Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kino na Woodstocku
Autor Wiadomość
doggiusz_dog  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   Kino na Woodstocku

Od kiedy i gdzie można się dowiedzieć, jakie filmy będą wyświetlane na Woodstocku? Czy ta informacja pojawia się dopiero w gazetkach/informatorach, które można dostać na polu, czy jest udostępniana gdzieś wcześniej?
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

Wiem że chyba w środę jest o 22 na dużej scenie making of woodstock 2012. Jezusy też coś chyba puszczają.
 
 
 
doggiusz_dog  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

Chodziło mi raczej o seanse na górce, w ramach których w zeszłym roku byli np. "Sprzedawcy" i "Żywot Briana", a rok wcześniej "Pulp Fiction".
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

Pietrucha napisał/a:
Jezusy też coś chyba puszczają.

Ministerstwo Zdrofia ostszega:

Zadawanie sie z ww grozi powaznym uszczerbkiem na zdrowiu.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

Puszczają, oglądałem raz film u Jezusów, fragment stojąc w kolejce pod prysznice i tylko się mordowali ciągle na pustyni, a to pułapki, a to ze strzelby, a to siekierą. I takie coś dzieciom puszczają. Kina Jezusów nie polecam.
 
 
Patryko  
Forumowy prawiczek
Patryko


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

To pewnie była Księga Ocalenia :)
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

ksiega ocalenia zajebisty film
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 28 Cze, 2013   

Oglądałam go kiedyś przypadkiem i w sumie nawet nie był zły. Też się nie ma co sugerować recenzjami, tylko wyrabiać własną opinię.

A w tym roku bym sobie jakiś film na woodstocku obejrzała. Rok temu chyba puszczali jakiś z poprzednich woodstocków, nie?
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

LOL "Sprzedawcy" byli haha ja to zawsze mogę oglądać
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Ktoś wie jakimi filmami w tym roku, w jaki dzień i o jakiej godzinie uraczy nas ASP?
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

nie chce zakładać nowego tematu , zostane zbity pewnie ale tak sobie myślałem że 30 lipca jest mecz lechii gdańsk z barceloną, niby towarzyski , ale jest to swego rodzaju duże wydarzenie sportowe bo nie na codzień przyjżdżają takie gwiazdy do nas .
i jestem ciekaw czy istniała by możliwość puszczenia tego meczu gdzieś na polu woodsotckowym w kinie, na telebimach albo jeszcze gdzieś indziej bo będzie w tvp.
http://wyborcza.pl/1,7524...Barcelona_.html
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

kazuar napisał/a:
nie chce zakładać nowego tematu , zostane zbity pewnie ale tak sobie myślałem że 30 lipca jest mecz lechii gdańsk z barceloną, niby towarzyski , ale jest to swego rodzaju duże wydarzenie sportowe bo nie na codzień przyjżdżają takie gwiazdy do nas .
i jestem ciekaw czy istniała by możliwość puszczenia tego meczu gdzieś na polu woodsotckowym w kinie, na telebimach albo jeszcze gdzieś indziej bo będzie w tvp.
http://wyborcza.pl/1,7524...Barcelona_.html


To ja bym Audi Cup i 3 kolejkę Ekstraklasy zamówił przy okazji <haha>
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

kazuar napisał/a:
nie chce zakładać nowego tematu , zostane zbity pewnie ale tak sobie myślałem że 30 lipca jest mecz lechii gdańsk z barceloną, niby towarzyski , ale jest to swego rodzaju duże wydarzenie sportowe bo nie na codzień przyjżdżają takie gwiazdy do nas.

Nazwy klubów piszemy duża literą... I nie ogarniam co takiego "dużego" jest w meczu towarzyskim.

Radosław Lubor napisał/a:

To ja bym Audi Cup i 3 kolejkę Ekstraklasy zamówił przy okazji <haha>

To już znacznie prędzej. Mecze naszej Ekstraklasy to są ważne wydarzenie sportowe, a nie jakiś pokazowy śmieszny "SuperMecz"... To by było zresztą ciekawe gdyby woodstockowicze z różnych miast oglądali razem jakiś mecz, z gatunku tych nielubiących się, niezły sprawdzian dla uczestników żeby nie byłoby żadnych awantur :P

A coby nie rozmywać tematu: mam nadziję że ASP nie zawiedzie, bo taki na przykład Pulp Fiction się oglądało bardzo przyjemnie ;)
a ja bym osobiście chciał, żeby tak tematycznie dali odcinek South Park s09e02 "Die Hippie, Die" (jak ktoś nie oglądał, to polecam sobie włączyć przed wyjazdem!)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Cytat:
To by było zresztą ciekawe gdyby woodstockowicze z różnych miast oglądali razem jakiś mecz, z gatunku tych nielubiących się, niezły sprawdzian dla uczestników żeby nie byłoby żadnych awantur :P


Sprawdzilem terminarz, Wisła z Cracovią grają na szczęście 21 września, byłoby wesoło, jakby w czasie woodstocku i puścili :D

A co do samego meczu jeśli komuś zależy, to polecam znaleźć kogoś z przenośnym tv, można się nawet większą grupą na oglądanie załapać, pewnie tez w jakiejś knajpie w kostrzynie w tv puszczą :D

Ponawiam pytanie, skoro wracamy do trzeźwości - ma ktoś rozpiskę tego co i kiedy będzie w tym kinie? :D
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Cytat:
To by było zresztą ciekawe gdyby woodstockowicze z różnych miast oglądali razem jakiś mecz, z gatunku tych nielubiących się, niezły sprawdzian dla uczestników żeby nie byłoby żadnych awantur :P


Sprawdzilem terminarz, Wisła z Cracovią grają na szczęście 21 września, byłoby wesoło, jakby w czasie woodstocku i puścili :D

A co do samego meczu jeśli komuś zależy, to polecam znaleźć kogoś z przenośnym tv, można się nawet większą grupą na oglądanie załapać, pewnie tez w jakiejś knajpie w kostrzynie w tv puszczą :D

Ponawiam pytanie, skoro wracamy do trzeźwości - ma ktoś rozpiskę tego co i kiedy będzie w tym kinie? :D


hehe kibolstwa na Woodstocku jednak mało jest - niestety bo zawsze można by wymienić się kulturalnie przy piwku wzajemnymi poglądami czy uwagami, wątpie żeby na Woodzie z tego powodu były jakieś awantury. :D

ja się na miasto wybieram 31.07 gdyż Legia wtedy będzie grać z Molde w III rundzie el. LM - i jeśli już jakiś mecz mieliby puścić to raczej ten, bo kogo obchodzi, zapewne wyreżyserowany, sparing Lechii Gdańsk ? : D

co do kina.. w zeszłym roku chyba była już rozpiska a w tym kompletna cisza, czyżby zrezygnowano z tego pomysłu ?
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Mecze piłki na telebimach albo w kinie na woodstocku? <rotfl3> To ja jeszcze poproszę o piłkę ręczną, jakieś mma i retransmisję rzutu dyskiem z ostatniem olimpiady.
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Film to ja mogę sobie w domu w każdej chwili obejrzeć, a nie na Woodstocku... o_X
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

szprotka7 napisał/a:
Film to ja mogę sobie w domu w każdej chwili obejrzeć, a nie na Woodstocku... o_X


Jasne,że tak,ale ja np. akurat miałem niemałą frajdę z rzeszą Woodstockowiczów obejrzeć nocną porą "Kingsajz" Machulskiego i do dzisiaj wspominam to jako jeden z b-j klimatycznych eventów na PW. Wiesz do czego piję,hm? To kino to tylko takie opcjonalne zagospodorowanie czasu (bo przeca nikt nie jeździ tam dla filmów),ale wszystko rozbija się o atmosferę podczas seansu.A tej nie uświadczysz nigdzie indziej.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Albo Zywot Briana itd. Akurat kino pod gołym niebem to świetny pomysł na taki festiwal, relaksacyjny i ciekawy :D
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Ciekawy pomysł, na lekki odpoczynek od chlania i zabawy ;)
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Jaką formę miały zagraniczne filmy - z napisami, lektorem, dubbingiem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group