghetti nikt nie widzial, trzeba wiekszej wiary ;)
Polecam ksiazka Richarda Dawkinsa ''Bog urojony'', duzo o Potworze, Panu Bohu a nawet wierze w latajacy czajniczek.
NO coz jak mawial klasyk ...'' religia to opium dla mas...'' a pic to trza umic.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Brawo Benyk :
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 18 Cze, 2013   

_Szajba_ napisał/a:
z durszlakiem na głowie, bo udowodnił przed sondem,
tez tak chce! a co do reszty to takie pierdolenie osob ,ktore nie maja co w zyciu robic. Mozna sie z tego posmiac tyle
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group