Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
piwo jakie
Autor Wiadomość
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
  Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Od naszego ostatniego wypadu miałem 48 dni przerwy. A w chwili obecnej prowadzę już 28 dzień abstynencji <winko>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

to się jakoś w psychiatrii nazywa, nie wiem czy nie ciąg opilczy i to na pewno się leczy <haha> tylkko nie wiem do końca czy się leczy, żeby nie pić, czy żeby pić cały czas.. to sobie sami odpowiedzcie <haha>
 
 
 
daniellw  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

Buki napisał/a:
Zgodzę się co do ilości jaką trzeba pochłonąć, aby 'mordka' była zachlana. Ale dla chcącego nic trudnego. Ja i tak jestem abstynentem, więc mi to tam bez różnicy.


Witam. No cóż, abstynent nie jest miarodajną osobą do wypowiadania się na temat alkoholu.

Wracając do tematu. Jaka firma nie byłaby dostawcą piwa na PW, to owe piwo pozostawi wiele do życzenia. Nim można schłodzić się jedynie w czasie upału, uzupełnić płyny w awaryjnym przypadku.

Osobiście, czas Woodstocku kojarzy mi się ze spożywaniem Bosmanów. Dla osób patrzących w kieszeń - Bosman Full, dla wytrawniejszych piwoszy - Bosman Specjal.
Lubię to piwo, gdyż na codzień nie jest dla mnie tak łatwo dostępne, a smakuje niemalże wybornie.

Ciekawi mnie, czy w którymś alkoholowym w Kostrzyniu pojawi się Perła. A może zagląda tu ktoś z mieszkańców i może powiedzieć coś w tym temacie?

PS: Jeśli komuś szkoda czasu na wyprawę do miasta po piwo, jego strata, nie musi. Może pić Carlsbergi albo inne Tyskie.
 
 
shvedeq  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

Myślę, że w Tecso będzie perła do kupienie (przynajmniej u mnie w mieście jest). Wiem, że w żabce koło dworca w zeszłym roku było dostępne piwko z Namysłowa <haha>
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
  Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
to się jakoś w psychiatrii nazywa, nie wiem czy nie ciąg opilczy i to na pewno się leczy <haha> tylkko nie wiem do końca czy się leczy, żeby nie pić, czy żeby pić cały czas.. to sobie sami odpowiedzcie <haha>


Dla mnie to się nazywa "zachlaniem mordy", a alkohol to zło i tak
 
 
daniellw  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

shvedeq napisał/a:
Myślę, że w Tecso będzie perła do kupienie (przynajmniej u mnie w mieście jest). Wiem, że w żabce koło dworca w zeszłym roku było dostępne piwko z Namysłowa <haha>



O, widzę że kolega pisze z samego źródła ;)

Perła w Tesco będzie na pewno, o ile zasoby sie nie wyczerpią. Dzięki za info o Namysłówku, na pewno zajrzę.


pozdrawiam.
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Nie ważne czym, ważne z kim!
Ale się najebiem. <rotfl3>
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Jak dla mnie nie mogą być bo nie rozumieją festiwalu i go psują, Tyskie pasowało idealnie a Carlsberg nawet wioskę piwną popsuł :< Śmierć carlsbergowi, niech wróci Tyskie.


Dokładnie tak jak mówisz! Tyskie albo Lech i będzie pasowało!
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Noo, moim zdaniem nie jest tak źle ;)
Ciekawe czy znowu będzie Sommersby?
I jakie będą gadżety? (mnie Carlsberg kupił właśnie tymi opaskami i nieśmiertelnikami, zajebista sprawa)
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Tasior napisał/a:
Noo, moim zdaniem nie jest tak źle ;)
Ciekawe czy znowu będzie Sommersby?
I jakie będą gadżety? (mnie Carlsberg kupił właśnie tymi opaskami i nieśmiertelnikami, zajebista sprawa)
Obrazek


To z tego roku te ceny?
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Tak, dzisiaj opublikowane
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Hmm..lane tańsze a puszka droższa niż w zeszłym roku jak dobrze pamiętam :) Dla mnie spoko, jak już coś tam kupuję to właśnie lane zimne.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Tasior napisał/a:

Ciekawe czy znowu będzie Sommersby?


Ooo, no mam nadzieję, ze tak! Zajebisty napój piwo-podobny, chyba najbardziej zbliżone do oryginalnych cydrów, przynajmniej z tego co mamy obecnie dostępne w Polsce.
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

vin napisał/a:
Tyskiego jako piwa też nie lubię/


Bluźnisz :P
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

i kto to mówi... ale czego sie spodziewać po kimś, kto uważa że vip jest dobrym piwem...

ceny w miarę znośne. chociaż kto na woodstock jedzie pić coś, co mu smakuje,...?
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Dahomej napisał/a:
i kto to mówi... ale czego sie spodziewać po kimś, kto uważa że vip jest dobrym piwem...

ceny w miarę znośne. chociaż kto na woodstock jedzie pić coś, co mu smakuje,...?


Widzę nawet w temacie który nie ma niczego wspólnego z poprzednim będę teraz dostawał po pysku z kpin hahahhahahaha, no tak, typowe.
Ceny dobre jednak nie jak na to co serwuje nam piwna wioska... Tak w ogóle to korzysta z niej ktoś nie bogaty? Chyba każdy kupuje w hurtowni żeby tej wody nie pijać.

A Vip jest dobrym piwem i odwalcie się kurwa od Vipa ! Burżuje cholerne, będą mi wi aj pi obrażać ;(
Prócz Argusa który pieści podniebienie to chyba jest król taniego piwa. Najpowszechniejszy i najsmaczniejszy. Logiczne, że nie ma co porównywać go do gronia, perły czy łomży ani nawet żubra czy harnasia ale jak na niską półka jest to piwa bardzo smaczne i efektowne.
Napijcie się Kipera albo Goldbraynera 9tki to dopiero zobaczycie co to jest niezbyt dobre piwo... Wróć, Kiper to jest wręcz obleśny twór.
Z tańszych lecz nie aż tak polecam jeszcze Trzy Korony w żółtej puszce. Naprawdę pyszota dla języka.

Cena nie gra czasami w ogóle znaczenia, i kto wielu piw próbował ten doskonale wie... Marka również może mylić czego najlepszych przykładem jest nowa receptura Hujaka (Wojaka). Zwykły Hujak to obecnie chyba najgorsze piwo na rynku, lepiej siedzieć w domu niż się na niego wyprawiać. Lepsze 2 vipki w garści niż 5 hujaków w lodówce. (Dodałbym specjalnie dla Pana Dahomeja iż czasami z wiadomych względów nazywam to piwo Polakiem (nawet się rymuje nie?) ale nie będę już byka za rogi łapał ^ ^)

Wracając jeszcze do tematu głównego, ktoś tutaj napisał, iż nie ważne jest jakie piwo będzie na Woodstocku. Otóż chuja prawda moi mili... Carlsberg jako sponsor ma duży wpływ na festiwal i stąd też (nie całkowicie przez Carslberga oczywiście ale dołożyli swoje 3 grosze) festiwal staję się ogólno-muzyczny i troszkę komercyjny niestety.
Ogromnie chętnie widziałbym Łomżę jako sponsora festiwalu bo piwko jest cudowne wręcz ale ostatnio odrazili mnie okropnie swoimi reklamami typu "ŁomżING"... Nic bardziej gimbusiarskiego nie można było chyba wymyśleć... Szkoda, że celuje PR'owiec w dziecięce pokolenie miast promować to wyśmienite piwo z klasą.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

Ceny identyczne jak w zeszłym roku. Już się bałam, że coś zdrożeje :P Dobrze, trzeba się będzie chłodzić piwem z nalewaka!
 
 
SuperS  
Forumowy prawiczek
Dla rodziny to Paweł, dla reszty po prostu Sowa :)

Wiek: 34
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 19
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

z carsbergiem mam złe wspomnienia, myslę ze w tym roku Argus bedzie moim przyjacielem :D
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

- Dzień dobry, prawo jazdy i dowód rejestracyjny proszę.
- Proszę.
- Czy Pan coś pił?
- Tak, w sumie jakieś dwanaście Carlsbergów.
- W takim razie chyba nie ma nawet sensu wyjmować alkomatu.
- Też tak myślę.
- Szerokiej drogi zatem życzę, proszę jechać ostrożnie.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

argusy rozpieprzały system... :D
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

Jak coś, co jest produkowany dla dyskontów na masową skalę może być dobre? Dla mnie to jest naprawdę zagwostka nie z tej ziemi.. jedynymi argumentami za vipem i argusem może być cena. I nic więcej.

Do tego Carsberga z kija to trzeba będzie już troche wciętym podchodzić, bo pierwsze piwo odbiera chęci do czegokolwiek... :d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group